Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
WOLFSLAKE FALUBAZ BERLIN - Wiadomości
0
W piątek spotkaniem w Landshut zainaugurowała niemiecka Bundesliga. Po niezwykle emocjonującym spotkaniu miejscowy AC Landshut Devils uległ jednym punktem Wolfslake Falubaz Berlin.(...)
0
Spotkanie inauguracyjne w Niemczech, w którym drużyna AC Landshut miała podejmować Wolfslake Falubaz Berlin, zostało odwołane ze względu na zły stan toru.(...)
0
W poniedziałek 6 kwietnia zostaną zainaugurowane rozgrywki niemieckiej Bundesligi. Znamy awizowane składy na pierwsze spotkanie.(...)
0
Karuzela transferowa w Niemczech się rozkręca. Kolejny kontrakt podpisali działacze klubu Wolfslake Falubaz Berlin.(...)
0
9 lat temu
Wolfslake Falubaz Berlin pozyskał zawodnika na sezon 2015. Nowym nabytkiem zespołu z Berlina jest Duńczyk Anders Thomsen.(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu niemieckiej Speedway Bundesligi, Wolfslake Falubaz Berlin przegrało na własnym torze AC Landshut 40:49. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com