Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Maciej Janowski w przyszłym sezonie startować będzie na Wyspach Brytyjskich w Sports Insure Premiership.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPEEDWAY BUNDESLIGA - Wiadomości
253
Federacja Niemieckiego Motosportu DMSB wspólnie z włodarzami klubów Speedway Bundesligi zadecydowali, iż ze względu na olbrzymia falę infekcji COVID 19 rozgrywki Drużynowych Mistrz(...)
452
Poznaliśmy terminarz rundy zasadniczej niemieckiej Speedway Bundesligi. Na razie nie wiadomo kiedy dokładnie odbędą się mecze finałowe.(...)
110
AC Landshut Devils wygrywając dwukrotnie w meczu finałowym z MSC Woelfe Wittstock zdobyli tytuł DM Niemiec. Diabły z Landshut tym razem na wyjeździe wygrali zdecydowamie 47:34. (...)
109
W jedynym dzisiejszym meczu niemieckiej Speedway Bundesligi, DMV White Tigers po zaciętym spotkaniu pokonało MC Nordstern Stralsund 44:40. (...)
304
W sobotnim meczu niemieckiej Speedway Bundesligi, miejscowy MSC Wolfe Wittstock pokonał AC Landshut Devils 48:38. (...)
0
Dzisiaj rozegrano jedno spotkanie niemieckiej Speedway Bundesligi, w którym to Nordsterne Stralsund uległo na własnym torze Landshut Devils 35:52. (...)
287
W niemieckim Brokstedt rozegrane zostało spotkanie niemieckiej Speedway Bundesligi, w którym miejscowy MSC Brokstedt Wikinger pokonał DMV White Tigers Diedenbergen 46:38. Spotkanie(...)
111
W dzisiejszym spotkaniu niemieckiej Speedway Bundesligi AC Landshut Devils pokonało po zaciętej i emocjonującej walce na własnym torze MSC Brokstedt Wikinger 42:40.W zespole gospod(...)
158
W pierwszym spotkaniu finałowym niemieckiej Speedway Bundesligi, MSC Brokstedt na własnym torze pokonało AC Landshut 45:39. Mecz rewanżowy zaplanowany został na najbliższy wtorek. (...)
0
MC Nordstern Stralsund wygrał po zaciętym spotkaniu pokonało na własnym torze MSC Woelfe Wittstock 43:41 w ramach rozgrywek niemieckiej Speedway Bundesligi. W meczu wystąpiło dwóch(...)
100
W spotkaniu niemieckiej Speedway Bundeslidze, MSC Brokstedt Wikinger pokonało na swoim torze MC Nordstern Stralsund 50:35. Bezbłędny w tym meczu był Tobias Kroner, który zanotował (...)
96
Po niezwykle zaciętym meczu niemieckiej Speedway Bundesligi, miejscowy MC Nordstern Stralsund uległ minimalnie DMV White Tigers 41:43. W zespole gospodarzy wystąpił Tomasz Gapiński(...)
0
Dzisiaj w Landshut rozegrano mecz niemieckiej Speedway Bundesligi, w którym miejscowy AC Landshut Devils mierzył się z MSC Brokstedt Wikinger. Co raz mocniej padający deszcz spowod(...)
115
W sobotnim spotkaniu niemieckiej Speedway Bundeslidze rozgrywanym w Pocking, DMV White Tigers uległo MSC Woelfe Wittstock 36:49. W zespole gospodarzy wystąpił Rafał Okoniewski, będ(...)
194
W dzisiejszym spotkaniu niemieckiej Speedway Bundesligi, MC Nordstern Stralsund uległo na własnym torze MSC Brokstedt 37:47. Po stronie gospodarzy bardzo dobry mecz zaliczył Rafał (...)
0
W rozegranym w niedzielę spotkaniu niemieckiej Bundesligi Brokstedt pokonało na własnym torze Wolfslake Falubaz Berlin 54:33. W zawodach wystąpił Paweł Miesiąc notując na swym konc(...)
0
Zespół AC Landshut pokonał na wyjeździe drużynę MC Norden 43:41. Liderem bawarskiej drużyny był Michael Härtel, który zdobył 14 punktów.(...)
0
W rozegranym dzisiaj spotkaniu niemieckiej Speedway Bundesligi drużyna MC Nordster Stralsund przegrała nieznacznie na własnym torze MSC Brokstedt Vikinger 42:45. W meczu wystartowa(...)
0
W rozegranym w sobotę spotkaniu drużyna mistrza Niemiec rozgromiła rywali z Norden, wygrywając różnicą aż 40 punktów. W zespole gości wystąpił Grzegorz Zengota.(...)
0
W piątek spotkaniem w Landshut zainaugurowała niemiecka Bundesliga. Po niezwykle emocjonującym spotkaniu miejscowy AC Landshut Devils uległ jednym punktem Wolfslake Falubaz Berlin.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com