Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Trener Żużlowej Reprezentacji Polski, Rafał Dobrucki przedstawił skład narodowej drużyny na sezon 2024. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ZOOLESZCZ GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
20
ZOOleszcz GKM Grudziądz za sprawą nowych nabytków na przyszły sezon staje się australijską kolonią w polskiej PGE Ekstralidze.(...)
0
ZOOleszcz GKM Grudziądz zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Tauron Włókniarz Częstochowa w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Betard Sparta Wrocław, wzmacnia się przed decydującą fazą rozgrywek do lidera PGE Ekstraligi na ramach wypożyczenia dołączył Kevin Malkiewicz(...)
1
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na wyjeździe ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W ten weekend odbędzie się kolejna już runda PGE Ekstraligi. Poniżej przedstawiamy awizowane składy na te spotkanie.(...)
0
ZOOleszcz GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
ZOOleszcz GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Stało się to o czym mówiło się od jakiegoś czasu. Abramczyk Polonia Bydgoszcz, cały czas walczy o PGE Ekstraligę. Do klubu wypożyczony został Mateusz Szczepaniak.(...)
0
Piątkowy wieczór we Wrocławiu zakończył się ulewnymi opadami deszczu i zwycięstwem gospodarzy - Betard Sparty Wrocław z Zooleszcz GKM -em Grudziądz 31: 23. (...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 31:23. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Na torze w Toruniu 29 maja, odbył się egzamin na licencje Ż oraz 250cc. Dziś poznaliśmy wyniki egzaminów.(...)
0
Niespodziewanie ZOOleszcz GKM Grudziądz niemal rozgromił na własnym torze jednego z faworytów do tytułu DMP, Platinum Motor Lublin w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego(...)
0
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
86
Betard Sparta Wrocław pokonała na wyjeździe ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
114
For Nature Solutions Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Norbert Krakowiak przed chwilą poinformował, że odchodzi z ZOOleszcz GKM Grudziądz, który nie pomógł mu wyjść z dołka sportowego w jaki wpadł z początkiem tegorocznego sezonu.(...)
1
Trzykrotni Indywidualny Mistrz Świata, Nicki Pedersen po dwóch startach w ligowym meczu pomiędzy Cellfas Wilki Krosno a ZOOleszcz GKM Grudziądz zrezygnował z dalszych występów. Pow(...)
97
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com