Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Lejonen Gislaved
Wczoraj o 19:00
LIVE
Ipswich Witches
vs
Belle Vue Aces
Dzisiaj o 20:30
Jutro o 19:00
Stało się to, o czym spekulowało się od kilku tygodni. Prezes Motoru Lublin potwierdził, że Bartosz Zmarzlik będzie reprezentował barwy nowego Drużynowego Mistrza Polski w przyszłym sezonie.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
VIDEO - Wiadomości
145
-Jesteśmy w połowie drogi do upragnionego złota. Chcemy zrealizować swój cel i zwyciężyć w U-24 Ekstralidze. Zapraszam kibiców, by byli z nami 6 września, bo chcemy wszyscy miło za(...)
116
W czwartkowe przedpołudnie odbyła się konferencja prasowa przed piątkowym półfinałem PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów i zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa.(...)
297
W czwartkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed rewanżowym spotkaniem ćwierćfinałowym PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów i For Nature Solutions Apator To(...)
284
Kolejne wzmocnienie zielonogórskiej drużyny. Jeszcze przed półfinałami Ewinner 1. ligi żużla do składu Stelmet Falubazu dołącza Antoni Mencel, 17-letni wychowanek leszczyńskiej Uni(...)
29
Kolejny dobry występ Jana Kvech w barwach Stelmet Falubazu Zielona Góra. Czech w piątek zdobył dla naszej drużyny 8 punktów z dwoma bonusami. Posłuchajcie co żużlowiec powiedział p(...)
0
W niedzielny wieczór For Nature Solutions Apator Toruń walczył w meczu ćwierćfinałowym z Moje Bermudy Stal Gorzów. Miejscowi zawodnicy przed rewanżem mają dwa punkty zaliczki.(...)
0
Młodzieżowiec ARGED MALESA Ostrów, Sebastian Szostak to bohater kolejnego odcinka z cyklu Zakręcone pytania, w którym musiał ułożyć pytania do takich haseł jak m.in.: trener, Walde(...)
0
Ja zaliczyłem dziś słabszy występ, ale na szczęście udało się odrobić straty w Łodzi i awansowaliśmy do półfinału - powiedział Krzysztof Buczkowski po ćwierćfinałowym rewanżu z H.S(...)
0
W niedzielę (21 sierpnia) drużyna zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa rozpoczęła we Wrocławiu rywalizację w fazie play-off. Pierwszym rywalem “Biało-Zielonych” w ramach ćwie(...)
106
Betrad Sparta Wrocław uległa przed własną publicznością w ćwierćfinałowym pojedynku PGE Ekstraligi przeciwko drużynie zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa. Dan Bewley w spotk(...)
0
W piątkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed niedzielnym meczem półfinałowym PGE Ekstraligi pomiędzy zespołami For Nature Solutions Apator Toruń i Moje Bermudy Stal G(...)
0
W piątkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed niedzielnym meczem półfinałowym PGE Ekstraligi pomiędzy zespołami Betrad Sparty Wrocław i zielona-energia.com Włókniarz C(...)
102
W czwartkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem półfinałowym PGE Ekstraligi pomiędzy zespołami Fogo Unii Leszno i Motoru Lublin. Zawody odbędą się w piątkowy wi(...)
144
Przepraszamy kibiców i sponsorów, przed nami ciężka praca i zadanie odrobienia straty w rewanżu - powiedział Tomasz Szymankiewicz, menedżer zielonogórskiej drużyny po meczu ćwierć(...)
105
To zdecydowanie za wysoka porażka. W rewanżu musimy wspiąć się na szczyt naszych możliwości - powiedział Piotr Protasiewicz po ćwierćfinałowym meczu w Łodzi. PePe w czterech biegac(...)
103
Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa przed meczem Motor Lublin i Moje Bermudy Stalą Gorzów. W konferencji wzięli udział Maciej Kuciapa, Dominik Kubera oraz Stanisław Chomski.(...)
102
Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa przed niedzielnym spotkaniem pomiędzy For Nature Solutions Apator Toruń i Betrad Spartą Wrocław. Wzięli w niej udział Patryk Dudek, Krzysztof(...)
101
W czwartkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed piątkowym spotkaniem pomiędzy Fogo Unią Leszno i zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa. Początek spotkania zaplanow(...)
0
W piątkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem pomiędzy Moje Bermudy Stalą Gorzów i Fogo Unią Leszno. Wzięli w niej udział Stanisław Chomski, Szymon Woźniak oraz(...)
103
W meczu 12. rundy PGE Ekstraligi goście z Lublina pokonali w Grudziądzu miejscowy ZOOLESZCZ GKM. Kilka słów ze strony MOTORU Lublin po meczu powiedzieli menedżer Jacek Ziółkowski i(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com