Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TRANSFERY - Wiadomości
0
Choć oficjalnie sezon transferowy się jeszcze nie zaczął, większość zawodników, już wie gdzie będzie startować w przyszłym sezonie. Zostało już tylko kilka wolnych miejsc w składac(...)
0
Wielu zawodnikom z końcem października skończyły się kontrakty w klubach polskich lig żużlowych. Okienko transferowe ze względu na proces licencyjny rozpocznie się dopiero w połowi(...)
0
Bardzo aktywna w ostatnich dniach stała się Polonia Bydgoszcz. Transferowa ofensywa rozpoczęła się od Hansa Andersena, w dniu wczorajszym umowę przedłużył Mateusz Szczepaniak, a dz(...)
1
Nicki Pedersen przez najbliższe dwa sezony będzie reprezentował barwy leszczyńskiego klubu. Został zaprezentowany podczas specjalnej konferencji prasowej. Duńczyk skomentował swo(...)
3
Chorwat Jurica Pavlic prowadzi intensywne rozmowy z wrocławskim klubem.(...)
0
Jest już niemal pewne, że w nowym sezonie w barwach leszczyńskiej Fogo Unii zobaczymy Emila Sajfutdinowa lub Nicki Pedersena. Na dzisiaj bliżej Byków wydaje się być Duńczyk. (...)
0
Betard Sparta Wrocław nie próżnuje po otwarciu okna transferowego. Wrocławski klub najpierw przedłużył kontrakt z Taiem Woffindem, a teraz dwuletnią umowę podpisał kapitan Spartan (...)
0
26-letni Australijczyk podpisał aneks do umowy z wrocławskim klubem i to jego barwy będzie reprezentował w nadchodzącym sezonie. (...)
0
2 listopada oficjalnie zostało otwarte okienko transferowe. Tegoroczne transfery rozpoczynają się znacznie wcześniej niż było to w latach ubiegłych. (...)
4
Tai Woffinden za pomocą swojego konta na Twiterze poinformował, że w sezonie 2014 nadal będzie startował w Betard Sparcie Wrocław. (...)
0
Ryan Sullivan dzisiaj zdecydował się podpisać aneks do swojego kontraktu i z pewnością będzie reprezentować drużynę Unibaxu Toruń w sezonie 2013. Australijczyk zwlekał z podpisanie(...)
0
Kolejarz Opole pozyskał dzisiaj czterech nowych zawodników. Największym wzmocnieniem jest z pewnością podpis pod umową Jespera B. Monberga, który w minionym sezonie jeździł dla Bet(...)
0
Działacze Lechmy Startu Gniezno nie próżnują. W dniu dzisiejszym klub przedstawił kolejną dwójkę zawodników, którzy będą reprezentowali drużynę beniaminka w nadchodzących rozgrywka(...)
0
Wychowanek gorzowskiego klubu - Paweł Hlib po kilku latach startów w innych zespołach wraca do macierzystego zespołu. "Hlipek" jest ostatnim zawodnikiem, którego pozyskała Stal w t(...)
0
Potwierdziły się nasze poniedziałkowe informacje dotyczące pozyskania zawodnika rezerwowego przez Lechmę Start Gniezno. Do ekipy z Grodu Lecha dołączył młody Damian Adamczak.(...)
0
Jak udało nam się dowiedzieć, zespół Lechmy Startu Gniezno nie zakończył jeszcze transferów na sezon 2013. Przypomnijmy, iż beniaminek ekstraligi został wzmocniony przez Mateja Zag(...)
0
Szwedzi David Ruud oraz Mathias Thörnblom zostali kolejnymi zawodnikami Wybrzeża Gdańsk. Pierwszy z nich podpisał roczną umowę, zaś Thörnblom parafował dwuletni kontrakt. (...)
0
Większość polskich klubów skompletowali składy na sezon 2013 już przed nowym rokiem i z niecierpliwością czekają na nowy sezon. Mimo to, jest jeszcze kilka drużyn, które szukają wz(...)
0
Działacze Victorii Piła sprawili swoim kibicom świąteczny prezent, kontraktując kolejnych zawodników. Budowa drugoligowej drużyny jest już prawie zakończona. (...)
0
Kilka dni temu Nicolai Klindt ogłosił na swoim twiterze, że będzie jeździł w przyszłym roku w polskiej lidze, lecz nie zdradził dla jakiego konkretnie klubu. Dziś wiemy, że Duńczyk(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com