Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
,,Szczerze na wirażu" to cykl rozmów z żużlowcami, gdzie przed wywiadem, zawodnik otrzymuje quiz do rozwiązania pt. ,,Albo albo", a potem przechodzimy do rozmowy z samym zainteresowanym. Piątym żużlowcem, który podjął się takiej formy wywiadu jest nowy nabytek drużyny eWinner Apator Toruń - Tobiasz(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
UNIA TARNOW - Wiadomości
221
Okienko transferowe za nami. Kluby i zawodników czeka teraz pracowita zima przed nowym sezonem. Zwieńczeniem i odpowiedzią na pytanie w jakiej formie są zawodnicy mają być jak zaws(...)
163
Kim Nilsson zmienił klub ale nadal będzie się ścigał w Nice 1. Lidze Żużlowej. Nowy zawodnik Unii Tarnów w mijającym sezonie pojawił się w czterech spotkaniach reprezentując barwy (...)
186
Od przyszłego sezonu Michał Gruchalski będzie zawodnikiem Unii Tarnów. Kończący wiek juniora zawodnik mówi o powodach przenosin na zaplecze ekstraligi oraz swoich planach na przysz(...)
296
Tarnowskie Jaskółki pozyskały nowego zawodnika. Mowa o Michale Gruchalskim, dla którego sezon 2020 będzie pierwszym w gronie żużlowców powyżej 21. roku życia. (...)
306
Viktor Kulakov wpisem na swoim koncie jednego z portali społecznościowych pożegnał się i za razem podziękował tarnowskim kibicom, klubowi Unii Tarnów za najlepszy jak dotychczas s(...)
101
Peter Ljung, Daniel Kaczmarek, Ernest Koza, Dawid Rempałą oraz Mateusz Cierniak ustalili warunki nowych kontraktów z Unią Tarnów. (...)
126
Na 28 września zaplanowano rozegrani III memoriału im. Krystiana Rempały. (...)
311
Już 21 września o godzinie 14:00 w Gnieźnie odbędzie się Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej. Do rywalizacji stanie 15 najlepszych zawodników, sklasyfikowanych wedle średniej biegopunktow(...)
0
W niedzielnym rewanżowym spotkaniu półfinałowym Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 54:36. Dzięki pewnej wygranej w dwumeczu zespół(...)
0
W zakończonym przed kilkoma minutami meczu PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 54:36 i awansował do finału Nice 1. Ligi Żużlowej. Tydzień temu w Tarnowie(...)
36
Nadszedł czas na rewanżowe spotkania półfinałowe w Nice 1. Lidze Żużlowej, które odbędą się dzisiaj na torach w Rybniku i Ostrowie.(...)
52
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
18
W niedzielę dojdzie do rewanżowego starcia w półfinale Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym PGG ROW Rybnik zmierzy się z Unią Tarnów. Poznaliśmy awizowane składy na ten pojedynek.(...)
46
Menager nie ukrywa, że porażka jego zespołu w pierwszym meczu półfinałowym jest dla niego zaskoczeniem. Uważa również, że faworytem w rewanżu są rybniczanie. Nie wpływa to jednak n(...)
103
W Tarnowie miejscowa Unia przegrała pierwszy mecz półfinałowy z PGG ROW Rybnik różnicą 10 punktów. 5 punktów z 2 bonusami zdobył Artur Mroczka. Zawodnik po meczu podsumował swój wy(...)
363
W sobotnie popołudnie w Nice 1. Lidze Żużlowej rozegrany został pierwszy mecz półfinałowym pomiędzy Unią Tarnów a PGG ROW Rybnik. Gospodarze, mimo obecności Wiktora Kułakowa, najsk(...)
10
PGG ROW Rybnik pokonał na wyjeździe Unię Tarnów w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1291
7 miesięcy temu
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich chcących śledzić na żywo wyniki ze Scandinavian FIM Speedway Grand Prix w szwedzkiej Malilli, z półfinałowego spotkania Nice 1.Li(...)
0
SC Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
14
W niedzielne popołudnie na Łotwie miejscowy Lokomotiv podejmie tarnowską Unię. Dla ekipy Nikołaja Kokina będzie to prawdopodobnie ostatni mecz w tym sezonie. Team Tomasza Proszowsk(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com