Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPEEDWAY EKSTRALIGA - Wiadomości
0
Choć okienko transferowe rozpocznie się dopiero w grudniu to kluby już teraz prowadzą zaawansowane rozmowy oraz mogą podpisywać listy intencyjne z zawodnikami, gdyż większości z ni(...)
0
Choć okienko transferowe rozpocznie się dopiero w grudniu to kluby już teraz prowadzą zaawansowane rozmowy oraz mogą podpisywać listy intencyjne z zawodnikami, gdyż większości z ni(...)
0
Przedłużająca się zimowa pogoda skutecznie krzyżuje plany przygotowań do rozgrywek ligowych wszystkim drużynom żużlowym w Polsce. Już wiadomo, że I ligowa kolejka żużlowa została p(...)
0
Zawodnicy beniaminka Speedway Ekstraligi - Lechmy Startu Gniezno już jutro o godzinie 16, po raz pierwszy wezmą udział w treningu na torze przy ulicy Wrzesińskiej 25. Opcją rezerwo(...)
0
Krystian Pieszczek jest coraz bliżej pozostania w swoim macierzystym klubie z Gdańska. Jak się jednak okazuje, osobą Pieszczka są także zainteresowani w Zielonej Górze. Nie wyklucz(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Speedway Ekstraliga. W meczu o brązowy medal, Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze Unibax Toruń w stosunku 49:41, jednak nie wystarczyło (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Ekstraliga. W meczu o złoto Azoty Tauron Tarnów pokonały na własnym torze Stal Gorzów w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Speedway Ekstraliga. W meczu o brąz Unibax Toruń pokonał na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego s(...)
0
W pierwszym meczu finałowym Enea Ekstraligi Stal Gorzów pokonała Tauron Azoty Tarnów 47:42. Gospodarze mogliby mieć jeszcze większą zaliczkę przed rewanżem, gdyby nie fatalna posta(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Speedway Ekstraliga. W jednym z meczów 22 kolejki Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze GTŻ Grudziądz w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu w(...)
0
Ekstraliga Żużlowa wydała dzisiaj komunikat, w którym podaje daty spotkań o medale DMP. Walka o złoto rozpocznie się 7 października w Gorzowie. Pierwszy mecz o brąz rozpocznie się (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Speedway Ekstraliga. W jednym z meczów 21 kolejki GTŻ Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu w(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Speedway Ekstraliga. W jednym z meczów 20 kolejki Azoty Tauron Tarnów zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Unibax Toruń w stosunku 45:45. Prezentujemy Państ(...)
0
Kibice grudziądzkiego klubu od 2000 roku czekali na walkę o Ekstraligę. Wówczas GKM uległ w spotkaniach barażowych leszczyńskiej Unii. Tym razem rywalem grudziądzan w pojedynkach o(...)
0
Speedway Ekstraliga wydała dzisiaj komunikat, w którym zarządza, iż powtórka spotkania półfinałowego pomiędzy Unibaxem Toruń a Azotami Tauron Tarnów odbędzie się w najbliższą niedz(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Speedway Ekstraliga. W jednym z meczów 20 kolejki Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 56:34. Prezentujemy Pańs(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Ekstraliga. W jednym z meczów 20 kolejki Lotos Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 50:39. Prezentujemy Państwu w(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Speedway Ekstraliga. W jednym z meczów 19 kolejki Azoty Tauron Tarnów pokonał(a) na własnym torze Unibax Toruń w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wyni(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Speedway Ekstraliga. W jednym z meczów 19 kolejki Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Lotos Wybrzeże Gdańsk w stosunku 52:38. Prezentujemy P(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Speedway Ekstraliga. W jednym z meczów 19 kolejki Stal Gorzów zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 45:45. Prezentuje(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com