Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 16:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TRANS MF LANDSHUT DEVILS - Wiadomości
0
Zły stan toru po opadach nie pozwolił dzisiaj na rozegranie rewanżowego meczu fazy play-off pomiędzy Cellfast Wilki Krosno a Trans MF Landshut Devils.(...)
0
Cellfast Wilki Krosno są bardzo blisko wywalczenia awansu do półfinału eWinner 1. Ligi. Aby to stało się faktem, podopieczni trenera Ireneusza Kwiecińskiego muszą pokonać w dwumecz(...)
42
Francuski zawodnik Dimitri Berge, uzgodnił warunki kontraktu z Trans MF Landshut Devils. Jest to drugi zawodnik z obecnej kadry zdecydował się na ten krok. (...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonała na wyjeździe Trans MF Landshut Devils w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
W niedzielę o godz. 14.00 rozpocznie się mecz pomiędzy Abramczyk Polonia Bydgoszcz a Trans MF Landshut Devils. Zapraszamy na zapowiedź tego spotkania. (...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
107
Po zwycięstwie nad Wybrzeżem Gdańsk ROW Rybnik opuścił ostatnie miejsce w tabeli i jest krok bliżej utrzymania niż Start Gniezno. Rybniczanie w najbliższą niedzielę zmierzą się w T(...)
40
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
107
Mecz pomiędzy Trans MF Landshut Devils a Celfast Wilkami Krosno będzie niezwykle ważny w perspektywie udziału w Play Offach o awans do PGE Ekstraligi.(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
287
Po przegranym ostatnim spotkaniu w Gdańsku decyzją Zarządu ZKŻ SSA, Moniki Zapotocznej i Wojciecha Domagały, na mecz z Trans MF Landshut Devils wszyscy kibice będą mieli tzw. wstęp(...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze Aforti Start Gniezno w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na wyjeździe H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
234
Zaplanowany na godzinę 18.00 pojedynek pomiędzy Trans MF Landshut Devils i Cellfast Wilki Krosno nie dojdzie do skutku w planowanym terminie. (...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
14
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 50:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
291
Aforti Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Już w najbliższą niedzielę o godz. 16.30 dojdzie do niezwykle emocjonującego, oraz bardzo istotnego spotkania w eWinner 1 lidze żużlowej pomiędzy Aforti Startem Gniezno a Trans MF (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com