Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tomasz Bajerski w dniu dzisiejszym zrezygnował z funkcji menadżera eWinner Apator Toruń. Decyzja podjęta została po ukazaniu się publikacji o problemach z życia prywatnego, które według właścicieli negatywnie wpływają na wizerunek klubu. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
UNIA TARNOW - Wiadomości
309
Żadnych rewelacji, lecz najważniejsza wiadomość: Z Jaskółkami pozostaje sponsor strategiczny, czyli Grupa Azoty.(...)
114
Peter Ljung wraca do Tarnowa!(...)
129
Patryk Rolnicki wraca do Tarnowa oraz Patryk Zieliński podpisał kontrakt na 2022r.(...)
182
Witalij Kotlar dołącza do Unii Tarnów!(...)
105
Ilja Czałow podpisał kontrakt z Jaskółkami!(...)
143
Troy Batchelor zawodnikiem Unii Tarnów!(...)
161
Oskar Bober zostaje w Tarnowie!(...)
351
Piotr Pióro wraca do Tarnowa!(...)
121
Unia Tarnów rozpoczęła budowę składu na sezon 2022. Jaskółki w nowym sezonie będą startować w 2. Lidze Żużlowej. Dzisiaj umowę z tarnowskim klubem parafował Kenneth Hansen.(...)
122
Tarnowska Unia stoi nad przepaścią. Katastrofalny sezon 2021. Upokarzający spadek jednego z faworytów tegorocznych rozgrywek pierwszej ligi, długi spółki, oraz masowa ucieczka z ''(...)
237
Dawid Rempała poinformował dzisiaj, że w przyszłym roku nie będzie startował na drugoligowym froncie w barwach Unii Tarnów.(...)
149
Motor Lublin ze złotym medalem w finale MMPPK(...)
470
Dnia 19 września, na torze w Tanowie, obędzie się czwarty turniej memoriałowy pamięci tragicznie zmarłego Krystiana.(...)
108
Runda zasadnicza za pasem. Wraz z jej końcem, zapraszamy na oceny wszystkich ekip z eWinner 1 ligi, kolejnością od najlepszej do spadkowicza, przed fascynującą walką w play-off. (...)
252
Na wtorkowej konferencji prasowej #NowaUnia został ogłoszony nowy prezes klubu Unia Tarnów ŻSSA. Od teraz rolę prezesa klubu w Tarnowie będzie pełnić Krzysztof Lechowicz, jest on z(...)
134
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
277
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe Unia Tarnów w stosunku 27:63. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
111
Aforti Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Już w niedzielę na torze w Gnieźnie dojdzie do starcia pomiędzy miejscowym Startem a Unią Tarnów. Mecz bardzo ważny dla układu tabeli, bo po tym spotkaniu możemy dowiedzieć się czy(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com