Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dominik Kubera dzisiaj oficjalnie stał się zawodnikiem Motoru Lublin.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ZDUNEK WYBRZEZE GDANSK - Wiadomości
197
Osłabiona brakiem Jepsena Jensena drużyna ROW - u Rybnik bardzo dobrze poradziła sobie w Gdańsku. Gospodarze zdołali wyszarpać remis gościom dosłownie na ostatniej prostej 15. wyśc(...)
1
ROW Rybnik zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
409
Na niedzielne popołudnie zaplanowana została 2. kolejka eWinner 1. Ligi Żużlowej, w której ekipa Zdunek Wybrzeża Gdańsk podejmie na własnym torze gości z Row-u Rybnik.(...)
610
Unia Tarnów przegrała na swoim torze 35:55 ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Goście potwierdzili, że mogą być jednym z faworytów do wygrania eWinner 1. Ligi. (...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na wyjeździe Unia Tarnów w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
205
Zawody będą przeprowadzone w formule turnieju par. (...)
235
Gdańsk ugości najlepszych żużlowców Europy w ramach trzeciej rundy Speedway Euro Championship 2021. Zawody na Stadionie im. Zbigniewa Podleckiego odbędą się 3 lipca.(...)
0
Nowy nabytek Zdunek Wybrzeża Gdańsk pokazał się z bardzo dobrej strony podczas pierwszych jazd na torze Stadionu im. Zbigniewa Podleckiego, które odbyły się we wtorkowe popołudnie.(...)
256
Poniedziałkowe opady śniegu uniemożliwiają wyjazd zawodników Wybrzeża na tor. (...)
187
Nowe kombinezony Zdunek Wybrzeża Gdańsk ujrzały światło dzienne.(...)
104
Drew Kemp przyszedł do Gdańsk z dobrze nakreślonym planem. Chce w klubie dalej się sportowo rozwijać a przy okazji przywrócić dobre imię Brytyjczyków w polskiej lidze.(...)
0
Wychowanek gdańskiego klubu wybrany na jego kapitana.(...)
0
W minionym sezonie był drugim najskuteczniejszym zawodnikiem eWinner 1. Ligi. Po wywalczonym z zespołem Apatora awansie do Ekstraligi postanowił jednak zostać na jej zapleczu. Zasi(...)
21
Krystian Pieszczek niezbyt miło będzie wspominał końcówkę sezonu żużlowego w 2020 roku. Zawodnik nie dokończył rozgrywek z powodu złamanej ręki. Kontuzja jednak zdaje się być prakt(...)
281
Gdańskie Wybrzeże ogłosiło, że kompletowanie składu na przyszły rok dobiegło końca.(...)
227
Jakub Jamróg po Viktorze Kulakov jest kolejnym wzmocnieniem Zdunek Wybrzeża Gdańsk.(...)
374
Viktor Kulakov w nadchodzącym sezonie będzie bronił barw Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Rosjanin postanowił pozostać w eWinner 1.Lidze żużlowej, w której od dwóch sezonów rządzi i dzieli.(...)
113
Już jutro otwarte zostanie okienko transferowe. Klub Zdunek Wybrzeże Gdańsk poinformował, że piątka zawodników, która startowała w zakończonym sezonie będzie do wzięcia przez inne (...)
217
Eryk Jóźwiak będący wcześniej mechanikiem takich zawodników jak Nicki Pedersen, Krystian Pieszczek, a ostatnio Kacpra Gomólskiego w przyszłym sezonie pełnić będzie rolę menadżera Z(...)
102
Ze średnią 1,954 pkt. na bieg Krystian Pieszczek był 14. najskuteczniejszym zawodnikiem w eWinner 1. Lidze. Miał też epizod w GKM – ie Grudziądz startując na zasadzie gościa. W dwó(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com