TURBINA BALAKOWO - Wiadomości
3
W środowym spotkaniu ligi rosyjskiej STK Baszkiria Oktiabrskij pokonała na własnym torze Turbinę Bałakowo 48:41. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Wiktor Kułakow, który zdobył 1(...)
100
Dzisiaj w ramach walki o tytuł DM Rosji na torze w Bałakowie miejscowa Turbina pokonała Wostok Władywostok 52:39. Na uwagę zasługuje postawa Wiktora Kułakowa, który po starcie sprz(...)
143
Na torze w Togliatti rozegrano spotkanie o Drużynowe Mistrzostwo Rosji, w którym to miejscowa Mega Łada Togliatti rozgromiła Turbine Bałakowo 62:27. Perfekcyjny mecz rozegrał Renat(...)
1
Turbina Bałakowo w walce o tytuł Drużynowego Mistrza Rosji pokonało na własnym stadionie Mega Łada Togliatti 53:37. (...)
1
W rosyjskiej lidze rozegrano ostatnie spotkanie, w którym to Turbina Bałakowo pokonała drużynowego mistrza Rosji Wostok Władywostok 55:35. (...)
0
Wostok Władywostok został Drużynowym Mistrzem Rosji. Po finale indywidualnego czempionatu, przyszedł czas na rozstrzygnięcia w kategorii drużynowej. Ekipa Wostoku pokonała w finało(...)
0
Pracowity tydzień czeka młodzieżowca GTŻ-u Grudziądz Andrieja Kudriaszowa. Rosjanin przebywa aktualnie w odległym Bałakowie, gdzie przygotowuje się do ważnych zawodów.(...)
0
Juniorzy bydgoskiej Polonii przegrali w dzisiejszym sparingu z Turbiną Bałakowo 54:35. Dobrze spisała się trójka podstawowych młodzieżowców - zawodnicy portalu Zuzelend.com Mikołaj(...)
0
Dzisiaj o godzinie 15 na stadionie przy ulicy Sportowej dojdzie do sparingu młodzieżowców Polonii Bydgoszcz z drużyną Turbiny Bałakowo. (...)
0
Kibice grudziądzcy ciepło przyjęli wiadomość o tym, że w sezonie 2011 barwy GTŻ Grudziądz reprezentować będzie dwukrotny mistrz Rosji juniorów U 19 Andriej Kudriaszow. Andriej uda(...)