Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj poznamy najlepszą trójkę najlepszej ligi świata PGE Ekstraligi. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z meczu finałowego oraz o 3 miejsce Drużynowych Mistrzostw Polski 2019!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
RAWICZ - wyszukaj wiadomości
1
Zooleszcz Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Stainer Unia Kolejarz Rawicz w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
50
W Pile ostatni mecz sezonu dla Polonii i Wandy Kraków. Emocji większych raczej nie będzie. Smaczku dodać powinien występ Sindy Weber, który powinien być debiutem kobiety w ligowej (...)
1
Stainer Unia Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 47:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Lider tabeli najniższego szczebla rozgrywek w naszym kraju pauzuje. W obecnej chwili ma 3 punkty przewagi nad zajmującą drugie miejsce ZOOleszcz Polonią Bydgoszcz. Poznaniacy, bo o(...)
0
W Krakowie ponownie obyło się, niestety, bez niespodzianki. Zgodnie z przedmeczowymi oczekiwaniami, przyjezdna Stainer Unia Kolejarz Rawicz rozgromiła krakowską drużynę na własnym (...)
0
Stainer Unia Kolejarz Rawicz pokonał(a) na wyjeździe Speedway Wanda Kraków w stosunku 23:66. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
26
Na piątkowe popołudnie zaplanowano kolejne podejście do spotkania pomiędzy Speedway Wandą Kraków i Stainer Unią Kolejarzem Rawicz. Mecz rozpocznie się o godzinie 18.00.(...)
119
Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Stainer Unia Kolejarz Rawicz w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
22
Kolejkę rozpocznie ciekawa rywalizacja w Pile. Miejscowa Polonia, znajdująca się obecnie tuż za czwórką gwarantującą udział w play - offach podejmie Kolejarz Opole. I wcale nie sto(...)
1
Stainer Unia Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze Speedway Wanda Kraków w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W sobotę spotkają się dwa zespoły, które nie wygrały w tym sezonie jeszcze ani jednego spotkania. W niedzielę faworyci ligi z Opola i Poznania spróbują skrócić dystans do prowadząc(...)
0
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Stainer Unia Kolejarz Rawicz w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
194
W niedzielne popołudnie będziemy mogli emocjonować się trzema spotkaniami ligowymi w najniższej klasie rozgrywkowej. Na godzinę 16.00 zaplanowano spotkanie pomiędzy Speedway Wandą (...)
0
Drużyna Stainer Unia Kolejarz Rawicz w sobotnie popołudnie uległa na własnym torze drużynie Power Duck Iveston PSŻ Poznań. Podopieczni Tomasza Bajerskiego na torze im. Floriana Kap(...)
5
Drużna Power Duck Iveston PSŻ Poznań odniosła pewne zwycięstwo w pojedynku przeciwko Stainer Unii Kolejarzowi Rawicz. Podopieczni Tomasz Bajerskiego na torze stadionu im. Floriana (...)
147
W drugoligowych derbach Wielkopolski zmierzyły się zespoły Stainer Unii Kolejarza Rawicz i Power Duck Iveston PSŻ Poznań. Zedycydowanie lepsi okazali się podopieczni Tomasza Bajers(...)
122
Power Duck Iveston PSŻ Poznań pokonał(a) na wyjeździe Stainer Unia Kolejarz Rawicz w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Kalendarzowo wchodzimy w rundę rewanżową. Tę rozpoczniemy już w sobotę spotkaniem w Rawiczu. Czy miejscowy Kolejarz odrobi straty z Poznania? Nie mniej ciekawie powinno być w Krośn(...)
33
W niedzielne popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały dojdzie do rewanżowego pojedynku pomiędzy Stainer Unią Kolejarzem Rawicz i Power Duck Iveston PSŻ Poznań. Początek meczu za(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com