Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Eltrox Włókniarz Częstochowa w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SERGIEJ LOGACHEV - Wiadomości
0
W niedzielnym rewanżowym spotkaniu półfinałowym Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 54:36. Dzięki pewnej wygranej w dwumeczu zespół(...)
0
PGG ROW Rybnik w meczu 6 rundy Nice 1. Ligi Żużlowej rozgromił na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 58:32. Dzięki tej wygranej Rybniczanie wysuwają się na prowadzenie(...)
0
W rozegranym dzisiaj spotkaniu V kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na wyjeździe Lokomotiv Daugavpils 37:53.(...)
109
W świąteczną niedzielę odbyło się zaległe spotkanie drugiej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Orzeł Łódź 53:37.(...)
1
W niedzielne po południe drużyna KSM Krosno podejmowała zespół Speedway Wandy Instal Kraków. Dla obu ekip był to ostatni mecz w tym sezonie, a dodatkowo gospodarze przystępowali do(...)
106
W najbliższą niedzielę KSM Krosno w ostatnim meczu na własnym torze podejmie Speedway Wandę Instal Kraków. Początek spotkania o godzinie 15:00. Niedzielne starcie zadecyduje o tym,(...)
0
W słoweńskiej Ljubljanie rozegrano dzisiaj półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. Zawody po biegu nr. 16 zostały przerwane, gdyż nad torem rozszalała się ulewa. Po roz(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com