Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ZDUNEK WYBRZEZE GDANSK - Wiadomości
186
Keynan Rew szykuje się do startu w Mistrzostwach Australii Juniorów. Nasz nowy zawodnik opowiada o planach na sezon, systematycznym rozwoju i decyzji o wypożyczeniu do Gdańska. - C(...)
135
Duńczyk opowiedział m.in. o drużynie, celach, przeszłości, trudnych i szczęśliwych momentach, swoich pasjach i łączeniu żużla z życiem rodzinnym.(...)
25
Zdunek Wybrzeże Gdańsk zbudował całkowicie nowy skład na przyszłoroczne rozgrywki eWinner 1.Ligi żużlowej. (...)
185
Ostatnie tygodnie to nie był łatwy czas dla Pana i dla Klubu. Odejście trzech zawodników, seria artykułów w mediach o niewypłacalności Klubu… Nie takiego zwrotu akcji oczekiwali ki(...)
126
W nawiązaniu do medialnych spekulacji, komentarzy i nieprzychylnych opinii informujemy, że Klub przystąpi do procesu licencyjnego spokojny o jego pozytywne rozstrzygnięcie. Przedst(...)
210
Zdunek Wybrzeże Gdańsk rozpoczęło odkrywać karty i na pierwszy ogień poszedł talent z Australii, Keynan Rew. Zawodnik został wypożyczony z Fogo Unii Leszno. (...)
522
Adrian Gała i Timo Lahti nie będą startować w Zdunek Wybrzeżu Gdańsk w sezonie 2023. (...)
167
W niedzielę 9 października o godz. 14 na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego odbędzie się zaległa, VI runda cyklu Nice Cup przeniesiona z Pardubic. (...)
366
Rasmus Jensen zdecydował się opuścić szeregi Wybrzeża, a wedle mediów, mimo ustalonych warunków kontraktów, z podobnym zamiarem mają nosić się Adrian Gała i Timo Lahti. Czy klub je(...)
239
Miłosz Wysocki zostaje w Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Po zakończeniu umowy wypożyczenie z GKM Grudziądz, nasz Klub zdecydował się pozyskać zawodnika na zasadzie transferu definitywnego.(...)
0
Miłosz Wysocki, który w tegorocznym sezonie występował w barwach Zdunka Wybrzeże Gdańsk, zostaje w klubie na kolejne dwa sezony ponieważ klub zdecydował się pozyskać zawodnika na z(...)
65
Prezentujemy oświadczenie Zarządu GKŻ Wybrzeże w sprawie Marcela Krzykowskiego. Informujemy jednocześnie, że rozwiązaniem sporu z Zawodnikiem zajmie się Polski Związek Motorowy, a (...)
57
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonała na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
191
Zdunek Wybrzeże Gdańsk sprawiło niemałą sensację i pokonało w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Abramczyk Polonię Bydgoszcz 46:43.(...)
0
Wiktor Rafalski już w pierwszej serii startów zakończył rywalizację w turnieju Zaplecza Kadry Juniorów w Rybniku. Ledwie kilka godzin po tym jak zostało ogłoszone wypożyczenie młod(...)
392
Rasmus Jensen pozostanie zawodnikiem Zdunek Wybrzeża Gdańsk na sezon 2023. (...)
106
Szokująca informacja napłynęła z Gdańska. Decyzją Zarządu Klubu GKŻ Wybrzeże Marcel Krzykowski został zawieszony w prawach zawodnika.(...)
0
Adrian Gała zostanie w Zdunek Wybrzeżu Gdańsk na sezon 2023. 27-latek ustalił warunki kontraktu na kolejne rozgrywki jako drugi po Timo Lahtim.(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 46:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Przed nami starcia w ramach ćwierćfinałów eWinner 1 ligi żużlowej. W jednym z nich zmierzą się ze sobą ekipy Abramczyk Polonii Bydgoszcz oraz Zdunek Wybrzeża Gdańsk. W związku z wi(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com