Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
RAFAL KONOPKA - Wiadomości
102
W niedzielę w Gnieźnie miejscowy GTM Start podejmie najsłabszą drużynę 2. Ligi Żużlowej - Kolejarza Rawicza. Niedźwiadki nie wywalczyły jeszcze żadnych punktów do tabeli i nic nie (...)
111
Polonia Bydgoszcz minimalnie zwyciężyła w Rawiczu. Spotkania do udanych nie zaliczy Rafał Konopka, który wywalczył jedynie trzy punkty i dwa bonusy.(...)
1
Rafał Konopka przed sezonem związał się z klubem z Bydgoszczy, lecz nie miał w tym sezonie wielu okazji do zaprezentowania się w barwach bydgoskiej Polonii. (...)
19
Bydgoska Polonia pozyskała dwóch nowych zawodników. Obaj to seniorzy, jeden z nich jest Polakiem, drugi Duńczykiem. (...)
0
W niedzielę na arenach angielskiej Premier League rozegrano tylko jedno spotkanie. Peterborough Panthers pokonała ekipę Redcar Bears 51:41.(...)
0
Rafał Konopka, młodzieżowiec Orła Łódź doznał wczoraj podczas III rundy MDMP rozgrywanej w Pile kontuzji kręgosłupa na skutek upadku w biegu szóstym. Rafał złamał wyrostki poprzecz(...)
0
Jeszcze do niedawna nie było wiadomo, czy Orzeł Łódź wystartuje w rozgrywkach I ligi. Nowi działacze klubu zdołali już jednak skompletować zespół na nadchodzące rozgrywki. Wczoraj (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com