Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Szwecji zwyciężyła w pierwszym półfinale FIM Speedway of Nations rozgrywanym na torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Drugą lokatę zdobyli Polacy, zaś na trzecim miejscu po wygranym biegu barażowym z Finlandią zakończyła Reprezentacja Niemiec.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
102
16 czerwca (czwartek) odbyła się konferencja przed meczem #GRUCZE, w której udział wzięli trener ZOOLESZCZ GKM Grudziądz, Janusz Ślączka oraz junior grudziądzkiej drużyny, Kacper W(...)
0
Kacper Pludra podczas piątkowego spotkania pomiędzy Fogo Unią Leszno i ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz wywalczył osiem punktów i bonus. Młodzieżowiec grudziądzkiej drużyny w (...)
103
Damian Ratajczak w piątkowe popołudnie podczas ósmej kolejki PGE Ekstraligi zdołał wywalczyć cztery punkty i bonus. Młodzieżowiec Fogo Unii przyczynił się do zwycięstwa swojej druż(...)
114
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka pokonała drużynę ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 47:43. Leszczynianie na swoim koncie zapisali(...)
144
W piątkowe popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka w ramach ósmej kolejki PGE Ekstraligi doszło do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno i ZOOleszcz DPV Logistic GKMem Grudziądz(...)
105
Duńczyk przeszedł w piątek operację biodra i miednicy po upadku w meczu 7. rundy PGE Ekstraligi w Grudziądzu. – Nerwy są nienaruszone, ale tkanka chrzęstna w stawie biodrowym jest (...)
66
Fogo Unia Leszno w piątkowe popołudnie pokonała na stadionie im. Alfreda Smoczyka drużynę ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 47:43.(...)
389
W środowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed piątkowym pojedynkiem pomiędzy Fogo Unią Leszno i ZOOleszcz DPV Logistic GKMem Grudziądz. W konferencji prasowej udział wz(...)
105
Fogo Unia Leszno w ramach siódmej kolejki PGE Ekstraligi o ligowe punkty rywalizowała z ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz. Leszczynianie ulegli w Grudziądzu dziesięcioma punktam(...)
0
W ramach siódmej kolejki PGE Ekstraligi doszło do pojedynku pomiędzy zespołami z Grudziądza i Leszna. Z meczu zwycięsko wyszli zawodnicy miejscowej drużyny, którzy zwyciężyli przed(...)
106
W piątkowe popołudnie odbyła się konferencja przed niedzielnym meczem pomiędzy ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz i Fogo Unią Leszno. Pierwszy wyścig zawodów zaplanowano na godz(...)
104
Lech Kędziora opowiada o meczu z GKM Grudzidz. (...)
105
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 65:25. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Poznaliśmy awizowane składy na piątkowe mecze PGE Ekstraligi. W ramach szóstej kolejki w piątkowe popołudnie zmierzą się drużyny Arged Malesa Ostrów Wlkp. i Motoru Lublin, początek(...)
102
Żółto-niebieskim nie udało się zmazać plamy po nieudanym meczu z gorzowską Stalą. W niedzielę ponownie trzeba było uznać wyższość rywala. W ostatnim wyścigu rozstrzygnęły się losy (...)
317
For Nature Solutions Apator Toruń wygrał wyjazdowe spotkanie przeciwko ZOOleszcz GKM Grudziądz i przedłużył swoje szansę na awans do fazy play-off. Swojego zadowolenia nie krył lid(...)
101
Robert Sawina po meczu w Grudziądzu: Wszystko ułożyło się po naszej myśli. Możemy wziąć głębszy oddech(...)
104
Awizowane składy na niedzielne mecze PGE Ekstraligi(...)
178
Krzysztof Kasprzak: zmienisz coś o pięć stopni i motocykl nie działa(...)
101
MOJE BERMUDY STAL Gorzów wygrała wyjazdowe spotkanie przeciwko ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 51:39. Zadowolenia po meczu nie krył Szymon Woźniak, który do dorobku swojego zespołu dołożył(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com