Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Drużynowy Puchar Świata po sześciu latach powraca w tym roku do kalendarza wydarzeń żużlowych. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TRANS MF LANDSHUT DEVILS - Wiadomości
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Trans MF Landshut Devils w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na wyjeździe Trans MF Landshut Devils w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Już w najbliższy weekend odbędą się mecze w ramach trzeciej kolejki 1 Ligi Żużlowej. Poniżej przedstawiamy awizowane składy na te mecze.(...)
0
Mecz 2 rundy 1.Ligi żużlowej pomiędzy Trans MF Landshut Devils a Abramczyk Polonia Bydgoszcz ze względu na prognozowane opady deszczu został odwołany.(...)
1
Przed nami ligowe emocje w 1 Lidze Żużlowej. Jeśli pogoda pozwoli to w tej kolejce odbędą się cztery ligowe spotkania. Poniżej awizowane składy na te mecze.(...)
0
Ebebe PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Wszyscy wiedzą, że pierwszy sezon w GP nie jest łatwy. To jednak wielka nowość. Trzeba się wiele nauczyć. Trzeba też jednak czerpać z tego przyjemność. I właśnie to zamierzam robić(...)
101
Sławomir Kryjom, menadżer Trans MF Landshut Devils mówi o planach i składzie drużyny na sezon 2023. – Pokazaliśmy jednak, że możemy być w czwórce i chcielibyśmy to powtórzyć – przy(...)
101
W dzisiejszy poranek, powiększyła się kadra Trans MF Landshut Devils, ponieważ współprace z klubem w 2023 roku będzie kontynuował Eris Riss.(...)
161
Szwed pozostanie zawodnikiem Diabłow z Landshut(...)
107
Trans MF Landshut Devils, dziś pochwaliła się pierwszym nowym zawodnikiem na sezon 2023. Ekipa Diabłów pozyskała bowiem Lukasa Baumanna.(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
10 miesięcy temu
Zły stan toru po opadach nie pozwolił dzisiaj na rozegranie rewanżowego meczu fazy play-off pomiędzy Cellfast Wilki Krosno a Trans MF Landshut Devils.(...)
0
Cellfast Wilki Krosno są bardzo blisko wywalczenia awansu do półfinału eWinner 1. Ligi. Aby to stało się faktem, podopieczni trenera Ireneusza Kwiecińskiego muszą pokonać w dwumecz(...)
42
Francuski zawodnik Dimitri Berge, uzgodnił warunki kontraktu z Trans MF Landshut Devils. Jest to drugi zawodnik z obecnej kadry zdecydował się na ten krok. (...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonała na wyjeździe Trans MF Landshut Devils w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com