Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Dzisiaj o 18:00
Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relacji d dwóch dzisiejszych spotkań PGE Ekstraligi.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ZDUNEK WYBRZEZE GDANSK - Wiadomości
27
Od 11 lipca do 4 lub 19 października będziemy śledzić zmagania żużlowców w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Dziś nie wiemy, czy zostanie rozegrana faza play-off. Władze polskiego speedwa(...)
68
Wydaje się, że tematem przewodnim całego nadchodzącego sezonu żużlowego będą nowe stawki za które zawodnicy będą musieli startować. Nic dziwnego, skoro przed sezonem umawiali się n(...)
0
Bardzo nieprzyjemny poranek spotkał Krystian Pieszczka, żużlowca Zdunka Wybrzeża Gdańsk. Zawodnikowi skradziono z parkingu samochód, który był przeznaczony na sprzedaż. Za pomoc w (...)
0
Prezes Zdunka Wybrzeża Gdańsk ma pewien pomysł na renegocjację kontraktów. Bardziej bezpieczny finansowo.(...)
0
Wszystko ma związek z koronawirusem, a także z decyzją rządu o odwoływaniu imprez masowych.(...)
0
Krystian Plech zdecydował się o rozwiązaniu ponad rocznej współpracy z klubem Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Menadżer odpowiadał za kwestie sportowe, marketingowe oraz komunikację i logis(...)
46
Wszystko wskazuje na to, że Bradley Wilson-Dean wycofa się z rozgrywek żużlowych w najbliższym czasie. Zawodnik m. in. Zdunka Wybrzeża Gdańsk, Peterborough Panthers i Somerset Rebe(...)
57
Jacob Thorssell, zawodnik Zdunka Wybrzeża Gdańsk złożył odważną z jego punktu widzenia deklarację. Postanowił zrezygnować z jazdy na motocrossie, który stanowił element przygotowan(...)
0
5 miesięcy temu
Młodzieżowiec Zdunek Wybrzeża Gdańsk doznał urazu obojczyka.(...)
0
Jacob Thorssell ma za sobą 7. sezon w angielskiej Premiership i pierwszy w Dacarnie Malilla, z którą awansował do finału ligi szwedzkiej. Tam jego drużyna musiała uznać wyższość Sm(...)
4
Popularny "Ginger" związał się umową z Grindsted Speedway Klub. (...)
0
6 miesięcy temu
Drużyna Zdunek Wybrzeża Gdańsk ogłosiła dzisiaj plany przedsezonowych sparingów. (...)
44
W minionym sezonie Krystian Pieszczek był drugim, zaraz po Thorssellu najskuteczniejszym zawodnikiem Zdunka Wybrzeża Gdańsk. Przez cały ligowy sezon przywoził średnio nieco ponad 2(...)
82
Dla Roberta będzie to bardzo trudny i ważny sezon. Zawodnik zakończył starty w roli juniora, zmienił otoczenie i pierwszy, seniorski sezon odjedzie w barwach Zdunka Wybrzeża Gdańsk(...)
326
Alan Szczotka jako ostatni zawodnik dołączył do składu Zdunek Wybrzeża Gdańsk na przyszły sezon. Junior został wypożyczony z gorzowskiej Stali na sezon z opcją przedłużenia o kolej(...)
29
Piotr Gryszpiński, wychowanek pilskiej Polonii ścigał się do tej pory w 2. Lidze Żużlowej. W zakończonym okienku transferowym, junior postanowił zmienić otoczenie na I – ligowe Wyb(...)
102
Dla nowego zawodnika Zdunek Wybrzeża Gdańsk sezon 2020 będzie pierwszym, w którym będzie występować jako senior.(...)
240
Drużyna z Gdańska ogłosiła skład na sezon 2020. Do zespołu dołączyło sześciu nowych zawodników.(...)
106
Denis Zieliński, Oskar Rowecki i Dominik Majchrzak nie będą reprezentować gdańskiej drużyny w przyszłym sezonie. Decyzją klubu ich wypożyczenia nie będą przedłużone. (...)
0
Krystian Pieszczek i Rasmus Jensen jeżdżący razem w Team Avides okazali się być najlepsi w dzisiejszych zawodach w Gdańsku. Niestety doszło też do bardzo groźnego wypadku.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com