Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zainagurowano cykl SEC. Toruńska MotoArena z racji panujących zasad sanitarnych nie mogła być szczelnie wypełniona jak przy okazji zawodów GP ale ci, którzy przybyli na stadion mogli poczuć pierwszy smak zmagań na arenie międzynarodowej.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
RAWICZ - wyszukaj wiadomości
84
Dzięki uprzejmości klubu Stainer Unia Kolejarz Rawicz prezentujemy poniżej wywiad z byłym prezesem Andrzejem Kuźbickim. Dowiadujemy się dlaczego po sezonie 2017 powstała fuzja i(...)
0
4 miesiące temu
Na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu odbył się jeden z pierwszych treningów żużlowych w tym roku. Zawodnicy trenowali również w Opolu.(...)
106
Fogo Unia Leszno w sezonie 2020 wystawi drugą drużynę w 2. Lidze Żużlowej. Przyszłoroczne zmagania ligowe będą kolejnym sezonem w którym kluby z Leszna i Rawicza podejmą współprac(...)
1
Zooleszcz Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Stainer Unia Kolejarz Rawicz w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
50
W Pile ostatni mecz sezonu dla Polonii i Wandy Kraków. Emocji większych raczej nie będzie. Smaczku dodać powinien występ Sindy Weber, który powinien być debiutem kobiety w ligowej (...)
1
Stainer Unia Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 47:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Lider tabeli najniższego szczebla rozgrywek w naszym kraju pauzuje. W obecnej chwili ma 3 punkty przewagi nad zajmującą drugie miejsce ZOOleszcz Polonią Bydgoszcz. Poznaniacy, bo o(...)
0
W Krakowie ponownie obyło się, niestety, bez niespodzianki. Zgodnie z przedmeczowymi oczekiwaniami, przyjezdna Stainer Unia Kolejarz Rawicz rozgromiła krakowską drużynę na własnym (...)
0
Stainer Unia Kolejarz Rawicz pokonał(a) na wyjeździe Speedway Wanda Kraków w stosunku 23:66. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
26
Na piątkowe popołudnie zaplanowano kolejne podejście do spotkania pomiędzy Speedway Wandą Kraków i Stainer Unią Kolejarzem Rawicz. Mecz rozpocznie się o godzinie 18.00.(...)
119
Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Stainer Unia Kolejarz Rawicz w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
22
Kolejkę rozpocznie ciekawa rywalizacja w Pile. Miejscowa Polonia, znajdująca się obecnie tuż za czwórką gwarantującą udział w play - offach podejmie Kolejarz Opole. I wcale nie sto(...)
1
Stainer Unia Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze Speedway Wanda Kraków w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W sobotę spotkają się dwa zespoły, które nie wygrały w tym sezonie jeszcze ani jednego spotkania. W niedzielę faworyci ligi z Opola i Poznania spróbują skrócić dystans do prowadząc(...)
0
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Stainer Unia Kolejarz Rawicz w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
194
W niedzielne popołudnie będziemy mogli emocjonować się trzema spotkaniami ligowymi w najniższej klasie rozgrywkowej. Na godzinę 16.00 zaplanowano spotkanie pomiędzy Speedway Wandą (...)
0
Drużyna Stainer Unia Kolejarz Rawicz w sobotnie popołudnie uległa na własnym torze drużynie Power Duck Iveston PSŻ Poznań. Podopieczni Tomasza Bajerskiego na torze im. Floriana Kap(...)
5
Drużna Power Duck Iveston PSŻ Poznań odniosła pewne zwycięstwo w pojedynku przeciwko Stainer Unii Kolejarzowi Rawicz. Podopieczni Tomasz Bajerskiego na torze stadionu im. Floriana (...)
147
W drugoligowych derbach Wielkopolski zmierzyły się zespoły Stainer Unii Kolejarza Rawicz i Power Duck Iveston PSŻ Poznań. Zedycydowanie lepsi okazali się podopieczni Tomasza Bajers(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com