Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TOBIAS KRONER - Wiadomości
103
Niemiecka drużyna kontynuuje ideę promowania młodych i utalentowanych zawodników z rodzimego kraju. Kai Huckenbeck i Erik Riss będą siła napędową zespołu City Team w cyklu Speedwa(...)
0
W poniedziałek na torze w Landshut odbył się rewanżowy mecz finałowy niemieckiej Bundesligi, w którym miejscowy zespół Devils pokonał Wikinger Brokstedt 51:34. W dwumeczu ekipa Dev(...)
0
Niemiec Martin Smolinski zwyciężył w rozgrywanym w dniu wczorajszym turnieju Night of the Fights w niemieckim Cloppenburg. Drugie miejsce zajął jego rodak, Tobias Kroner. Na najniż(...)
0
Trzech Niemców, którzy pojawią się na MotoArenie po to, aby sprawić niespodziankę i utrzeć nosa faworytom. City Team wkracza do akcji i zapowiada walkę o każdy centymetr toruńskieg(...)
40
W niedawno zakończonym, mocno obsadzonym Pucharze Par rozegranym w niemiecki Wittstock triumfował duet Antonio Lindbaeck - Tobias Kroner. Drugie miejsce po rozegraniu biegu dodatko(...)
0
Niemiecka reprezentacja, która z dziką kartą startowała w drugiej rundzie Speedway Best Pairs Cup w Gustrow, dostała także dziką kartę na wielki finał w Esbjergu, który odbędzie si(...)
0
Christian Hefenbrock, Mathias Schultz i Steven Mauer zostali w sobotę mistrzami Niemiec par. Drugie miejsce zajęli Rene Deddens i Tobias Kroner, a na trzecim stopniu podium stanęli(...)
0
Tobias Kroner to kolejny zawodnik zakontraktowany na przyszły sezon przez drugoligową Victorie Piła. Jak zapowiada prezes klubu ma to być ostatni z zawodników zagranicznych jacy zn(...)
0
Kenneth Hansen, Tobias Kroner, Matej Kus oraz Rafał Fleger zdecydowali się związać kontraktem na przyszły sezon ze Speedway Wandą Kraków. (...)
0
Według informacji klubu Speedway Wanda Kraków w dniu dzisiejszym do kadry zespołu dołączyli nowi zawodnicy : Piotr Dziatkowiak oraz Tobias Kroner(...)
0
Niemiec Tobias Kroner zdecydował się pozostać na kolejny sezon w ŻKS Ostrovia. Kroner jest już drugim zawodnikiem, z którym działacze z Ostrowa uzgodnili warunki kontraktu. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com