Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał IMP - Krosno. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej, Bartosz Zmarzlik, zaś trzeci na mecie biegu finałowego zameldował się Grzegorz Zengota.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
102
16 czerwca (czwartek) odbyła się konferencja przed meczem #GRUCZE, w której udział wzięli trener ZOOLESZCZ GKM Grudziądz, Janusz Ślączka oraz junior grudziądzkiej drużyny, Kacper W(...)
0
Kacper Pludra podczas piątkowego spotkania pomiędzy Fogo Unią Leszno i ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz wywalczył osiem punktów i bonus. Młodzieżowiec grudziądzkiej drużyny w (...)
103
Damian Ratajczak w piątkowe popołudnie podczas ósmej kolejki PGE Ekstraligi zdołał wywalczyć cztery punkty i bonus. Młodzieżowiec Fogo Unii przyczynił się do zwycięstwa swojej druż(...)
114
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka pokonała drużynę ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 47:43. Leszczynianie na swoim koncie zapisali(...)
144
W piątkowe popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka w ramach ósmej kolejki PGE Ekstraligi doszło do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno i ZOOleszcz DPV Logistic GKMem Grudziądz(...)
105
Duńczyk przeszedł w piątek operację biodra i miednicy po upadku w meczu 7. rundy PGE Ekstraligi w Grudziądzu. – Nerwy są nienaruszone, ale tkanka chrzęstna w stawie biodrowym jest (...)
66
Fogo Unia Leszno w piątkowe popołudnie pokonała na stadionie im. Alfreda Smoczyka drużynę ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 47:43.(...)
389
W środowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed piątkowym pojedynkiem pomiędzy Fogo Unią Leszno i ZOOleszcz DPV Logistic GKMem Grudziądz. W konferencji prasowej udział wz(...)
105
Fogo Unia Leszno w ramach siódmej kolejki PGE Ekstraligi o ligowe punkty rywalizowała z ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz. Leszczynianie ulegli w Grudziądzu dziesięcioma punktam(...)
0
W ramach siódmej kolejki PGE Ekstraligi doszło do pojedynku pomiędzy zespołami z Grudziądza i Leszna. Z meczu zwycięsko wyszli zawodnicy miejscowej drużyny, którzy zwyciężyli przed(...)
106
W piątkowe popołudnie odbyła się konferencja przed niedzielnym meczem pomiędzy ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz i Fogo Unią Leszno. Pierwszy wyścig zawodów zaplanowano na godz(...)
104
Lech Kędziora opowiada o meczu z GKM Grudzidz. (...)
105
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 65:25. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Poznaliśmy awizowane składy na piątkowe mecze PGE Ekstraligi. W ramach szóstej kolejki w piątkowe popołudnie zmierzą się drużyny Arged Malesa Ostrów Wlkp. i Motoru Lublin, początek(...)
102
Żółto-niebieskim nie udało się zmazać plamy po nieudanym meczu z gorzowską Stalą. W niedzielę ponownie trzeba było uznać wyższość rywala. W ostatnim wyścigu rozstrzygnęły się losy (...)
317
For Nature Solutions Apator Toruń wygrał wyjazdowe spotkanie przeciwko ZOOleszcz GKM Grudziądz i przedłużył swoje szansę na awans do fazy play-off. Swojego zadowolenia nie krył lid(...)
101
Robert Sawina po meczu w Grudziądzu: Wszystko ułożyło się po naszej myśli. Możemy wziąć głębszy oddech(...)
104
Awizowane składy na niedzielne mecze PGE Ekstraligi(...)
178
Krzysztof Kasprzak: zmienisz coś o pięć stopni i motocykl nie działa(...)
101
MOJE BERMUDY STAL Gorzów wygrała wyjazdowe spotkanie przeciwko ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 51:39. Zadowolenia po meczu nie krył Szymon Woźniak, który do dorobku swojego zespołu dołożył(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com