Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 16:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ZDUNEK WYBRZEZE GDANSK - Wiadomości
57
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonała na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
191
Zdunek Wybrzeże Gdańsk sprawiło niemałą sensację i pokonało w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Abramczyk Polonię Bydgoszcz 46:43.(...)
0
Wiktor Rafalski już w pierwszej serii startów zakończył rywalizację w turnieju Zaplecza Kadry Juniorów w Rybniku. Ledwie kilka godzin po tym jak zostało ogłoszone wypożyczenie młod(...)
392
Rasmus Jensen pozostanie zawodnikiem Zdunek Wybrzeża Gdańsk na sezon 2023. (...)
106
Szokująca informacja napłynęła z Gdańska. Decyzją Zarządu Klubu GKŻ Wybrzeże Marcel Krzykowski został zawieszony w prawach zawodnika.(...)
0
Adrian Gała zostanie w Zdunek Wybrzeżu Gdańsk na sezon 2023. 27-latek ustalił warunki kontraktu na kolejne rozgrywki jako drugi po Timo Lahtim.(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 46:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Przed nami starcia w ramach ćwierćfinałów eWinner 1 ligi żużlowej. W jednym z nich zmierzą się ze sobą ekipy Abramczyk Polonii Bydgoszcz oraz Zdunek Wybrzeża Gdańsk. W związku z wi(...)
1090
7 i 12 sierpnia Zdunek Wybrzeże Gdańsk jedzie w ćwierćfinale play-off z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Bez Adriana Gały. – Dla niego sezon się skończył, ale zastosujemy zastępstwo za(...)
416
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
W najbliższą sobotę odbędzie się pojedynek pomiędzy Wilkami Krosno a Zdunek Wybrzeżem Gdańsk.(...)
105
Złe informacje napłynęły do kibiców Wybrzeża Gdańsk. Adrian Gała nie wystartuje już w tym sezonie w barwach ich klubu.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
151
Lider kontra 5 drużyn eWinner 1 Ligi. Do takiego meczu dojdzie już w najbliższą niedzielę o godzinie 17 w Gdańsku. Wybrzeże musi wygrać żeby powalczyć o Play Off, Abramczyk Polonia(...)
234
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
W najbliższa niedzielę ostatni w tabeli ROW podejmie w miarę spokojne o ligowy byt Wybrzeże Gdańsk, które zapatruje się jeszcze na walkę o Play Off. Chociaż przy tylu kontuzjach w (...)
119
Wybrzeże Gdańsk uda na mecz ROW-em Rybnik bez Jakuba Jamroga. Decyzja zapadła po niedzielnej konsultacji z lekarzem.(...)
0
Adrian Gała po niedawnym wypadku wciąż dochodzi do zdrowia. Wybrzeże Gdańsk wydało komunikat w jego sprawie. (...)
177
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na wyjeździe Aforti Start Gniezno w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
137
Wczoraj Zdunek Wybrzeże Gdańsk poinformował, że ze składu na dzisiejszy mecz z Aforti Start Gniezno wypada kontuzjowany Jakub Jamróg. Z kolei dzisiaj na polepszenie humorów gdański(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com