Belle Vue Aces
Wczoraj o 20:30
WLOCHY - Wiadomości
2
Ekipa niemiecka zdeklasowała rywali w eliminacjach, których stawką był awans do półfinału Drużynowego Pucharu Świata. W zawodach, które rozpoczęły się z godzinnym opóźnieniem, drug(...)
1
Dziś o 20:00 miał odbyć się drugi półfinał eliminacji do Grand Prix 2016. Jednak przed samymi zawodami zaczął padać bardzo mocno deszcz, który storpedował całe przygotowanie toru.(...)
0
Przed nami trzeci turniej eliminacyjny do Grand Prix 2016, który odbędzie się we włoskim Lonigo. Stawką tych zawodów jest awans do półfinałów Grand Prix Challenge, które odbędą się(...)
0
Zawodnicy z Wielkiej Brytanii triumfowali w pierwszym półfinale Drużynowego Pucharu Świata w King's Lynn. Drugie miejsce zajęły Stany Zjednoczone, a trzecie Australia, i to te dwie(...)
0
Już w sobotę, 26 czerwca, w Brytyjskim King?s Lynn zainaugurowany zostanie tegoroczny Drużynowy Puchar Świata. Na stadionie ?Gwiazd? rozegrany zostanie pierwszy półfinał.(...)
0
W ostatnią sobotę Terenzano po pięciu latach pożegnało się z turniejami cyklu Speedway Grand Prix. Nie oznacza to jednak, że Włochy wypadną z państw organizujących żużlowe turniej(...)
0
Andreas Jonsson okazał się najlepszy w Grand Prix Włoch w Terenzano. Drugie miejsce zajął Greg Hancock, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Antonio Lindbaeck. Najlepiej z(...)
0
Fatalny występ zanotował Tomasz Gollob w ostatnim turnieju Grand Prix we włoskim Terenzano. Polak uplasował się dopiero na trzynastym miejscu z dorobkiem 5 punktów. Mistrz świata m(...)
0
W rozegranej w sobotę rundzie kwalifikacyjnej Drużynowego Pucharu Świata w Lonigo, zwyciężyła reprezentacja Czech, gromadząc 49 punktów. Drudzy byli Słoweńcy - 44, zaś na trzeciej(...)