Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Pierwszy finał tegorocznego Speedway Grand Prix 2 rozegrano dzisiaj w szwedzkiej Mallila. Już z samym początkiem zawody zdominowali Polacy.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TOM BRENNAN - Wiadomości
0
Po trzecią wygraną z rzędu w British Final sięgnął dzisiaj na The National Speedway Stadium w Manchesterze Daniel Bewley. (...)
0
9 miesięcy temu
Brytyjczyk Tom Brennan trafił do Zdunek Wybrzeże Gdańsk, w barwach którego wystąpi na pozycji U24 w przyszłorocznych rozgrywkach 1.Ligi żużlowej.(...)
101
Kolejny zawodnik dołączył dzisiaj do składu H.Skrzydlewska Orzeł Łódź na sezon 2023.(...)
102
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig British Final U21 rozgrywane na torze w Birmingham. Zwycięzcą turnieju został Leon Flint. Za nim uplasowali się Dan Thompson oraz Conno(...)
105
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
256
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 finał Speedway Grand Prix 2 - Cardiff. Zwycięzcą turnieju został Mateusz Cierniak. Za nim uplasowali się Kevin Juhl Pedersen oraz Benj(...)
0
Wolverhampton Wolves pokonał(a) na własnym torze Belle Vue Aces w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Belle Vue Aces pokonał(a) na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na wyjeździe Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 44:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Reprezentacja Wielkiej Brytanii dzięki triumfowi w półfinale Drużynowych Mistrzostw Europy U23 na torze w Pardubicach, uzyskali awans do finału.(...)
102
Belle Vue Aces pokonał(a) na własnym torze Kings Lynn Stars w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Belle Vue Aces pokonał(a) na wyjeździe Peterborough Phanters w stosunku 36:54. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
87
Złoto Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów po raz ósmy z rzędu zawisł na szyjach Reprezentantów Polski.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com