Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ZDUNEK WYBRZEZE GDANSK - Wiadomości
0
10 miesięcy temu
Brytyjczyk Tom Brennan trafił do Zdunek Wybrzeże Gdańsk, w barwach którego wystąpi na pozycji U24 w przyszłorocznych rozgrywkach 1.Ligi żużlowej.(...)
1
Zdunek Wybrzeże Gdańsk nie chcąc powtórzyć sytuacji sprzed roku, kiedy to niemal na ostatnia chwilę kontraktowano zawodników do formacji juniorskiej, teraz ogłosił trójkę młodzież(...)
7
Stało się to o czym spekulowano od paru dni. Krzysztof Kasprzak zmienia barwy w Polsce. Od sezonu 2024 będzie startował w barwach Zdunek Wybrzeże Gdańsk.(...)
0
Norbert Kościuch, w sobotnim Memoriale Wiesława Rutkowskiego w Pile zaliczył upadek po którym nie był zdolny do dalszej jazdy. Mamy już więcej informacji na temat zdrowia Kościucha(...)
0
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Dobiegła końca przygoda Norberta Kościucha z Zdunek wybrzeżem Gdańsk. Polski Związek Motorowy przychylił się do prośby zawodnika o rozwiązanie kontraktu.(...)
0
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 30:60. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
3
Do fatalnego wypadku doszło w 14 rundzie 1 Ligi Żużlowej w Ostrowie Wielkopolskim. Po tym karambolu w szpitalu znaleźli się Oliver Berntzon, Nicolai Klindt oraz Francis Gusts.(...)
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
ROW Rybnik pokonał(a) na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze InvestHousePlus PSŻ Poznań w stosunku 49:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Ebebe PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 46:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Po niezwykle zaciętym spotkaniu 1.Ligi żużlowej Zdunek Wybrzeże Gdańsk wygrywając w ostatnim biegu 5:1 przechylił szalę zwycięstwa i pokonał(a) na wyjeździe H.Skrzydlewska Orzeł Łó(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com