SPEEDWAY EKSTRALIGA CAMP - Wiadomości
344
Duńczyk, Mikkel Andersen wygrał turniej 250cc na Speedway Ekstraliga Camp. Drugi miejsce zajął Szymon Ludwiczak, trzeci był Vojtech Sachl (Czechy), natomiast czwarte miejsce zajął (...)
104
Niemiec, Lester Matthijsen wygrał turniej pocieszenia 250cc na Speedway Ekstraliga Camp. Drugi miejsce zajął Dante Johansson (Szwecja), trzeci był Niklas Esslinger (Niemcy), natomi(...)
153
Młodzieżowiec FOGO UNII Leszno, Antoni Mencel wygrał kwalifikacje w 2. grupie 500cc na Speedway Ekstraliga Camp. Drugi miejsce zajął Słoweniec, Anze Grmek, a trzeci był Kajetan Kup(...)
458
Młodzieżowiec FOR NATURE SOLUTIONS APATORA Toruń, Mateusz Affelt wygrał kwalifikacje w 1. grupie 500cc na Speedway Ekstraliga Camp. Drugi miejsce zajął Oskar Hurysz, a trzeci był S(...)
105
W Toruniu trwają kolejne zawody w ramach Speedway Ekstraliga Camp. Niestety, dzisiejszy dzień zaczął się od makabrycznego wypadku dwóch zawodników. (...)
149
18 lipca na toruńskiej Motoarenie został zainaugurowany Speedway Ekstraliga Camp. Podczas uroczystego otwarcia przemawiał m.in. dyrektor Komisji Wyścigów Torowych FIM, Armando Cast(...)
102
Speedway Ekstraliga Camp rozpoczął się w Toruniu. Kibice będą mogli przyglądać się poczynaniom młodych talentów z całego świata. Na MotoArenę przyjadą też m.in. Bartosz Zmarzlik i (...)
38
W dniach 18-22 lipca FIM, PZM i PGE Ekstraliga organizują na toruńskiej Motoarenie camp dla żużlowych talentów z całego świata. Zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje publikow(...)