Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SLAWOMIR DRABIK - Wiadomości
15
2 lata temu
Sławomir Drabik, popularny Slummer dwukrotny Indywidualny Mistrz Polski, srebrny medalista MP, zdobywca Złotego Kasku. (...)
103
Zarząd Włokniarza Częstochowa wydał oświadczenie dotyczące odejścia z klubu jej ikony, Sławomira Drabika. W związku z tym odejściem narasta coraz więcej historii, a to oświadczen(...)
0
Ekipa Unibaxu Toruń zameldowała się w wielkim finale Enea Ekstraligi. We wczorajszym rewanżowym spotkaniu półfinałowym torunianie obronili ośmiopunktową zaliczkę, jaką udało im się(...)
0
Już za niespełna półtorej godziny na SGP Arenie w Częstochowie rozpocznie się batalia o miejsce w finale Enea Ekstraligi. Na przeciwko siebie staną zespoły Włókniarza Częstochowa i(...)
0
Wielkimi krokami zbliżają się decydujące rozstrzygnięcia w Enea Ekstralidze. Po pierwszych meczach półfinałowych na papierze bliżej awansu są Unibax Toruń i Unia Tarnów, jednak zal(...)
0
Decydujące rozstrzygnięcia w Enea Ekstralidze przed nami. W jutrzejszym pierwszym spotkaniu półfinałowym ekipa Unibaxu Toruń podejmie zespół Dospelu CKM Włókniarza Częstochowa. O t(...)
0
Sławomir Drabik w niedzielnym meczu zadebiutował w roli współprowadzącego zespół. Jak ocenia Drabik - Włókniarz pokazał, że mimo osłabienia potrafi walczyć z dobrymi przeciwnikami.(...)
0
W obliczu słabej postawy druŻyny Dospel CKM Włókniarz Częstochowa w dwóch ostatnich meczach działacze klubu postanowili, iż dotychczasowa posadę Janusza Stachyry zajmie Sławomir Dr(...)
0
W rozegranych dzisiaj X Mistrzostwach Torunia speedwaya na lodzie wygrał, co było do przewidzenia zawodnik Włókniarza Częstochowa Sławomir Drabik. Za jego plecami został sklasyfiko(...)
0
Sławomir Drabik zwyciężył w organizowanej przez siebie X Gali Lodowej. Drugi w Częstochowie był Adrian Miedziński, zaś trzeci zawodnik miejscowego Włókniarza Artur Czaja.(...)
0
Na sobotę 21 stycznia o godz. 17:00 zaplanowany jest początek X Gala Lodowa Sławomira Drabika na częstochowskim lodowisku przy ul. Boya-Żeleńskiego. Cena wejściówki na zawody wyno(...)
0
Kolejny raz Sławomir Drabik okazał się najlepszy w wyścigach na lodzie i zwyciężył w rozegranej dzisiaj gali w Opolu. Drugie miejsce zajął Artur Czaja, zaś trzeci był Szymon Kiełba(...)
0
Sławomir Drabik w ostatniej chwili został zakontraktowany przez działaczy ROW-u Rybnik i zdołał wystąpić w meczu II kolejki przeciwko Polonii Bydgoszcz. W czterech spotkaniach 45-l(...)
0
Artur Czaja znowu pokazał się z bardzo dobrej strony w zmaganiach na lodzie. Zawodnik Włókniarza Częstochowa z 14 punktami zwyciężył w rozgrywanych na toruńskim lodowisku Tor-Tor m(...)
0
Ikona częstochowskiego speedwaya Sławomir Drabik ma w przyszłym sezonie pełnić rolę jeżdżącego menadżera Włókniarza Częstochowa. (...)
0
W ostatnim czasie pojawiały się spekulacje o rozmowach kontraktowych Sławomira Drabika z klubami z 1 ligi. Ostatecznie nic z nich nie wynikło i popularny "Slammer" zmuszony był po(...)
0
Fart, kombinacje z torem, fart. Tak najczęściej kibice żużla w Polsce tłumaczą utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej częstochowskiego Włókniarza. Mało kto zauważa, że ang(...)
0
Sławomir Drabik zwyciężył indywidualnie w zakończonej niedawno gali lodowej w Opolu. Drugi był Mateusz Kowalczyk, trzeci Artur Czaja, zaś czwarty Patryk Dudek. Szczegóły wkrótce.(...)
0
Junior Falubazu Zielona Góra - Patryk Dudek, nie wystartuje w Gali Lodowej Sławomira Drabika. "Duzers" przeziębił się na obozie w Harrachowie i przedwcześnie musiał wrócić do Zielo(...)
0
Trener ROW-u Rybnik Adam Pawliczek jest oburzony decyzją GKSŻ o wprowadzeniu nowych tłumików już od najbliższej kolejki ligowej w Polsce. Jak mówi - na rynku nie ma tylu tłumików, (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com