Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Mikkel Michelsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Duńczyk od drugiego finału przewodził w klasyfikacji generalnej i dzisiaj w Pardubicach przypieczętował zwycięstwo w cyklu Tauron SEC.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ZKS ROW RYBNIK - Wiadomości
39
Podczas inauguracyjnej rundy Speedway Best Pairs, bajki dzieciom na MotoArenie czytać będzie jeden z uczestników sobotnich zawodów - Grigorij Łaguta. Rosjanin zdradza także swoje(...)
11
Działacze KS ROW-u Rybnik wychodzą z kolejną inicjatywą do kibiców. Do tej pory zarząd cyklicznie spotykał się z kibicami w jednym z pomieszczeń na stadionie. Kibice mogli zadawać (...)
0
Rybniczanie ostro trenują przed startem tegorocznych rozgrywek. Nie ma co się dziwić. Podopieczni Piotra Żyty są stawiani jako jeden z kandydatów do spadku z PGE Ekstraligi. Solidn(...)
10
Rybniczanie jako ostatni skompletowali skład w tegorocznej PGE Ekstralidze. Natomiast już 5 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Boguszowicach odbędzie się prezentacja drużyny. W l(...)
2
Rybnicki ŻKS ROW ustalił mecze sparingowe przed nadchodzącym sezonie. Rybniczanie rozpoczną od potyczki z pierwszoligową Wandą Kraków, a później jak mówi trener Piotr Żyto, będzie (...)
4
Ryk silników, zapach spalin, adrenalina i śmiałkowie o mocnych nerwach ? tak w skrócie można opisać zawody żużlowe. Kolejna dawka niesamowitych emocji zapowiada się 10 kwietnia, ki(...)
1
Bez żadnych komplikacji powiodła się zmiana geometrii rybnickiego owalu. Rybnickie Służby Komunalne sprawnie i szybko przerobiło całą infrastrukturę przy przebudowywanych łukach. T(...)
8
W naszej galerii można obejrzeć zdjęcia z przebudowy toru żużlowego w Rybniku. (...)
5
Drużyna z Krakowa w przedsezonowych sparingach zmierzy się ze złotymi oraz srebrnymi medalistami Drużynowych Mistrzostw Polski. Rywalem krakowian w test meczach będzie również druż(...)
307
Blisko 2,5 mln uzyskane z miejskiej dotacji przez ŻKS ROW Rybnik w 2015 roku robiło spore wrażenie. W tym roku beniaminek PGE Ekstraligi może liczyć na jeszcze większe wsparcie.(...)
3
Po awansie do wyższej klasy rozgrywkowej naturalnym było wzmocnienie składu KS ROW-u Rybnik. Głównymi trzonami w przypadku zawodników zagranicznych będą Andreas Jonsson i Grigorij (...)
8
Podczas wtorkowego spotkania z kibicami do ich dyspozycji był Grigorij Laguta. Nowy zawodnik ROW-u Rybnik przyjechał specjalnie z tej okazji i odpowiadał na pytania fanów. Nie zabr(...)
647
Podczas wtorkowego spotkania z kibicami prezes rybnickiego klubu Krzysztof Mrozek podał brakujące nazwiska tegorocznego składu. Wiemy już, że w Rybniku zostaje Dakota North.(...)
6
Jeszcze parę dni temu pewny jazdy w zespole tegorocznego beniaminka PGE Ekstraligi był Tomasz Gapiński. Chętnych na ostatnie miejsce w składzie Rybnika było jednak więcej i ciekawą(...)
6
Ciężko przewidzieć jaki będzie układ sił w tegorocznej PGE Ekstralidze, ale śmiało można stwierdzić, że przed beniaminkiem z Rybnika bardzo trudne zadanie. O powrocie do Ekstraligi(...)
9
Wielu żużlowców narzekało przez ostatnie lata na geometrię toru przy G72. Do takich zawodników należał również Andreas Jonsson, który mimo, że nie miał wielu okazji do ścigania się(...)
2
Fogo Unia Leszno zmierzy się w test meczu z drużyną z Rybnika. Data sparingu nie została jeszcze ustalona. (...)
2
W środę w Urzędzie Miasta Rybnika odbyła się oficjalna konferencja prasowa poświęcona organizacji finału SEC 2016 w Rybniku. Wiemy, że czwarta runda tegorocznych Indywidualnych Mis(...)
120
Dzisiaj w Urzędzie Miasta Rybnika odbyła się specjalna konferencja. Potwierdziły się na niej informacje, które publikowaliśmy parę dni temu. W sobotę 17 września 2016 roku na stadi(...)
17
Znamy już miejsce finałowego turnieju tegorocznych rozgrywek Speedway European Championships. Według nieoficjalnych informacji gospodarzem imprezy będzie Rybnik.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com