Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Po 3 latach przerwy na tor postanowił wrócić były zawodnik m.in. Ostrovii Ostrów Wielkopolski czy Wilki Krosno - Nicklas Porsing. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TOMASZ ZENTKOWSKI - Wiadomości
125
Niedzielne spotkanie drużyn Arge Speedway Wandy Kraków oraz Euro Finannce Polonii Piły zakończyło się zwycięstwem gospodarzy, 47:43. Dla krakowian wygrana ta jest o tyle cenna, pon(...)
0
W rozegranym dzisiaj spotkaniu inaugurującym rozgrywki Nice 1. Ligi Żużlowej ROW Rybnik pokonał na własnym torze Euro Finannce Polonię Piła 57:33. Spotkanie dostarczyło wielu emocj(...)
180
Celem Polonii Piła w przyszłym sezonie jest awans do fazy play-off na zapleczu PGE Ekstraligi. Piąty zespół minionego sezonu w okresie transferowym pozyskał Tomasz Gapińskiego i Ad(...)
0
Piotr Świst postanowił zakończyć karierę, ogłosił to na ostatnim spotkaniu ligowym w Pile pomiędzy miejscową Polonią a Orłem Łódź(...)
0
Mimo przekonującego zwycięstwa Stali Rzeszów nad Polonią Piła niedzielny mecz był emocjonujący. Niestety głównie za sprawą sporej ilości upadków do jakich dochodziło podczas zacięt(...)
0
Jeszcze nie opadły emocje po pierwszym spotkaniu barażowym pomiędzy zespołami z Piły i Gniezna, a już na kibiców żużla w Grodzie Staszica czekają kolejne torowe zmagania. W najbliż(...)
0
Po wczorajszej decyzji o nie przyznaniu licencji na starty klubom z Gdańska i Częstochowy, na chwilę obecną II liga składać się będzie jedynie z czterech zespołów. Taka sytuacja mo(...)
0
Działacze pilskiego klubu zostali zaproszeni na posiedzenie Komisji Spraw Społecznych. Z zaproszenia skorzystali i w dniu wczorajszym wzięli udział w spotkaniu z członkami komisji,(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com