Od dłuższego czasu w mediach, już nawet nie tylko sportowych, toczy się dyskusja na temat lubelskiego klubu. Wiele osób, w tym nie mających nic wspólnego z żużlem, zabiera głos w sposób merytoryczny jak i mniej fachowy, dotyczący finansów Motoru Lublin. Głównym tematem jest skąd pochodzi olbrzymia k(...)
ZLATA PRILBA - Wiadomości
0
Na torze w Pardubicach odbyła się 71. edycja Zlatej Prilby. W zawodach triumfował Jason Doyle. Drugie miejsce zajął Andrzej Lebiediew, a na najniższym stopniu podium stanął Patryk (...)
0
W drugim biegu eliminacji 71. Zlatej Prilby rozgrywanej na torze w Pardubicach doszło do upadku z udziałem Adriana Gały. Po nierównym starcie sędzia przerwał bieg. Na wejściu w pie(...)
109
1 października rozegrana zostanie już 69 Zlata Prilba miasta Pardubice. Te historyczne zawody będą zwieńczeniem arcyciekawego żużlowego weekendu na torze w Pardubicach. Wszystko ro(...)
1
Pechowo dla Nickiego Pedersena zakończył się finał Zlatej Prilby w Pardubicach. Do upadku Duńczyka doszło w biegu finałowym. Indywidualny Mistrz Europy zahaczył o tylne koło Emila (...)
119
Zwycięstwem Emila Sajfudinowa zakończyła się dzisiejsza 68. Edycja Zlatej Prilby. Na podium obok Rosjanina stanęli również Rune Holta i Martin Smoliński. (...)
113
Pechowo dla Nickiego Pedersena zakończył się finał dzisiejszej Zlatej Prilby w Pardubicach. Duńczyk starał się atakować pierwszą pozycję Emila Sajfutdinowa.(...)
0
Wkrótce po zatwierdzeniu przez FIM kalendarza imprez ragi mistrzowskich w roku 2016 potwierdzono również datę 68 Zlatej Prilby. Już niemal tradycja stało się to, że czeskie Prdubic(...)
0
Dzisiaj od godziny 12:00 rozgrywana jest Zlata Prilba miasta Pardubice. Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków żużla do oglądania relacji live na naszej stro(...)
0
Jutro o godzinie 12:00 po raz 66 rozegrana zostanie prestiżowa Zlata Prilba w Pardubicach. W zawodach wystartuje aż sześciu Polaków. Tytułu sprzed roku nie obroni z pewnością Aust(...)
0
Australijczyk Darcy Ward zwyciężył dzisiaj rozgrywaną w czeskich Pardubicach, 65. Zlatą Prilbę. Drugie miejsce w biegu finałowych z udziałem sześciu zawodników zajął Amerykanin Gre(...)
0
Karol Ząbik zajął drugie miejsce w tegorocznej edycji słowackiej Zlatej Prilby, która odbyła się w Żarnovicy. Zawody wygrał Czech Josef Franc, który zwyciężył we wszystkich sześciu(...)
0
Dzisiaj rozegrana została 64 Zlata Prilba miasta Pardubice. Złoty kask, który otrzymuje zwycięzca tych zawodów został reprezentant Polski, Grzegorz Walasek. Popularny Greg wyprzedz(...)
0
W niedzielę o godzinie 12:00 w czeskich Pardubicach rozegrana zostanie już 64 Zlata Prilba miasta Pardubice. Wśród 36 zawodników zgłoszonych do zawodów jest trzech reprezentantów n(...)