Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W ubiegłym roku rozgrywki żużlowe w naszym kraju ruszyły z opóźnieniem chociażby dlatego aby chociaż w jakiejś części kibice mogli wejść na stadion. W tym sezonie, jak zgodnie mówią Wojciech Stępniewski i Piotr Szymański nie ma planów aby start rozgrywek opóźnić, mimo że wielce prawdopodobne są spot(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPAR FALUBAZU ZIELONA GORA - Wiadomości
0
Kibiców zielonogórskiego Falubazu zmroziła wczorajsza informacja dotycząca Aleksandra Loktajewa. Okazuje się, iż rosyjska federacja nie zezwoliła zawodnikowi na starty w lidze pols(...)
0
Prezes zielonogórskiego Falubazu, Marek Jankowski poinformował, iż trenerem szkółki został Aleksander Janas. W sztabie trenerskim znajdzie się również Andrzej Bartoch, który będzie(...)
0
Spar Falubaz Zielona Góra zwyciężył w pierwszym spotkaniu o trzecie miejsce w Enea Ekstralidze z Grupą Azoty Unią Tarnów 47:43. (...)
0
Sporo gorzkich słów padło z ust Jarosława Hampela na konferencji po meczu o 3 miejsce jego Spar Falubazu Zielona Góra z Grupą Aztoty Tarnów po tym jak dowiedział się o tym, że zost(...)
0
Trener Spar Falubaz Zielona Góra, Rafał Dobrucki liczył na mniejszą karę dla Patryka Dudka tym bardziej, iż nadal uważa, że jego podopieczny jest niewinny w zaistniałej sytuacji. (...)
0
Komisja Dyscyplinarna GKSŻ miała dzisiaj ostatnie posiedzenie w sprawie podejrzewanego o doping Patryka Dudka. Wyrok zostanie ogłoszony w ciągu 7 dni, bo tyle czasu formalnie ma ko(...)
0
Faul Piotra Protasiewicza bo tak zinterpretował sędzia to co wydarzyło się w ostatnim biegu spotkania pomiędzy Grupy Azoty Unii Tarnów ze Spar Falubaz Zielona Góra zaważył na końco(...)
0
Chyba nie taki mecz chcieliby oglądać zielonogórscy kibice po mimo wygranej swoich ulubieńców. Spar Falubaz Zielona Góra rozgromiła wręcz częstochowski KantorOnline ViperPrint Włó(...)
1
Wyniki próbki B Patryka Dudka, u którego wykryto środki dopingujące mają zostać upublicznione pod koniec tygodnia tj. w piątek. Taką informacje podał dyrektor biura Komisji do Zwal(...)
0
W najbliższą niedzielę rozegrane zostanie spotkanie 13 rundy Enea Ekstraligi, w którym to Spar Falubaz Zielona góra podejmować będzie KantorOnline ViperPrint Włókniarz Częstochowa.(...)
0
Portal zuzelend.com zaprasza wszystkich do śledzenia na żywo w dniu dzisiejszym relacji z zaległego spotkania Enea Ekstraligi pomiędzy Spar Falubaz Zielona Góra a Fogo Unią Leszno(...)
0
Chciałoby się powiedzieć, że chyba nawet najstarsi górale nie pamiętają kiedy to Jarosław Hampel w trzech pierwszych startach meczu ligi polskiej nie zdobył choćby jednego punktu. (...)
0
Skazywany jeszcze przed meczem na pewną porażkę, osłabiony brakiem Patryka Dudka, Spar Falubaz Zielona Góra uległ nieznacznie bo tylko pięcioma punktami z Unibaxem Toruń. Na pocies(...)
1
Dzisiaj na toruńskiej MotoArenie mecz z podtekstem pomiędzy Unibaxem Toruń a Spar Falubazem Zielona Góra. Zielonogórzanie osłabieni brakiem Patryka Dudka według ich szkoleniowca, R(...)
1
Dzisiaj Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała sensacyjny komunikat, w którym informuje, iż Komisji do Zwalczania Dopingu w Sporcie po zbadaniu próbki A u Patryka Dudka zawodnika S(...)
0
Po dzisiejszym treningu zielonogórskiego Spar Falubazu miała zapaść decyzja dotycząca udziału Patryka Dudka w niedzielnym spotkaniu Enea Ekstraligi w Lesznie. Przypomnijmy, że popu(...)
0
3 sierpnia w niedzielę Fogo Unia Leszno na stadionie w Zielonej Górze będzie rywalizować o kolejne ligowe punkty z miejscowym SPAR Falubazem. Poznaliśmy składy na to prestiżowe spo(...)
0
Patryk Dudek po kontuzji, której doznał w ubiegły wtorek w Szwecji podczas meczu ligowego, walczy z czasem i usilnie stara się by móc wystąpić w niedzielnym ligowym meczu SPAR Falu(...)
0
Zielonogórski Falubaz jeszcze przed zaległym spotkaniem z wrocławskim Betardem Spartą zapowiadał zwycięstwo i trzy punkty. Niestety zdeterminowani Wrocławianie obnażyli chwilowe pr(...)
0
Piotr Protasiewicz po ponad miesięcznej przerwie w ligowym ściganiu spowodowanej kontuzją jaką odniósł jednym z biegów w meczu wyjazdowym w Gdańsku powraca na tor i to od razu na S(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com