Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
WOSTOK WLADYWOSTOK - Wiadomości
42
W środowym spotkaniu ligi rosyjskiej Wostok Władywostok pokonał na własnym torze Mega Ładę Togliatti 49:41. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Grigorij Łaguta, który zdobył kompl(...)
1
W środowym spotkaniu ligi rosyjskiej Mega Łada Togliatti pokonała na własnym torze Wostok Władywostok 46:44. Wśród gospodarzy najlepiej spisał się Adrian Gała, który zdobył 12 punk(...)
100
Dzisiaj w ramach walki o tytuł DM Rosji na torze w Bałakowie miejscowa Turbina pokonała Wostok Władywostok 52:39. Na uwagę zasługuje postawa Wiktora Kułakowa, który po starcie sprz(...)
0
We wtorek w zaległym meczu ligi rosyjskiej Mega-Lada Togliatti przegrała przed własną publicznością z Wostokowem Władywostok 42:48. W drużynie zwycięskiej niepokonany był Grigorij (...)
0
We wtorek odbył się kolejny mecz w lidze rosyjskiej. Wostok Władywostok pokonał na własnym torze Mega Ładę Togliatti 53:37. Dla zwycięzców najlepiej punktującym zawodnikiem był Art(...)
1
W rosyjskiej lidze rozegrano ostatnie spotkanie, w którym to Turbina Bałakowo pokonała drużynowego mistrza Rosji Wostok Władywostok 55:35. (...)
0
W dzisiejszym spotkaniu ligi rosyjskiej lider tabeli Mega-Łada Togliatii pokonała Wostok Władywostok 49:39. Mecz obfitował w dużą ilość upadków, po których Danił Ivanow oraz Wadim (...)
0
Lider ligi rosyjskiej, Wostok Władywostok pokonał dzisiaj na wyjeździe SK Saławat 42:48. Bardzo dobre zawody w drużynie gospodarzy pojechał Sebastian Ułamek zdobywając 11 punktów i(...)
0
W lidze rosyjskiej drużyna Wostok Władywostok pokonała na swoim torze gości, zespół Turbiny Bałakowo 55:35. (...)
0
Wostok Władywostok został Drużynowym Mistrzem Rosji. Po finale indywidualnego czempionatu, przyszedł czas na rozstrzygnięcia w kategorii drużynowej. Ekipa Wostoku pokonała w finało(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com