Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niestety z przykrością musimy poinformować, że dzisiaj w gdańskim szpitalu odszedł od nas Zenon Plech. Jeden z najbardziej utytułowanych żużlowców w Polsce zmagał się od lat z chorobą.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
VARGARNA - Wiadomości
0
W poniedziałek odbyło się spotkanie szwedzkiej Allsvenskan, w którym Griparna Nykoping zremisowała na własnym torze z Vargarną Norrkoping 45:45. W drużynie gospodarzy kolejny raz w(...)
0
We wtorkowym pojedynku Elitserien w Eskilstunie, miejscowa drużyna nie sprostała oczekiwaniom kibiców i uległa na własnym torze Vargarnie 43:47.(...)
0
W jednym z wczorajszych meczów szwedzkiej Elitserien drużyna Vastervik pokonała na swoim torze Vargarnę 48:42. Znakomicie w tym spotkaniu spisał się aktualny wciąż indywidualny mis(...)
0
Dwupunktowe zwycięstwo 46:44 nad mistrzem Szwecji odniosła we wtorkowy wieczór drużyna Vargarny Norrkoeping. Goście stracili jednak na początku spotkania Thomasa H. Jonassona, któr(...)
0
W ostatnim wtorkowym meczu Elitserien drużyna Piraterny Motala odniosła wyjazdowe zwycięstwo w Norrkoeping, pokonując miejscową Vargarnę 43:47.(...)
0
W ostatnim wtorkowym pojedynku szwedzkiej Elitserien drużyna Indianerny Kumla pewnie pokonała na własnym obiekcie drużynę Vargarny Norrkoeping 55:35.(...)
0
Bardzo cenne, wyjazdowe zwycięstwo odniosła ekipa Ikaros Smederny we wtorkowej kolejce szwedzkiej Elitserien, pokonując Vargarnę Norrkoeping 42:48.(...)
0
W ostatnim wtorkowym pojedynku II kolejki szwedzkiej Elitserien drużyna Vargarny Norrkoeping przegrała jednym punktem - 44:45 z ekipą Vastervik.(...)
0
W dniu dzisiejszym zainaugurowała swoje rozgrywki szwedzka Elitserien. W jednym z zakończonych przed chwilą meczów mistrzowie kraju - drużyna Elit Vetlandy pokonała po zaciętym spo(...)
0
Władze szwedzkiej federacji postanowiły, że w rozgrywkach przyszłorocznej Elitserien wystąpi osiem zespołów. Decyzja ta oznacza, iż zablokowany zostanie awans ekipy Hammarby, który(...)
0
Wysokie zwycięstwo na wyjeździe odnieśli dzisiaj zawodnicy Vargarny Norrkoeping, pokonując Lejonen 36:54. Dobry mecz zanotował Adrian Miedziński, który uzyskał 10 punktów. Najskute(...)
0
W kolejnym wtorkowym spotkaniu Elitserien, drużyna Piotra Protasiewicza - Indianerna Kumla po zaciętym meczu z Vargarną, zwyciężyła 47:43. "Pepe" w pięciu startach zdobył 10 punktó(...)
0
Wysokim zwycięstwem gospodarzy zakończył się trzeci wtorkowy pojedynek w Elitserien. Dackarna Malilla pokonała Vargarnę Norrkoeping 56:34. Świetny występ wśród gospodarzy zanotował(...)
0
Osłabione brakiem Tomasza Golloba Hammarby Sztokholm przegrało w Norrkoeping z miejscową Vargarną 53:37. Bardzo dobrze dla miejscowych zapunktował Tai Woffinden, który zdobył aż 15(...)
0
W ostatnim wtorkowym meczu III kolejki Elitserien, zespół Vargarny pokonał u siebie ekipę Valsarny 49:40. Solidnie do zwycięstwa miejscowych przyczynili się Nicki Pedersen (11), Ki(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com