Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami pierwszy dzień turnieju Texom European Individual Ice Speedway Championship – Sanok 2024. Zawody zdominował weteran ice speedwaya, Austriak Franz Zorn. Drugie miejsce zajął Niemiec Max Niedermeier, a trzecie reprezentant Szwecji Jimmy Olsen. Reprezentant Polski, Michał Knapp ukończył sobotn(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SCKM WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
22
4 listopada doszło do podpisania listu intencyjnego pomiędzy Jacobem Thorssellem a klubem z Częstochowy. Szwed jest kolejnym nabytkiem zespołu po Nicolaiu Klindtcie.(...)
13
Michał Finfa kilka tygodni temu objął funkcję menedżera Włókniarza Częstochowa. Częstochowski klub przygotowuje się obecnie do procesu licencyjnego oraz buduje drużynę na sezon 201(...)
30
W dniu dzisiejszym list intencyjny deklarujący występy w ekipie Włókniarza Częstochowa podpisał Duńczyk, Nicolai Klindt. W mijającym sezonie 27-latek reprezentował barwy Orła Łódź,(...)
31
W minioną niedzielę, 4 października, rozegrano prawdopodobnie ostatnie w tym roku zawody żużlowe, których na częstochowskim torze było naprawdę sporo.(...)
43
Patryk Dudek zwyciężył dzisiaj na SGP Arenie w Częstochowie w III Międzynarodowym Turnieju Indywidualnym o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. Duzers w biegu finałowym pokonał dr(...)
1
Wczoraj poznaliśmy pierwszą ósemkę zawodników, którzy w najbliższą niedzielę wystartują w III Międzynarodowym Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. Dzisiaj natomiast or(...)
5
W niedzielę, 4 października, w Częstochowie odbędzie się III Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy, o czym informowaliśmy już w poniedziałek. We wtorek pozn(...)
5
Już w niedzielę, 4 października, na SGP Arenie Częstochowa rozegrany zostanie III Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. (...)
16
Maksym Drabik z kompletem punktów wygrał dwunasty, a drugi na częstochowskim torze, Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Drudzy ex aequo byli dzisiaj: Bartosz Smektała, Krystian Rempał(...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z wtorkowego, XI turnieju Zaplecza Kadry Juniorów rozgrywanego na torze w Częstochowie. Autorem zdjęć jest fotoreporter, portalu ZUZELEND(...)
1
W środę na torze w Częstochowie rozegrany zostanie II Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Dzisiaj dowiedzieliśmy się o kilku istotnych zmianach.(...)
0
We wtorek i środę (22-23 września) na SGP Arenie w Częstochowie zorganizowane zostaną turnieje Zaplecza Kadry Juniorów. Częstochowskie turnieje będą 10. i 11. zawodami tego typu w (...)
4
Mecze Betard Sparty Wrocław w fazie play-off w Częstochowie nie będą jedyną okazją, aby częstochowscy kibice mogli zobaczyć na SGP Arenie światową czołówkę żużlowców. (...)
18
Stowarzyszenie CKM Włókniarz Częstochowa przygotowuje się do startu w przyszłorocznych rozgrywkach. Po zatrudnieniu na stanowisko menedżera Michała Finfy nadszedł czas na zmiany w (...)
34
Stowarzyszenie CKM Włókniarz Częstochowa powoli przygotowuje się do przyszłorocznych rozgrywek. Nowym menadżerem "Lwów" został Michał Finfa.(...)
18
W niedzielę w Częstochowie próbowano rozegrać półfinał PGE Ekstraligi pomiędzy Betard Spartą Wrocław, a Unią Tarnów. Niestety z powodu padającego deszczu udało się rozegrać zaledwi(...)
3
Krośnianie wzmacniają się przed półfinałem Polskiej 2. Ligi Żużlowej, w którym zmierzą się z Renault Zdunek Wybrzeżem Gdańsk.(...)
0
Zamiast sparingu Betard Sparty Wrocław z MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovią Ostrów w Częstochowie rozegrano treningowy turniej par, w którym triumfowali Artur Czaja i Vaclav Milik.(...)
0
W czwartek, 27 sierpnia, na SGP Arenie Częstochowa rozegrany zostanie sparing, w którym udział wezmą Betard Sparta Wrocław i MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów.(...)
0
W poniedziałek, 10 sierpnia, Oskar Polis został zawieszony przez SCKM Włókniarz Częstochowa w prawach zawodnika na trzy miesiące w związku z nieodpowiednim zachowaniem co do jedneg(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com