Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niestety z przykrością musimy poinformować, że dzisiaj w gdańskim szpitalu odszedł od nas Zenon Plech. Jeden z najbardziej utytułowanych żużlowców w Polsce zmagał się od lat z chorobą.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ZDUNEK WYBRZEZE GDANSK - Wiadomości
281
Gdańskie Wybrzeże ogłosiło, że kompletowanie składu na przyszły rok dobiegło końca.(...)
227
Jakub Jamróg po Viktorze Kulakov jest kolejnym wzmocnieniem Zdunek Wybrzeża Gdańsk.(...)
374
Viktor Kulakov w nadchodzącym sezonie będzie bronił barw Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Rosjanin postanowił pozostać w eWinner 1.Lidze żużlowej, w której od dwóch sezonów rządzi i dzieli.(...)
113
Już jutro otwarte zostanie okienko transferowe. Klub Zdunek Wybrzeże Gdańsk poinformował, że piątka zawodników, która startowała w zakończonym sezonie będzie do wzięcia przez inne (...)
217
Eryk Jóźwiak będący wcześniej mechanikiem takich zawodników jak Nicki Pedersen, Krystian Pieszczek, a ostatnio Kacpra Gomólskiego w przyszłym sezonie pełnić będzie rolę menadżera Z(...)
102
Ze średnią 1,954 pkt. na bieg Krystian Pieszczek był 14. najskuteczniejszym zawodnikiem w eWinner 1. Lidze. Miał też epizod w GKM – ie Grudziądz startując na zasadzie gościa. W dwó(...)
103
Wczorajszego dnia Wybrzeże Gdańsk wygrało wyjazdowe spotkanie z Unią Tarnów 53:37. Niestety zwycięstwo zostało okupione kontuzją Krystiana Pieszczka, który sezon kończy ze złamaną (...)
106
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało na wyjeździe Unię Tarnów w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
826
2 miesiące temu
Jutro w Tarnowie nie pojadą(...)
620
W wieku 26 lat Mikkel Bech postanowił zakończyć żużlową karierę. Przez ostatnie sezony w Polsce reprezentował barwy Zdunka Wybrzeża Gdańsk.(...)
929
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 50:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno pewnie zwyciężył na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk 57:33. Jedyną drużynową wygraną gdańszczanie odnotowali dopiero w 15. biegu. Trz(...)
152
W czwartkowy wieczór w Ewinner 1. lidze dojdzie do niezwykle emocjonującego pojedynku, który odbędzie się w Gnieźnie pomiędzy miejscowym Startem a zespołem z Gdańska. Początek mecz(...)
222
W poniedziałkowe popołudnie poznaliśmy składy na mecz otwierający 12. kolejkę rozgrywek eWinner 1. Ligi, w którym zmierzą się drużyny z Gniezna i Gdańska. Starcie obu zespołów zapl(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Orzeł Łódź pokonał na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
114
Sobotni mecz 10. rundy eWinner 1. Ligi Żużlowej pomiędzy zespołami Orła Łódź a Zdunek Wybrzeża Gdańsk został przez sędziego zawodów odwołany z powodu ciągłych opadów deszczu.(...)
105
eWinner Apator Toruń pokonał na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
307
3 miesiące temu
W czwartkowe popołudnie miało dojść do pojedynku pomiędzy Zdunek Wybrzeżem Gdańsk i eWinner Apatorem Toruń. Spotkanie zostało jednak przełożone na inny termin, a powodem są niesprz(...)
110
4 miesiące temu
Prezes gdańskiego klubu, Tadeusz Zdunek grzmi niczym najgorsza burza na swoich zawodników po dotkliwej porażce w Ostrowie. Żużlowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk polegli z gospodarzami, A(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com