SIMON GUSTAFSSON - Wiadomości
0
W drugim środowym spotkaniu Elit League po arcyciekawym pojedynku w Leicester, miejscowe "Lwy" zdołały pokonać ekipię Eastborune Eagles 45:44.(...)
0
W czwartkowym spotkaniu Elite League w Swindon, miejscowe "Rudzki" po świetnym spotkaniu uległy "Wilkom" 46:47.(...)
0
W drugim piątkowym spotkaniu "Orły" bez większych problemów pokonały na własnym obiekcie ekipię z Manchesteru 57:35.(...)
0
W drugim czwartkowym meczu Elite League, Swindon Robins pokonało na własnym torze drużynę "Lwów" 48:40(...)
0
W ostatnim meczu sezonu w 1 lidze LW KMŻ Lublin pokonał na swoim torze Lokomotiv Daugavpils 56:34. Zapraszamy do lektury wypowiedzi zawodników po zakończonym spotkaniu.(...)
0
Zespół Eastbourne Eagles skompletował skład na sezon 2013. Do drużyny Orłów dołączyła dwójka młodych zawodników, startujących w klubie już od dłuższego czasu: Simon Gustafsson oraz(...)
0
Dariusz Imbierowicz - menadżer nowego klubu Simona Gustafssona - Startu Gniezno zabrał głos w sprawie spekulacji o stanie zdrowia młodego Szweda. Mówiło się o podejrzeniu zapalenia(...)
0
Cenne zwycięstwo odniosła ekipa Startu Gniezno minionej niedzieli pokonując KS ROW Rybnik 53:37. Z bardzo dobrej strony w zawodach zaprezentował się Kacper Gomólski, spory potencja(...)
0
Na pozyskanie trzech zagranicznych zawodników zdecydowali się działacze Startu Gniezno. Ich szeregi zasilili: Simon Gustafsson, Lewis Bridger oraz Scott Nicholls. Nową dwuletnią um(...)
0
Z podejrzeniem zapalenia mięśnia sercowego trafił do szpitala Simon Gustafsson, w związku z czym udział młodego Szweda w jutrzejszej Speedway Gali w Gnieźnie stał się niemożliwy. S(...)
0
Jak pierwsi na swój tor po tegorocznej zimie wyjechali zawodnicy Startu Gniezno. Żużlowcy z pierwszej stolicy Polski regularnie już kręcą kółka i wizytują u siebie inne kluby. Nada(...)
0
Pechowy przebieg dla Simona Gustafssona miał wczorajszy finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Poole. Szwed zanotował upadek w swoim drugim starcie i więcej na torze się(...)
0
W piątek w Malilli odbyły się mistrzostwa Szwecji juniorów. Najlepszy w nich okazał się Simon Gustafsson, który wywalczył 13 punktów w fazie zasadniczej i wygrał wyścig finałowy. S(...)
0
W zakończonej niedawno rundzie kwalifikacyjnej w szwedzkim Malmoe najlepszy okazał się Simon Gustafsson, który zdobył 15 punktów. Tuż za nim uplasował się Linus Sundstroem - 13 pkt(...)
0
Kolejny krok w stronę ekstraligi poczynili dzisiaj zawodnicy gnieźnieńskiego Startu pokonując w spotkaniu II kolejki I ligi ekipę Orła Łódź 50:39. Odmienna niż zwykle nawierzchnia (...)
0
Za 3 dni pierwsze spotkanie Elite League 2011. Przerwa zimowa na Wyspach była niezwykle burzliwa - liga angielska ruszy bez najlepszych drużyn ubiegłorocznego sezonu. Która ekipa p(...)
0
Simon Gustafsson od nowego sezonu będzie zdobywał punkty na pierwszoligowym froncie - w Starcie Gniezno, gdzie ma zastąpić miejsce swojego rodaka - Linusa Sundstroema. Syn znakomit(...)