KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
WITALIJ CHOMICEWICZ - Wiadomości
0
W światowym Ice Speedway'u Rosjanie nie mają sobie równych. Od lat brylują w Indywidualnych Mistrzostwach Świata. Kto okaże się najlepszym gladiatorem w roku 2015? Czyja widowiskow(...)
0
Zapraszamy państwa do zapoznania się ze statystykami Isracingserien po rozegraniu dwóch kolejek.(...)
0
Dziś w Gaevle odbędzie się druga runda Isracingserien.(...)
0
Indywidualny mistrz świata z 2003 roku, Witalij Chomicewicz, podczas drugiej rundy rosyjskiej Superligi uległ bardzo groźnie wyglądającemu wypadkowi w dziewiątej gonitwie dnia. (...)
0
Grzegorz Knapp zajął trzecie miejsce w rozgrywanych przez sobotę i niedzielę zawodach Ice Challenge. Tegoroczna edycja berlińskiego turnieju była już czterdziestą w historii i zako(...)
0
Rosjanin Witalij Chomicewicz zwyciężył w pierwszym dniu berlińskiego Ice Challenge w wyścigach motocyklowych na lodzie. Znakomite drugie miejsce zajął Grzegorz Knapp. W zawodach wy(...)