Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ZIELONA GORA - Wiadomości
107
Nie Zielona Góra, a Częstochowa zorganizuje turniej o tytuł najlepszego juniora w Polsce.(...)
474
Stelmet Falubaz Zielona Góra, pod taka nazwą będzie występować ekipa tegorocznego spadkowicza w eWinner 1. Lidze Żużlowej.(...)
101
Na 14 kwietnia w Zielonej Górze został zaplanowany finał Złotego Kasku. Poznaliśmy oficjalną listę startową na te zawody, który od kilku sezonów mają dodatkową rangę. Najlepsi zawo(...)
3
30 marca na torach w Gnieźnie, Rawiczu i Krośnie będziemy mogli obserwować turnieje kwalifikacyjne do finału Złotego Kasku. Stawka jest bardzo wysoka, bowiem gra toczy się o miejsc(...)
104
Niezwykle interesująco zapowiada się mecz żużlowy Polska-Reszta Świata. Odbędzie się on w Zielonej Górze 9 października. W Winnym Grodzie biało-czerwoni podejmą drużynę, którą ...(...)
1
Zwycięstwem Arkadiusza Pawlaka z Polonii Piła zakończyła się II runda Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Na drugim stopniu podium stanął Sebastian Niedźwiedź, na(...)
6
Młody zawodnik zielonogórskiego klubu przez bardzo długi czas wahał się, czy pozostać w swoim rodzimym klubie. Był bliski odejścia, lecz ostatecznie pozostanie w zespole spod znaku(...)
0
Zaplanowana na dzień dzisiejszy III runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski w Zielonej Górze została odwołana. Na przeszkodzenie stanęły niekorzystne warunki atmosferyczn(...)
0
Różne rzeczy dzieją się na stadionach. Kibice drużyn, które nie pałają do siebie miłością, przekrzykują się, obrzucają wyzwiskami, wywieszają transparenty o jednoznacznej treści. J(...)
0
Zaplanowany na dzisiaj w Zielonej Górze trójmecz pomiędzy reprezentacjami Polski, Danii oraz Szwecji nie dojdzie do skutku. Nowy termin zawodów nie jest jeszcze znany.(...)
0
Bardzo ambitne plany ma trener młodzieżowej reprezentacji Polski Rafał Dobrucki. Szkoleniowiec planuje test mecze zawodników do lat 19 z juniorami Szwecji w tym samym przedziale wi(...)
0
Jak informuje oficjalny serwis zielonogórskiego klubu 13 grudnia zmarł Krzysztof Tokarski, znakomity i zasłużony fotoreporter, który od dawna tworzył fotorelacje z meczów swojej dr(...)
0
Jarosław Hampel w czwartek spotkał się z Robertem Dowhanem i w nowym sezonie nadal będzie ścigał się dla SPAR Falubazu Zielona Góra.(...)
1
Dziś o godzinie 18 w Zielonej Górze miał odbyć się turniej World Speedway League. Szyki organizatorom i żużlowcom popsuł jednak deszcz i do zawodów nie dojdzie. Nowy termin rozegra(...)
0
Dziś o godz. 18 w Zielonej Górze rozpocząć się powinny zawody FIM World Speedway League. Nad Winnym Grodem trwa jednak ulewa.(...)
0
Turniej finałowy o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski wygrał Krzysztof Kasprzak Srebrem okrył się Piotr Pawlicki, natomiast smakiem srebra zadowolić musiał się Janusz Kołodziej (...)
1
Krzysztof Kasprzak zwyciężył w czwartkowym finale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Zielonej Górze! Na podium znaleźli się również Piotr Pawlicki i Janusz Kołodziej(...)
0
Już w czwartek, 14 sierpnia, na torze w Zielonej Górze rozegrany zostanie finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Portal zuzelend.com przeprowadzi relację na żywo z tych zawodów!(...)
0
Martwe morze, jak w piosence Budki Suflera, tak również martwy sezon stoi wokół nas. No ale zaraz... nie tak do końca martwy. Ogłoszono terminarz żużlowej Ekstraligi na tegoroczny (...)
0
Już dzisiaj najlepsi ekstraligowi juniorzy zaprezentują się na SPAR Arenie w Zielonej Górze podczas Ligi Juniorów. Początek turnieju zaplanowano na godzinę 18:00.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com