Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Trener Żużlowej Reprezentacji Polski, Rafał Dobrucki przedstawił skład narodowej drużyny na sezon 2024. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
UNIA TARNOW - Wiadomości
7
Podczas niedzielnej inauguracji w Pile, największym nieobecnym był ściągnięty ze Stali Gorzów Timi Salonen. Pojawił się na stadionie, a także w parku maszyn - jako mechanik Jonasa (...)
3
Włodarze tarnowskiej Unii złożyli wniosek do Głównej Komisji Sportu Żużlowego o przełożenie meczu inaugurującego sezon 2023.(...)
0
Kolejna drużyna pochwaliła się swoimi planami przedsezonowymi. Tarnowska Unia. Podopieczni Stanisława Burzy, odjadą trzy spotkania sparingowe.(...)
309
Rene Bach jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej sympatycznych żużlowców w 2 Lidze Żużlowej. Duńczyk, który w sezonie 2022 reprezentował barwy Lokomotiv Daugavpils(...)
101
William Drejer to kolejny zawodnik, który zdecydował się podpisać kontrakt z Unią Tarnów. Młody Duńczyk warunki nowej, dwuletniej umowy, ustalił jeszcze w sierpniu, ale dopiero ter(...)
103
Unia Tarnów poinformowała o zakontraktowaniu kolejnych dwóch zawodników. do klubu dołącza czeski talent oraz wychowanek Unii. (...)
103
Unia Tarnów, odsłoniła kolejną kartę. Brytyjczyk Richard Lawson, dziś został nowym zawodnikiem Unii Tarnów.(...)
104
Duńczyk, Rene Bach postanowił zmienić barwy klubowe na drugoligowym froncie. W przyszłym sezonie Bach będzie startował w tarnowskiej Unii.(...)
102
Na dobre rozkręciła się karuzela transferowa. Dwóch zawodników podpisały kontrakty na starty w 2 Lidze Żużlowej w barwach Unii Tarnów. Są to Rene Bach oraz Piotr Pióro.(...)
116
Stanisław Burza, trener Unii, mówi wprost, o co pojedzie jego drużyna w sezonie 2023. Plan jest ambitny. Szkoleniowiec opowiada też o kadrowych priorytetach i o tym, jak bardzo Jas(...)
109
Ernest Koza odchodzi ze Startu i ciągle żałuje, że sezon potoczył się zupełnie inaczej niż planował. – Liczyłem po cichu, że będzie to mój najlepszy sezon w życiu, a wyszedł najgor(...)
244
FIM Europe poinformowała, że Finał Drużynowych Mistrzostw Europy U23, zaplanowany na 2 października w Tarnowie, został przełożony na 9 października i rozpocznie się o godzina 14.25(...)
104
W niedzielę, 2 października o godzinie 18.00, na torze w Tarnowie o medale powalczą reprezentacje Danii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Polski. (...)
196
Po raz drugi w historii odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Europy do lat 23 na żużlu. W niedzielę, 2 października o godzinie 18.00, na torze w Tarnowie o medale powalczą reprezentacj(...)
102
W sobotę 17 września o 16:00 na torze w Tarnowie odbędzie się V Memoriał Krystiana Rempały.(...)
130
W poniedziałek warunki startów w Unią Tarnów uzgodnił William Drejer.(...)
0
Fatalnie zakończył się dla Kennetha Hansena sezon 2022. Duńczyk brał udział w fatalnie wyglądającym wypadku, w którym nabawił się poważnej kontuzji.(...)
0
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
155
W niedzielę 24 lipca o godzinie 17:00 w Poznaniu miejscowy SpecHouse PSŻ zmierzy się z Unią Tarnów ramach XIV kolejki Drugiej Ligi Żużlowej. Dla Jaskółek będzie to ostatni mecz lig(...)
102
Opibet Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na wyjeździe Unia Tarnów w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com