Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TRANS MF LANDSHUT DEVILS - Wiadomości
103
Wszyscy wiedzą, że pierwszy sezon w GP nie jest łatwy. To jednak wielka nowość. Trzeba się wiele nauczyć. Trzeba też jednak czerpać z tego przyjemność. I właśnie to zamierzam robić(...)
101
Sławomir Kryjom, menadżer Trans MF Landshut Devils mówi o planach i składzie drużyny na sezon 2023. – Pokazaliśmy jednak, że możemy być w czwórce i chcielibyśmy to powtórzyć – przy(...)
101
W dzisiejszy poranek, powiększyła się kadra Trans MF Landshut Devils, ponieważ współprace z klubem w 2023 roku będzie kontynuował Eris Riss.(...)
161
Szwed pozostanie zawodnikiem Diabłow z Landshut(...)
107
Trans MF Landshut Devils, dziś pochwaliła się pierwszym nowym zawodnikiem na sezon 2023. Ekipa Diabłów pozyskała bowiem Lukasa Baumanna.(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
4 miesiące temu
Zły stan toru po opadach nie pozwolił dzisiaj na rozegranie rewanżowego meczu fazy play-off pomiędzy Cellfast Wilki Krosno a Trans MF Landshut Devils.(...)
0
Cellfast Wilki Krosno są bardzo blisko wywalczenia awansu do półfinału eWinner 1. Ligi. Aby to stało się faktem, podopieczni trenera Ireneusza Kwiecińskiego muszą pokonać w dwumecz(...)
42
Francuski zawodnik Dimitri Berge, uzgodnił warunki kontraktu z Trans MF Landshut Devils. Jest to drugi zawodnik z obecnej kadry zdecydował się na ten krok. (...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonała na wyjeździe Trans MF Landshut Devils w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
W niedzielę o godz. 14.00 rozpocznie się mecz pomiędzy Abramczyk Polonia Bydgoszcz a Trans MF Landshut Devils. Zapraszamy na zapowiedź tego spotkania. (...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
107
Po zwycięstwie nad Wybrzeżem Gdańsk ROW Rybnik opuścił ostatnie miejsce w tabeli i jest krok bliżej utrzymania niż Start Gniezno. Rybniczanie w najbliższą niedzielę zmierzą się w T(...)
40
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
107
Mecz pomiędzy Trans MF Landshut Devils a Celfast Wilkami Krosno będzie niezwykle ważny w perspektywie udziału w Play Offach o awans do PGE Ekstraligi.(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
287
Po przegranym ostatnim spotkaniu w Gdańsku decyzją Zarządu ZKŻ SSA, Moniki Zapotocznej i Wojciecha Domagały, na mecz z Trans MF Landshut Devils wszyscy kibice będą mieli tzw. wstęp(...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze Aforti Start Gniezno w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com