Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Organizatorzy cyklu Tauron SEC odkryli karty, przedstawiając lokalizacje trzech pierwszych tegorocznych finałów. Serial zawita do dwóch zupełnie nowych lokalizacji, pozostałe zaś są doskonale znane fanom Indywidualnych Mistrzostw Europy.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SCOTT NICHOLLS - Wiadomości
0
Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Sheffield Tigers w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Sam Masters Testimonial - Wolverhampton. Zwycięzcą turnieju został Jason Doyle. Za nim uplasowali się Fredrik Lindgren oraz Scott Nicho(...)
105
Kings Lynn Stars pokonał(a) na własnym torze Peterborough Panthers w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Z powodu pandemii odwołano żużlowe rozgrywki na Wyspach Brytyjskich. Brak jazdy mocno dał się we znaki żużlowcom. Dla wielu z nich był to czas próby. Jedni próbowali się odnaleźć w(...)
0
Scott Nicholls wraca do Peterborough Panthers. Brytyjczyk ma zastąpić Bradleya Wilsona-Dean'a, który zamierza skorzystać z rad chirurga i wziąć półroczny rozbrat z żużlem. Wszystko(...)
10
Doszło do dwóch zmian kadrowych w brytyjskiej drużynie Peterborough Panthers. Nowymi ”Panterami” zostali Scott Nicholls i Josh Bates. Zastąpili oni w składzie słabo spisujących się(...)
288
Na Wyspach oficjalnie zainaugurowano żużlowy sezon. (...)
773
Scott Nicholls zdecydował się zmienić barwy klubowe i od przyszłego sezonu startować będzie dla Rye House Rockets, który będzie występować w najwyższej lidze rozgrywkowej.(...)
171
Kolejnym zawodnikiem, który zdecydował się startować w przyszłym sezonie w barwach Speedway Wandy Instal Kraków jest Anglik, Scott Nicholls.(...)
104
Burzliwy koniec sezonu 2015 i czwarta lokata na koniec sezonu 2016. Kto wzniósł się na wyżyny swoich umiejętności wśród Żurawi, a od kogo oczekiwałoby się więcej. Jak przebiegał te(...)
100
W czwartek na Wimborne Road odbył się turniej Blue Riband Meeting , który zakończył sezon w Poole. Triumfatorem został Edward Kennett, który w biegu dodatkowym pokonał Scotta Nich(...)
1
Żużlowcy Stali BETAD Leasing Rzeszów sromotnie przegrali ostatni w tym sezonie mecz w Nice Polskiej Lidze Żużlowej. Żurawie, jadąc w mocno okrojonym składzie ulegli liderowi tych r(...)
0
Menadżer reprezentacji Wielkiej Brytanii - Alun Rossiter ogłosił skład reprezentacji na tegoroczny finał Drużynowego Pucharu Świata.(...)
5
Na 30 lipca zaplanowano finał Drużynowego Pucharu Świata. Finałowe starcie zostanie rozegrane na National Speedway Stadium w Manchesterze, a pewny udział w zawodach ma zespół z Wie(...)
1
Byli przeciwnicy z GP, Chris Harris i Scott Nicholls ponownie pojadą w jednym zespole podczas jubileuszowego turnieju Chrisa Harrisa w Coventry, który odbędzie się 20 marca.(...)
14
Scott Nicholls jest drugim zawodnikiem, który podpisał kontrakt z drużyną Stali Rzeszów. Brytyjczyk wraca do drużyny znad Wisłoka po roku przerwy.(...)
1
Belle Vue skompletowało swój zespół na rok 2016 wraz z podpisaniem kontraktów ze Scottem Nichollsem, Maxem Fricke i Steve'm Boxallem.(...)
11
Kto najbardziej zawiódł, a kto znacząco poprawił swoją formę w roku 2015? Przyszła pora na podsumowanie rozgrywek Nice PLŻ. W statystykach królują głównie zawodnicy Lokomotivu Daug(...)
2
Wśród ośmiu zawodników, którzy odpadli w serii kwalifikacyjnej znalazł się ten, którego wielu fanów ?czarnego sportu? do dziś wspomina z utęsknieniem, pomimo tego że nigdy nie osią(...)
0
Na fali bójki Nickiego Pedersena z Gregiem Hancockiem postanowiliśmy przypomnieć naszym czytelnikom najgłośniejsze zdarzenia tego typu(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com