Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W ubiegłym roku rozgrywki żużlowe w naszym kraju ruszyły z opóźnieniem chociażby dlatego aby chociaż w jakiejś części kibice mogli wejść na stadion. W tym sezonie, jak zgodnie mówią Wojciech Stępniewski i Piotr Szymański nie ma planów aby start rozgrywek opóźnić, mimo że wielce prawdopodobne są spot(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
VIDEO - Wiadomości
0
8 lutego w Hotelu Akor w Bydgoszczy odbył się III Bal Żużlowca. Kibice mieli możliwość wspólnej zabawy z zawodnikami oraz sponsorami bydgoskiej Polonii. W trakcie balu przeprowadzo(...)
0
Jest już video z nagraniem karambolu, w którym uczestniczył Matija Duh. Od godzin porannych pojawiają się niepokojące informacje odnośnie stanu zdrowia Słoweńca. Do wypadku doszło (...)
0
W trzecim biegu niedzielnego meczu we Wrocławiu doszło do fatalnego upadku Lee Richardsona. Jak się później okazało, obrażenia jakich doznał Anglik w wypadku, były zbyt poważne. Ri(...)
0
Chris Holder wykorzystał walkę Tomasza Golloba i Jarosława Hampela i wygrał w Grand Prix Europy w Lesznie. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć tego biegu, który wzbu(...)
0
Niedawno w Grudziądzu odbył się sparing miejscowego GTŻ-u z Polonią Bydgoszcz. Goście zwyciężyli w nim 35:41. GTŻtv nakręciło z tego meczu obszerny materiał video. Nagranie ma blis(...)
0
Prezentujemy Państwu fatalnie wyglądający upadek Rafała Dobruckiego podczas wczorajszego meczu w Gorzowie. Skutki zdarzenia są bardzo pechowe dla sympatycznego zawodnika. Doznał on(...)
0
Prezentujemy Państwu wideo relacje z wczorajszego meczu 1 ligi pomiędzy GTŻ-em Grudziądz a Wybrzeżem Gdańsk. Autorem materiału jest nasz fotoreporter Jacek Piotrowski. Całość dostę(...)
0
Niedawno uruchomiliśmy do Państwa dyspozycji kolejny serwis naszego portalu - Video. Zamieszczamy tam ciekawe materiały o tematyce żużlowej, które każdy może obejrzeć. Dzisiaj doda(...)
0
Wczoraj rozegrano szóstą rundę Grand Prix. Tym razem cykl zagościł we włoskim Terenzano. W zawodach zwyciężył Szwed Andreas Jonsson, wyprzedzając w finale Grega Hancocka, Antonio L(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com