Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKOW - Wiadomości
101
Speedway Wanda Instal Kraków ogłosiła ceny biletów i karnetów na sezon 2017. Od 30 grudnia do sprzedaży trafią karnety, które będą obowiązywać na wszystkie mecze rundy zasadniczej (...)
171
Kolejnym zawodnikiem, który zdecydował się startować w przyszłym sezonie w barwach Speedway Wandy Instal Kraków jest Anglik, Scott Nicholls.(...)
108
W ostatnich chwilach sezonu transferowego poznajemy nazwiska kolejnych zawodników w ich nowych klubach. Na starty w Krakowie zdecydował się Claus Vissing.(...)
101
Potwierdziły się przewidywania, że wychowanek tarnowskiej Unii, Ernest Koza w przyszłym sezonie zasili barwy Speedway Wandy Instal Kraków.(...)
0
Speedway Wanda Kraków poinformowała o zatrudnieniu kolejnego zawodnika. Będzie to Nicolai Klindt.(...)
2
Mateusz Szczepaniak nie chce zmieniać klubu w polskiej lidze. Wciąż będzie reprezentował Speedway Wandę Kraków. (...)
1
W dniu dzisiejszym Patrick Hougaard składając swój autograf pod umową zdecydował się spędzić kolejny sezon w barwach Speedway Wandy Instal Kraków.(...)
1
W niedzielne po południe drużyna KSM Krosno podejmowała zespół Speedway Wandy Instal Kraków. Dla obu ekip był to ostatni mecz w tym sezonie, a dodatkowo gospodarze przystępowali do(...)
121
Swoje mecze rozgrywa dziś Nice PLŻ. W jednym z meczów 18 kolejki KSM Krosno pokonał(a) na własnym torze Speedway Wanda Instal Kraków w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik te(...)
106
W najbliższą niedzielę KSM Krosno w ostatnim meczu na własnym torze podejmie Speedway Wandę Instal Kraków. Początek spotkania o godzinie 15:00. Niedzielne starcie zadecyduje o tym,(...)
105
Swoje mecze rozgrywa dziś Nice PLŻ. W jednym z meczów 17 kolejki Speedway Wanda Instal Kraków pokonał(a) na własnym torze Polonia Bydgoszcz w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu w(...)
72
Już jutro w Krakowie odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Nice PLŻ w którym krakowski zespół podejmie bydgoską Polonię. W pierwszym spotkaniu zwyciężyli bydgoszczanie 49:41.(...)
106
Zespół Holistic - Polska Rawicz w niedzielnym spotkaniu uległ przed własną publicznością Speedway Wandzie Instal Kraków. Marcel Kajzer obok Rafała Konopki był najlepiej punktujący(...)
206
Zespół Holistic Polska Rawicz w niedzielne popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały podejmował drużynę Speedway Wandy Instal Kraków. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem (...)
107
Swoje mecze rozgrywa dziś Nice PLŻ. W jednym z meczów 16 kolejki Speedway Wanda Instal Kraków pokonał(a) na wyjeździe Holistic - Polska Rawicz w stosunku 57:32. Prezentujemy Państw(...)
108
W ramach 16. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej Holistic Polska Rawicz na stadionie im. Floriana Kapały podejmie zespół Speedway Wandy Instal Kraków. Początek meczu zaplanowano na(...)
110
Swoje mecze rozgrywa dziś Nice PLŻ. W jednym z meczów 15 kolejki Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Speedway Wanda Instal Kraków w stosunku 54:35. Prezentujemy Państw(...)
2
Swoje mecze rozgrywa dziś Nice PLŻ. W jednym z meczów 14 kolejki Speedway Wanda Instal Kraków pokonał(a) na własnym torze Stal Betad Leasing Rzeszów w stosunku 51:39. Prezentujemy (...)
148
W piątek o godzinie 17.30 na torze w Krakowie dojdzie do pojedynku pomiędzy Speedway Wandą Instal Kraków Stal BETAD Leasing Rzeszów. W pierwszym spotkaniu pomiędzy drużynami z Krak(...)
5
Zawodnicy z Tarnowa okazali się najlepsi podczas trzeci rundy Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski na torze w Lublinie, zwycięzcy wywalczyli 39 punktów. Drugie miejsce zajęl(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com