Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Firma eWinner będzie sponsorem tytularnym pierwszej ligi przez trzy najbliższe sezony. Dzięki tej współpracy i sprzedaży praw telewizyjnych platformie Canal+ rozgrywki mają wejść na jeszcze wyższy poziom. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ZDUNEK WYBRZEZE GDANSK - Wiadomości
0
Wszystko ma związek z koronawirusem, a także z decyzją rządu o odwoływaniu imprez masowych.(...)
0
Krystian Plech zdecydował się o rozwiązaniu ponad rocznej współpracy z klubem Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Menadżer odpowiadał za kwestie sportowe, marketingowe oraz komunikację i logis(...)
46
Wszystko wskazuje na to, że Bradley Wilson-Dean wycofa się z rozgrywek żużlowych w najbliższym czasie. Zawodnik m. in. Zdunka Wybrzeża Gdańsk, Peterborough Panthers i Somerset Rebe(...)
57
Jacob Thorssell, zawodnik Zdunka Wybrzeża Gdańsk złożył odważną z jego punktu widzenia deklarację. Postanowił zrezygnować z jazdy na motocrossie, który stanowił element przygotowan(...)
0
2 miesiące temu
Młodzieżowiec Zdunek Wybrzeża Gdańsk doznał urazu obojczyka.(...)
0
Jacob Thorssell ma za sobą 7. sezon w angielskiej Premiership i pierwszy w Dacarnie Malilla, z którą awansował do finału ligi szwedzkiej. Tam jego drużyna musiała uznać wyższość Sm(...)
4
Popularny "Ginger" związał się umową z Grindsted Speedway Klub. (...)
0
3 miesiące temu
Drużyna Zdunek Wybrzeża Gdańsk ogłosiła dzisiaj plany przedsezonowych sparingów. (...)
44
W minionym sezonie Krystian Pieszczek był drugim, zaraz po Thorssellu najskuteczniejszym zawodnikiem Zdunka Wybrzeża Gdańsk. Przez cały ligowy sezon przywoził średnio nieco ponad 2(...)
82
Dla Roberta będzie to bardzo trudny i ważny sezon. Zawodnik zakończył starty w roli juniora, zmienił otoczenie i pierwszy, seniorski sezon odjedzie w barwach Zdunka Wybrzeża Gdańsk(...)
326
Alan Szczotka jako ostatni zawodnik dołączył do składu Zdunek Wybrzeża Gdańsk na przyszły sezon. Junior został wypożyczony z gorzowskiej Stali na sezon z opcją przedłużenia o kolej(...)
29
Piotr Gryszpiński, wychowanek pilskiej Polonii ścigał się do tej pory w 2. Lidze Żużlowej. W zakończonym okienku transferowym, junior postanowił zmienić otoczenie na I – ligowe Wyb(...)
102
Dla nowego zawodnika Zdunek Wybrzeża Gdańsk sezon 2020 będzie pierwszym, w którym będzie występować jako senior.(...)
240
Drużyna z Gdańska ogłosiła skład na sezon 2020. Do zespołu dołączyło sześciu nowych zawodników.(...)
106
Denis Zieliński, Oskar Rowecki i Dominik Majchrzak nie będą reprezentować gdańskiej drużyny w przyszłym sezonie. Decyzją klubu ich wypożyczenia nie będą przedłużone. (...)
0
Krystian Pieszczek i Rasmus Jensen jeżdżący razem w Team Avides okazali się być najlepsi w dzisiejszych zawodach w Gdańsku. Niestety doszło też do bardzo groźnego wypadku.(...)
0
Dwaj seniorzy Zdunek Wybrzeża Gdańsk zostają nad morzem na kolejny sezon.(...)
9
Już w sobotę tj. 21 września o godz. 14.00 na torze przy ulicy Wrzesińskiej 25 w Gnieźnie dojdzie do turnieju, który jak można stwierdzić podsumuje sezon 2019 na torach Nice 1. Lig(...)
354
Poznaliśmy już pełną listę startową II Memoriału Henryka Żyto.(...)
101
8 miesięcy temu
22 września na gdańskim torze żużlowcy po raz drugi uczczą pamięć legendarnego zawodnika. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com