SGP2 - Wiadomości
0
Polacy po raz kolejny zdominowali Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów. Złoto drugi raz z rzędu dla Mateusza Cierniaka, srebro wywalczył Damian Ratajczak, zaś brąz medal zawisł(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 finał Speedway Grand Prix 2 w duńskim Vojens. Zwycięzcą turnieju został Damian Ratajczak. W pokonanym polu w wyścigu finałowym pozost(...)
0
Mateusz Cierniak wygraną we wczorajszym 2 finale SGP2 zrobił duży krok w stronę obrony tytułu Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał Speedway Grand Prix 2 - Gorzów. Zwycięzcą turnieju został Mateusz Cierniak. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Keynan(...)
7
Mateusz Cierniak zwyciężył w pierwszej rundzie cyklu Speedway Grand Prix 2. Drugie miejsce zajął Bartłomiej Kowalski, zaś na najniższym stopniu podium stanął Damian Ratajczak.(...)
1
W sobotę na trzech torach rozegrane zostały kwalifikacje do tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix 2, czyli trzech finałów, które wyłonić mają najlepszego juniora.(...)
164
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 Finał SGP2 na toruńskiej MotoArenie. Zwycięzcą turnieju został Jakub Miśkowiak. Za nim uplasowali się Wiktor Lampart i Mateusz Ciernia(...)
118
Mateusz Cierniak zapewnił sobie przed chwilą tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów.(...)
256
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 finał Speedway Grand Prix 2 - Cardiff. Zwycięzcą turnieju został Mateusz Cierniak. Za nim uplasowali się Kevin Juhl Pedersen oraz Benj(...)
414
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1. Finał SGP2 w Pradze. Zwycięzcą turnieju został Mateusz Cierniak. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Francis Gusts, Petr Ch(...)