Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Ostatni bieg Reprezentacji Polski w dzisiejszym finale Monster Energy FIM Speedway of Nations był zarazem ostatnim na stanowisku selekcjonera dla Marka Cieślaka, który bez kurtuazji uznawany jest za najlepszego trenera Polski w historii speedwaya nad Wisłą.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
UNIA TARNOW - Wiadomości
614
Na 17 października w Tarnowie zaplanowano IV Memoriał Krystiana Rempały. Organizator poinformował o przeniesieniu turnieju.(...)
106
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało na wyjeździe Unię Tarnów w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
826
3 tygodnie temu
Jutro w Tarnowie nie pojadą(...)
439
eWinner Apator Toruń pokonał na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 64:26, dzięki czemu wjeżdża do PGE EKstraligi. Prezentujemy Państwu wyniki tego spotkania.(...)
2
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonała na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 49:41. Punkt bonusowy przypadł gościom. Prezentujemy Państwu wynik niedzielnego spotkania.(...)
106
Unia Tarnów pokonała na wyjeździe SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno pokonał na wyjeździe Unię Tarnów w stosunku 52:38 i wzbogacił swój dorobek o 3 punkty. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
2 miesiące temu
Pogoda coraz częściej rozdaje karty.(...)
702
Unia Tarnów pokonała na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp. w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
28
Po cztery wygrane i cztery porażki mają na koncie kluby, które zmierzą się w Tarnowie. Ostrovia ma w tabeli o punkt więcej. Jest to bonus, którzy wywalczyli tydzień temu w Gdańsku.(...)
110
Orzeł Łódź pokonał na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 28:20. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
170
Orzeł Łódź pokonała na wyjeździe Unię Tarnów w stosunku 49:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonała na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
86
Unia Tarnów pokonała na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Dwa ostatnie mecze 5. kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej zapowiadają się bardzo jednostronnie. Do wyżej notowanych gospodarzy przyjeżdzają drużyny, które na początku sezonu w meczach(...)
1
Unia Tarnów pokonała na wyjeździe Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W sobotę o godz.14.00 na torze przy ul. Wrzesińskiej 25 w Gnieźnie dojdzie do spotkania pomiędzy żużlowcami z Pierwszej stolicy Polski a drużyną z Tarnowa. Mecz ma ogromne znaczeni(...)
0
Polonia Bydgoszcz przegrała drugi wyjazdowy mecz w takim samym stosunku punktowym 53:37. Tym razem „Gryfy” uległy tarnowskim „Jaskółkom”. Po meczu przedstawiciele obu drużyn podzie(...)
148
Unia Tarnów pokonała na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Trzy mecze w sobotę i jeden w niedzielę, to typowy dotychczas rozkład jazdy zaplecza PGE Ekstraligi. Kolejka nr 3 zmagań na drugim szczeblu rozgrywek rozpocznie się w Toruniu, a za(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com