Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
WOJCIECH LISIECKI - Wiadomości
152
Kolejne zawieszenie. Czy słuszne?(...)
267
Ciąg dalszy kontraktów w krakowskim klubie. W sezonie 2019 w barwach Speedway Wandy nadal będzie się ścigał Wojciech Lisiecki. (...)
0
W obliczu kontuzji Ernesta Kozy krakowski zespół Agre Speedway Wanda został zmuszony do zakontraktowania na szybko krajowego seniora. Wybór padł na zawodnika RKS Kolejarz Rawicz, W(...)
317
Wojciech Lisiecki z Gniezna wygrał piętnaste mistrzostwa Torunia w żużlu na lodzie. Na podium stanęli także kolejny gnieźnianin Romuald Lisiecki i Patryk Sikora z Torunia.(...)
0
Świadkami jednostronnego widowiska byli kibice, którzy sobotnie po południe postanowili spędzić na stadionie przy ul. Wrzesińskiej 25. Ilość mijanek na torze można było policzyć na(...)
98
Pomiędzy 23. a 25. lutego w Poznaniu, integrować się będą żużlowcy "Skorpionów", wśród których nie zabraknie Duńczyków: Frederika Jakobsena i Kaspra Lykke Nielsena. (...)
0
W ostatni dzień "okienka" transferowego do kadry poznańskich Skorpionów na sezon 2017 dołączyli Wojciech Lisiecki i Domink Moeser. (...)
0
Kolejarz Rawicz ma kolejnego zawodnika w swojej kadrze na sezon 2015. Z klubem związał się Wojciech Lisiecki.(...)
0
Nowym zawodnikiem pozyskanym przez klub z Rawicza został Czech Michal Skurla.(...)
0
Mariusz Staszewski zwyciężył dzisiaj w turnieju Int.Himmelfahrtsrennen rozgrywanym w niemieckim Nordhastedt. Drugie miejsce w biegu finałowym zajął Wojciech Lisiecki, zaś trzecie D(...)
0
Bezapelacyjnym zwycięstwem zawodnika Włókniarza Częstochowy - Artura Czai zakończyła się II Gala Lodowa Wojtka Lisieckiego. Junior drużyny z Jasnej Góry nie miał sobie równych i zd(...)
0
Przed Wojciechem Lisieckim bardzo ważny sezon. Po raz ostatni będzie bowiem ścigać się jako młodzieżowiec. Dodatkowo czeka go debiut w najlepszej lidze świata. Zawodnik Lechma Star(...)
0
Wojciech Lisiecki zwyciężył w kolejnej rundzie Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Pomorza, rozegranej na grudziądzkim torze. Skład podium uzupełnili Mikołaj Curyło oraz Karol (...)
0
Zdecydowane, 30 punktowe zwycięstwo odniosła dzisiaj ekipa Startu Gniezno pokonując zespół Lechmy Poznań 60:30. Poznaniacy od trzech lat nie potrafią nawiązać walki z gnieźnianami (...)
0
Zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy zakończył się trening punktowany, który został rozegrany dzisiaj w Gnieźnie. Zespół Orła Łódź na nieco zmienionej gnieźnieńskiej nawierzchni zap(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com