Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawodnicy Polonii Bydgoszcz indywidualnie przygotowują się do sezonu. Dla przykładu Adrian Gała pochwalił się w mediach społecznościowych, że morsuje.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPEEDWAY WORLD CUP - Wiadomości
1
Młode gwiazdy żużla będą mogły zastępować starszych zawodników w zawodach Pucharu Świata w 2016 roku.(...)
0
Maciej Janowski, Indywidualny Mistrz Polski 2015 - notuje w tym sezonie w większości przypadków fenomenalne występy. Poza drobnymi wpadkami popularny "Magic" jest w stanie pokonać (...)
0
Jak podaje Express Bydgoski działaczom bydgoskiego klubu nie udało się przekonać radnych do pomocy w załataniu dziury budżetowej.(...)
0
Dziś na torze w Daugavpils rozegrano I Runda Kwalifikacyjna Drużynowego Pucharu Świata. Gospodarze bez większych problemów awansowali do półfinału w Częstochowie.(...)
0
Telewizja Eurosport pokaże na żywo turnieje Speedway Grand Prix i Drużynowy Puchar Świata w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Dziś podpisano trzyletni kontrakt z firmą BSI Speedway/IMG(...)
0
Organizacja w zeszłym miesiącu dwóch finałów Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Bahia Blanca w Argentynie przynosi pierwsze efekty. Tamtejsza federacja motocyklowa - Feb(...)
0
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa (FIM) przedstawiła oficjalny kalendarz imprez żużlowych na rok 2013. Polska zorganizuje trzy turnieje Speedway Grand Prix, półfinały Drużynow(...)
0
Tegoroczne zmiany w rozgrywkach Drużunowego Pucharu Świata na żużlu przyniosły pierwsze pozytywne skutki. Od tego sezonu gospodarze imprezy mają zapewniony udział w finale. W 20(...)
0
Indywidualny Mistrz Świata w jeździe na żużlu z 1996 roku Billy Hamill został potwierdzony jako czwarty zawodnik, który pojawi się w składzie w półfinale DPŚ w Bydgoszczy w repreze(...)
0
Od przyszłego sezonu zajdą zmiany w rozgrywkach Drużynowego Pucharu Świata. W 2012 roku gospodarz organizujący finał tych rozgrywek czyli Szwecja od razu będzie miała zapewniony ud(...)
0
16-tysięczne miasto Eskilstuna w Szwecji przeprowadzi w przyszłym roku baraż i finał Drużynowych Mistrzostw Świata na żużlu. Firma BSI i właściciele klubu z Eskilstuny kończą ne(...)
0
11 Lipca 2011 roku Tor w Norfolk Arena w King's Lynn będzie areną II półfinału Drużynowego Pucharu Świata na żużlu. Wiadomo, że wystartują w nim gospodarze, Rosjanie a także Polacy(...)
0
Nie w Eskilstunie a Malilli odbędzie przyszszłoroczny baraż i finał Drużynowych Mistrzostw Świata na żużlu. Firma BSI podpisała jednoroczny kontrakt z właścicielami G&B Arena Malil(...)
0
Dziś w Straslund odbędzie się druga runda kwalifikacyjna do Drużynowego Pucharu Świata na żużlu. Poznaliśmy składy drużyn, które powalczą o awans do półfinału w Vojens. Ciekawostk(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com