Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
RZESZOW - Wiadomości
0
Stadion Miejski w Rzeszowie będzie ostatnim przystankiem na drodze po tytuł Indywidualnego Mistrza Polski.(...)
102
Polska pokonał(a) na własnym torze Reszta Świata w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Nie dojdzie do skutku niedzielny czwarta edycja Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa. Organizatorzy postanowili przełożyć zawody na 25 września, na godzinę 14:00.(...)
266
Ratusz odmówił przekazania ponad miliona złotych dla klubu żużlowego Stal Speedway Rzeszów. Tymczasem rzeszowską spółkę chce przejąć ŻKS Ostrovia Ostrów Wielkopolski.(...)
0
Przed nami czwarta, ostatnia runda zmagań o Indywidualne Mistrzostwo Europy. W niedzielę w Rzeszowie Nicki Pedersen, Tai Woffinden, oraz goniący tą dwójkę Martin Vaculik, Grigorij (...)
0
Ruszyła sprzedaż biletów na IV rundę Speedway European Championships, która odbędzie się 29 września w Rzeszowie. Ceny biletów na finałowe zawody, które wyłonią Indywidualnego Mist(...)
0
Organizator tegorocznej edycji IME firma One Sport Marketing nadal nie podaje do wiadomości oficjalnego terminarza finałów Indywidualnych Mistrzostw Europy w jeździe na żużlu. Dziś(...)
0
Mimo wcześniejszych informacji nadal nieznany jest terminarz tegorocznych finałów o Indywidualne Mistrzostwa Europy na żużlu. Organizator rozgrywek firma One Sport Marketing nadal (...)
0
Dzisiaj w Rzeszowie odbędzie się finał Srebrnego Kasku. Zawody zaplanowano na godzinę 17:00. W gronie ścisłych faworytów są z pewnością Maciej Janowski, Bartosz Zmarzlik czy też Pi(...)
0
Już 4 września po raz 28 tor Stadionu Miejskiego Stal w Rzeszowie stanie się areną żużlowego widowiska w ramach odbywającego się Memoriału Eugeniusza Nazimka. Tegoroczny turniej bę(...)
0
30 lipca w Gorzowie Wlkp. zaplanowano finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na nieszczęście dla gospodarzy, przez półfinał nie przebrnął żaden z zawodników miejscow(...)
0
Wciąż nie jest znana przyczyna śmierci Mateja Ferjana. Opublikowano jednak wyniki badań toksykologicznych, które potwierdziły, że w organizmie Ferjana były narkotyki. Nie wiadomo j(...)
0
14 lat temu
Jak co roku Stowarzyszenie Kibiców i Sympatyków Rybnickiego Żużla ?ROW Rybnik? organizuje ogólnopolski turniej piłki halowej. Zawody te, za każdym razem, cieszą się dużym zainteres(...)
0
Już dzisiaj w Bydgoszczy, Łodzi oraz Rzeszowie odbędą się półfinały Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Warto zaznaczyć, iż zawody w Bydgoszczy będzie można obejrzeć za(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com