Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Kings Lynn Stars
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 20:30
LIVE
Sheffield Tigers
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
Organizatorzy cyklu Tauron SEC ogłosili piątkę szczęśliwców, którzy otrzymali stałe dzikie karty na tegoroczne 4 rundy TAURON Speedway Euro Championship.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
UNIA TARNOW - Wiadomości
0
Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze OK Kolejarz Opole w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
W meczu 3 rundy Krajowej Ligi Żużlowej Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 47:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W hicie 1 rundy Krajowej Ligi Żużlowej Ultrapur Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Już w niedzielę Wielkanocną rozpoczną ligowy sezon 2024 drużyny z Gniezna i Tarnowa. Do pierwszej stolicy Polski na tor na ulicy Wrzesińskiej przyjeżdża ekipa Unii. Początek meczu (...)
4
W bardzo trudnej sytuacji znalazł się klub żużlowy Unia Tarnów. Ze sponsorowaniu klubu wycofała się Grupa Azoty, który zmaga się z wielkim zadłużeniem. Działacze nie poddają się i (...)
7
Podczas niedzielnej inauguracji w Pile, największym nieobecnym był ściągnięty ze Stali Gorzów Timi Salonen. Pojawił się na stadionie, a także w parku maszyn - jako mechanik Jonasa (...)
3
Włodarze tarnowskiej Unii złożyli wniosek do Głównej Komisji Sportu Żużlowego o przełożenie meczu inaugurującego sezon 2023.(...)
0
Kolejna drużyna pochwaliła się swoimi planami przedsezonowymi. Tarnowska Unia. Podopieczni Stanisława Burzy, odjadą trzy spotkania sparingowe.(...)
309
Rene Bach jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej sympatycznych żużlowców w 2 Lidze Żużlowej. Duńczyk, który w sezonie 2022 reprezentował barwy Lokomotiv Daugavpils(...)
101
William Drejer to kolejny zawodnik, który zdecydował się podpisać kontrakt z Unią Tarnów. Młody Duńczyk warunki nowej, dwuletniej umowy, ustalił jeszcze w sierpniu, ale dopiero ter(...)
103
Unia Tarnów poinformowała o zakontraktowaniu kolejnych dwóch zawodników. do klubu dołącza czeski talent oraz wychowanek Unii. (...)
103
Unia Tarnów, odsłoniła kolejną kartę. Brytyjczyk Richard Lawson, dziś został nowym zawodnikiem Unii Tarnów.(...)
104
Duńczyk, Rene Bach postanowił zmienić barwy klubowe na drugoligowym froncie. W przyszłym sezonie Bach będzie startował w tarnowskiej Unii.(...)
102
Na dobre rozkręciła się karuzela transferowa. Dwóch zawodników podpisały kontrakty na starty w 2 Lidze Żużlowej w barwach Unii Tarnów. Są to Rene Bach oraz Piotr Pióro.(...)
116
Stanisław Burza, trener Unii, mówi wprost, o co pojedzie jego drużyna w sezonie 2023. Plan jest ambitny. Szkoleniowiec opowiada też o kadrowych priorytetach i o tym, jak bardzo Jas(...)
109
Ernest Koza odchodzi ze Startu i ciągle żałuje, że sezon potoczył się zupełnie inaczej niż planował. – Liczyłem po cichu, że będzie to mój najlepszy sezon w życiu, a wyszedł najgor(...)
244
FIM Europe poinformowała, że Finał Drużynowych Mistrzostw Europy U23, zaplanowany na 2 października w Tarnowie, został przełożony na 9 października i rozpocznie się o godzina 14.25(...)
104
W niedzielę, 2 października o godzinie 18.00, na torze w Tarnowie o medale powalczą reprezentacje Danii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Polski. (...)
196
Po raz drugi w historii odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Europy do lat 23 na żużlu. W niedzielę, 2 października o godzinie 18.00, na torze w Tarnowie o medale powalczą reprezentacj(...)
102
W sobotę 17 września o 16:00 na torze w Tarnowie odbędzie się V Memoriał Krystiana Rempały.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com