Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
King Lynn Stars
vs
Oxford Spires
Wczoraj o 20:30
Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
RKS KOLEJARZ RAWICZ - Wiadomości
103
Unia Kolejarz Rawicz pod taką nazwą startować będzie drugi zespół Unii Leszno w rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej. (...)
68
Ricky Wells podpisał dzisiaj kontrakt z RKS Kolejarzem Rawicz. (...)
102
Damian Baliński po trzyletniej przerwie wraca do macierzystego klubu. Wychowanek leszczyńskiej Unii ostatnie trzy lata spędził w zespole z Rybnika.(...)
102
Fogo Unia Leszno wraz z RKS Kolejarzem Rawicz w przyszłym sezonie miały w przyszłym sezonie na tyle uściślić współprace, aby w przyszłym sezonie w barwach rawickiego zespołu starto(...)
124
Team Metallica zwyciężył dzisiaj w Rawiczu w rozgrywanym po raz pierwszy Memoriale im. Floriana Kapały. Drugie miejsce po wygranej w biegu dodatkowym przez Rafała Konopkę nad Tomas(...)
479
O godzinie 19:00 rozpoczną się emocje związane z cyklem Grand Prix. Dzisiaj w niemieckim Teterow rozegrana zostanie 9 runda walki o tytuł najlepszego żużlowca świata. Z kolei kilka(...)
105
Sporą niespodzianką dla kibiców było to, że w obsadzie finału Speedway Best Pairs pojawił się Adam Skórnicki. Doświadczony zawodnik wskoczył w miejsce kontuzjowanego Piotra Pawlick(...)
68
W tym sezonie rawicki Kolejarz z jednym z najniższych budżetów w Polsce, jak nie najniższym, zakończył zmagania w 2. Lidze żużlowej na ostatnim miejscu z jednym zwycięstwem. Dwa du(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 14 kolejki RKS Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze Naturalna Medycyna PSŻ Poznań w stosunku 50:40. Prezentujemy(...)
320
O 16:00 w Rawiczu rozpocznie się spotkanie pomiędzy RKS Kolejarzem Rawicz a Naturalna Medycyna PSŻ Poznań, zaś o 17:00 w szwedzkim Hallstavik 3 finał Speedway Euro Championship. Po(...)
100
Patrząc na ligową tabelę wniosek nasuwa się sam. (...)
68
Wczoraj na ostatni mecz rundy zasadniczej 2. Ligi żużlowej skład podała Naturalna Medycyna PSŻ Poznań. (...)
51
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 13 kolejki TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze RKS Kolejarz Rawicz w stosunku 59:31. Prezentujemy Pańs(...)
54
W dniu dzisiejszym o godzinie 19:00 rozegrane zostanie spotkanie 2.Ligi żużlowej pomiędzy TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. a RKS Kolejarz Rawicz. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich se(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 12 kolejki Stal-Met Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe RKS Kolejarz Rawicz w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu w(...)
170
Na najbliższą niedziele zaplanowano spotkanie dwóch obecnie najsłabszych zespołów w polskim żużlu. W ramach 12 rundy 2.Ligi żużlowej na torze w Rawiczu zmierzą się RKS Kolejarz Raw(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 11 kolejki GTM Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze RKS Kolejarz Rawicz w stosunku 66:24. Prezentujemy Państwu wyn(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 3 kolejki Stal-Met Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze RKS Kolejarz Rawicz w stosunku 63:27. Prezentujemy Państw(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego ustaliła, iż odwołane spotkanie 2.Ligi żużlowej pomiędzy Stal-Met Kolejarzem Opole a RKS Kolejarzem Rawicz rozegrane zostanie w najbliższą niedzielę(...)
0
Niekorzystne warunki pogodowe niestety uniemożliwiły rozegranie dzisiejszego spotkania 2. Ligi żużlowej pomiędzy Stal-Met Kolejarzem Opole a RKS Kolejarzem Rawicz. Organizatorom p(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com