TERO AARNIO - Wiadomości
0
2 lata temu
Słodko gorzki smak miała derbowa wygrana dla Tero Aarnio. W ostatnim swoim starcie, Fin upadł na tor i nie był zdolny do dalszej jazdy(...)
2
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na wyjeździe Unia Tarnów w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
579
Janusz Kołodziej wygrywa turniej eliminacyjny do SEC(...)
104
Opibet Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
126
Tero Aarnio z kontraktem warszawskim z Jaskółkami! (...)
734
Wczoraj poznańskie Skorpiony przedłużyły kontrakt ze szkoleniowcem, Piotrem Paluchem, natomiast dzisiaj rozpoczęła się ofensywa transferowa zawodników. Wiemy już, że lider z ubieg(...)
464
Chodź pochodzi z Finlandii, która niemal nie ma żadnych tradycji żużlowych i mimo skończonych 35 lat, to Tero Aarnio, bo o nim mowa, nie zamierza się stale rozwijać startując w naj(...)
57
Fin, Tero Aarnio dzisiaj podpisał kontrakt z OK Bedmet Kolejarzem Opole. Umowa obowiązywać będzie na sezon 2020.(...)
62
Za nami II Memoriał im. Wiesława Rutkowskiego. Zawody rozpoczęły się o 14:45 w Pile i dostarczyły zgromadzonej publiczności wiele emocji. Turniej wygrał Roman Lachbaum, zawodnik M(...)
190
Drugie podejście do rozegrania memoriału w Pile(...)
363
Dzisiejszego popołudnia na torze przy ul. Bydgoskiej 76 w Pile pojawia się 16. Zawodników, którzy wezmą udział w II Memoriale im. Wiesława Rutkowskiego. Dla organizatorów jest to t(...)
0
Tero Aarnio-na koncie tego zawodnika widnieje całkiem sporo tytułów żużlowych. Pomimo jego wieku, obecnie trwający sezon jest pierwszym w karierze, w którym będzie startować w pols(...)
0
Tero Aarnio jest pierwszym zawodnikiem zagranicznym, który zdecydował się reprezentować barwy Speedway Wandy Kraków w przyszłym sezonie. (...)