Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Częstochowa, Gustrow, Bydgoszcz oraz Pardubice będą gospodarzami TAURON Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy rozpoczną się 17 czerwca, a finałowa runda zostanie rozegrana 22 września.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
UNIA TARNOW - Wiadomości
309
Rene Bach jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej sympatycznych żużlowców w 2 Lidze Żużlowej. Duńczyk, który w sezonie 2022 reprezentował barwy Lokomotiv Daugavpils(...)
101
William Drejer to kolejny zawodnik, który zdecydował się podpisać kontrakt z Unią Tarnów. Młody Duńczyk warunki nowej, dwuletniej umowy, ustalił jeszcze w sierpniu, ale dopiero ter(...)
103
Unia Tarnów poinformowała o zakontraktowaniu kolejnych dwóch zawodników. do klubu dołącza czeski talent oraz wychowanek Unii. (...)
103
Unia Tarnów, odsłoniła kolejną kartę. Brytyjczyk Richard Lawson, dziś został nowym zawodnikiem Unii Tarnów.(...)
104
3 miesiące temu
Duńczyk, Rene Bach postanowił zmienić barwy klubowe na drugoligowym froncie. W przyszłym sezonie Bach będzie startował w tarnowskiej Unii.(...)
102
Na dobre rozkręciła się karuzela transferowa. Dwóch zawodników podpisały kontrakty na starty w 2 Lidze Żużlowej w barwach Unii Tarnów. Są to Rene Bach oraz Piotr Pióro.(...)
116
Stanisław Burza, trener Unii, mówi wprost, o co pojedzie jego drużyna w sezonie 2023. Plan jest ambitny. Szkoleniowiec opowiada też o kadrowych priorytetach i o tym, jak bardzo Jas(...)
109
Ernest Koza odchodzi ze Startu i ciągle żałuje, że sezon potoczył się zupełnie inaczej niż planował. – Liczyłem po cichu, że będzie to mój najlepszy sezon w życiu, a wyszedł najgor(...)
244
FIM Europe poinformowała, że Finał Drużynowych Mistrzostw Europy U23, zaplanowany na 2 października w Tarnowie, został przełożony na 9 października i rozpocznie się o godzina 14.25(...)
104
W niedzielę, 2 października o godzinie 18.00, na torze w Tarnowie o medale powalczą reprezentacje Danii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Polski. (...)
196
Po raz drugi w historii odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Europy do lat 23 na żużlu. W niedzielę, 2 października o godzinie 18.00, na torze w Tarnowie o medale powalczą reprezentacj(...)
102
W sobotę 17 września o 16:00 na torze w Tarnowie odbędzie się V Memoriał Krystiana Rempały.(...)
130
W poniedziałek warunki startów w Unią Tarnów uzgodnił William Drejer.(...)
0
Fatalnie zakończył się dla Kennetha Hansena sezon 2022. Duńczyk brał udział w fatalnie wyglądającym wypadku, w którym nabawił się poważnej kontuzji.(...)
0
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
155
W niedzielę 24 lipca o godzinie 17:00 w Poznaniu miejscowy SpecHouse PSŻ zmierzy się z Unią Tarnów ramach XIV kolejki Drugiej Ligi Żużlowej. Dla Jaskółek będzie to ostatni mecz lig(...)
102
Opibet Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na wyjeździe Unia Tarnów w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
3
Do ciekawego meczu dojdzie w Tarnowie, gdzie miejscowa Unia podejmie Opibet Lokomotiv Daugavpils. Łotysze nie są jeszcze w stu procentach pewni awansu do Play Off dlatego do meczu (...)
461
Dziwny był to mecz. Zwycięstwo Stali 51-38 wydaje się na papierze pewne, ale długo gospodarze musieli gonić wynik by ostatecznie stracić bonus... w ostatnim biegu. (...)
102
Texom Stal Rzeszów i Unia Tarnów zmierzą się już w najbliższą sobotę na stadionie przy Hetmańskiej 69 w 76 Derbach Południa. W pierwszym meczu na torze w Mościcach lepsze okazały s(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com