Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Mikkel Michelsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Duńczyk od drugiego finału przewodził w klasyfikacji generalnej i dzisiaj w Pardubicach przypieczętował zwycięstwo w cyklu Tauron SEC.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ZDUNEK WYBRZEZE GDANSK - Wiadomości
0
Norbert Kościuch, w sobotnim Memoriale Wiesława Rutkowskiego w Pile zaliczył upadek po którym nie był zdolny do dalszej jazdy. Mamy już więcej informacji na temat zdrowia Kościucha(...)
0
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Dobiegła końca przygoda Norberta Kościucha z Zdunek wybrzeżem Gdańsk. Polski Związek Motorowy przychylił się do prośby zawodnika o rozwiązanie kontraktu.(...)
0
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 30:60. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
3
Do fatalnego wypadku doszło w 14 rundzie 1 Ligi Żużlowej w Ostrowie Wielkopolskim. Po tym karambolu w szpitalu znaleźli się Oliver Berntzon, Nicolai Klindt oraz Francis Gusts.(...)
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
ROW Rybnik pokonał(a) na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze InvestHousePlus PSŻ Poznań w stosunku 49:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Ebebe PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 46:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Po niezwykle zaciętym spotkaniu 1.Ligi żużlowej Zdunek Wybrzeże Gdańsk wygrywając w ostatnim biegu 5:1 przechylił szalę zwycięstwa i pokonał(a) na wyjeździe H.Skrzydlewska Orzeł Łó(...)
3
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 37:53. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Już w najbliższy weekend odbędą się mecze w ramach trzeciej kolejki 1 Ligi Żużlowej. Poniżej przedstawiamy awizowane składy na te mecze.(...)
0
6 miesięcy temu
Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne, a przede wszystkim padający od kilkunastu godzin deszcz, zaplanowany na niedzielę 16 kwietnia mecz 2. rundy 1. Ligi Żużlowej pomię(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com