Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dominik Kubera dzisiaj oficjalnie stał się zawodnikiem Motoru Lublin.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
UNIA TARNOW - Wiadomości
45
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 54:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
394
Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
381
Na sobotni wieczór zaplanowany został mecz 2. kolejka eWinner 1.Ligi Żużlowej, w której Orzeł Łódź na własnym torze podejmie zespół Unii Tarnów. (...)
215
Pechowo zakończył się dla Nielsa Kristiana Iversena pierwszy bieg meczu Unii Tarnów ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Duńczyk na mecie szczepił się motocyklem z Jakubem Jamrogiem. Po upa(...)
610
Unia Tarnów przegrała na swoim torze 35:55 ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Goście potwierdzili, że mogą być jednym z faworytów do wygrania eWinner 1. Ligi. (...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na wyjeździe Unia Tarnów w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
845
Ruszyły pierwsze jazdy treningowe w tym sezonie i tym samy mamy niestety pierwsze kontuzję. Jedną z nich złapał podczas piątkowego treningu zawodnik Unii Tarnów, Oskar Bober.(...)
1435
Oskar Bober podpisał w sobotę kontrakt bez aneksu finansowego z Unią Tarnów Oskar Bober. Wychowanek Motoru Lublin ma otrzymać szansę w przedsezonowych spotkaniach kontrolnych i pow(...)
366
Unia Tarnów poinformowała o trzech kontraktach jakie zostały podpisane w siedzibie klubu. Do Tarnowa przechodzi Rohan Tungate, który w zeszłym sezonie należał do czołówki eWinner (...)
614
Na 17 października w Tarnowie zaplanowano IV Memoriał Krystiana Rempały. Organizator poinformował o przeniesieniu turnieju.(...)
106
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało na wyjeździe Unię Tarnów w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
826
7 miesięcy temu
Jutro w Tarnowie nie pojadą(...)
439
eWinner Apator Toruń pokonał na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 64:26, dzięki czemu wjeżdża do PGE EKstraligi. Prezentujemy Państwu wyniki tego spotkania.(...)
2
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonała na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 49:41. Punkt bonusowy przypadł gościom. Prezentujemy Państwu wynik niedzielnego spotkania.(...)
106
Unia Tarnów pokonała na wyjeździe SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno pokonał na wyjeździe Unię Tarnów w stosunku 52:38 i wzbogacił swój dorobek o 3 punkty. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
8 miesięcy temu
Pogoda coraz częściej rozdaje karty.(...)
702
Unia Tarnów pokonała na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp. w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
28
Po cztery wygrane i cztery porażki mają na koncie kluby, które zmierzą się w Tarnowie. Ostrovia ma w tabeli o punkt więcej. Jest to bonus, którzy wywalczyli tydzień temu w Gdańsku.(...)
110
Orzeł Łódź pokonał na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 28:20. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com