Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Od 11 lipca do 4 lub 19 października będziemy śledzić zmagania żużlowców w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Dziś nie wiemy, czy zostanie rozegrana faza play-off. Władze polskiego speedway’a decyzję uzależniają od pełnego otwarcia stadionów dla publiczności. W roli beniaminka Abramczyk Polonia Bydgoszcz, a(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
UNIA TARNOW - Wiadomości
1
Po dzisiejszym meczu eWinner 1.Ligi żużlowej pomiędzy Zdunek Wybrzeże Gdańsk a Unią Tarnów, działacze gdańskiej drużyny postanowili wpłacić wymagane przez regulamin 5 tysięcy złoty(...)
2
W inauguracyjnym meczu eWinner 1.Ligi żużlowej Unia Tarnów pokonała na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
27
Od 11 lipca do 4 lub 19 października będziemy śledzić zmagania żużlowców w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Dziś nie wiemy, czy zostanie rozegrana faza play-off. Władze polskiego speedwa(...)
46
Michał Gruchalski ukończył wiek juniora. W ostatni sezonie swoich startów na pozycjach 6 – 7 w klubie z Częstochowy wykręcił średnią 1,283 pkt na bieg. Pierwszy sezon seniorskiej k(...)
3
2 miesiące temu
Dobre wieści z Tarnowa(...)
105
Kim Nilsson, w przerwie zimowej zasilił szeregi tarnowskiej Unii. Szwedzki zawodnik nie ukrywa, że obecna sytuacja nie jest dla niego zbyt komfortowa.(...)
221
Okienko transferowe za nami. Kluby i zawodników czeka teraz pracowita zima przed nowym sezonem. Zwieńczeniem i odpowiedzią na pytanie w jakiej formie są zawodnicy mają być jak zaws(...)
163
Kim Nilsson zmienił klub ale nadal będzie się ścigał w Nice 1. Lidze Żużlowej. Nowy zawodnik Unii Tarnów w mijającym sezonie pojawił się w czterech spotkaniach reprezentując barwy (...)
186
Od przyszłego sezonu Michał Gruchalski będzie zawodnikiem Unii Tarnów. Kończący wiek juniora zawodnik mówi o powodach przenosin na zaplecze ekstraligi oraz swoich planach na przysz(...)
296
Tarnowskie Jaskółki pozyskały nowego zawodnika. Mowa o Michale Gruchalskim, dla którego sezon 2020 będzie pierwszym w gronie żużlowców powyżej 21. roku życia. (...)
306
Viktor Kulakov wpisem na swoim koncie jednego z portali społecznościowych pożegnał się i za razem podziękował tarnowskim kibicom, klubowi Unii Tarnów za najlepszy jak dotychczas s(...)
101
Peter Ljung, Daniel Kaczmarek, Ernest Koza, Dawid Rempałą oraz Mateusz Cierniak ustalili warunki nowych kontraktów z Unią Tarnów. (...)
126
Na 28 września zaplanowano rozegrani III memoriału im. Krystiana Rempały. (...)
311
Już 21 września o godzinie 14:00 w Gnieźnie odbędzie się Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej. Do rywalizacji stanie 15 najlepszych zawodników, sklasyfikowanych wedle średniej biegopunktow(...)
0
W niedzielnym rewanżowym spotkaniu półfinałowym Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 54:36. Dzięki pewnej wygranej w dwumeczu zespół(...)
0
W zakończonym przed kilkoma minutami meczu PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 54:36 i awansował do finału Nice 1. Ligi Żużlowej. Tydzień temu w Tarnowie(...)
36
Nadszedł czas na rewanżowe spotkania półfinałowe w Nice 1. Lidze Żużlowej, które odbędą się dzisiaj na torach w Rybniku i Ostrowie.(...)
52
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
18
W niedzielę dojdzie do rewanżowego starcia w półfinale Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym PGG ROW Rybnik zmierzy się z Unią Tarnów. Poznaliśmy awizowane składy na ten pojedynek.(...)
46
Menager nie ukrywa, że porażka jego zespołu w pierwszym meczu półfinałowym jest dla niego zaskoczeniem. Uważa również, że faworytem w rewanżu są rybniczanie. Nie wpływa to jednak n(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com