Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Lejonen Gislaved
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Ipswich Witches
vs
Belle Vue Aces
Jutro o 20:30
30.09.2022 - 19:00
Stało się to, o czym spekulowało się od kilku tygodni. Prezes Motoru Lublin potwierdził, że Bartosz Zmarzlik będzie reprezentował barwy nowego Drużynowego Mistrza Polski w przyszłym sezonie.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ZOOLESZCZ GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
451
Prezes ZOOleszcz GKM-u Grudziądz, Marcin Murawski podsumował sezon 2022 opowiadając o kontuzjach w tegorocznych rozgrywkach, występie w U24 Ekstralidze, regularnych treningach szkó(...)
333
Młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa triumfowali w 1 finale DMPJ rozgrywanym na torze w Ostrowie. Drugie miejsce wywalczyli juniorzy Motoru Lublin, zaś trzecie miejsce przypadło mło(...)
460
Kevin Małkiewicz to kolejny zawodnik GKM-u Grudziądz, który w tym sezonie nabawił się kontuzji. Dla 15-letniego wychowanka grudziądzkiego klubu bardzo źle zakończył się występ w 7 (...)
108
We wtorek (23 sierpnia) rozegrane zostały zaległe mecze ostatniej kolejki rundy zasadniczej U24 Ekstraligi. Do finału rozgrywek awansowały ARGED MALESA Ostrów i AGROMIX POLCOPPER U(...)
77
Kapituła Szczakieli, czyli Nagród PGE Ekstraligi wybrała nominowanych w pięciu kategoriach.(...)
40
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włók(...)
0
Wiktor Rafalski już w pierwszej serii startów zakończył rywalizację w turnieju Zaplecza Kadry Juniorów w Rybniku. Ledwie kilka godzin po tym jak zostało ogłoszone wypożyczenie młod(...)
0
Norbert Krakowiak podsumował sezon 2022 w wykonaniu swoim i swojej drużyny, a także opowiedział o atmosferze w zespole i planach na przyszłoroczne rozgrywki.(...)
72
W poniedziałek (8 sierpnia) rozegrano w Grudziądzu 6. rundę Drużynowego Pucharu Ekstraligi 250cc. W zawodach najwięcej punktów wywalczyła drużyna Włókniarza Częstochowa.(...)
0
ZOOleszcz GKM Grudziądz pokonał na swoim torze Arged Malesę Ostrów Wlkp. 47:43. Grudziądzanie będący pewni utrzymania w lidze musieli mocno się napracować, aby ostatecznie pokonać (...)
161
ZOOleszcz GKM Grudziądz pokonał na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
WTS Sparta Wrocław wysoko na swoim obiekcie pokonała GKM Grudziądz w ramach Ekstraligi u 24, w stosunku 61-29.(...)
103
W piątek odbędą się dwa mecze w ramach ostatniej kolejki rundy zasadniczej PGE Ekstraligi, poniżej przedstawiamy Państwu awizowane składy na te mecze.(...)
1028
W meczu #WROGRU gospodarze rozgromili gości z Grudziądza 66:24. (...)
101
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 66:24. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
360
W najbliższy piątek we Wrocławiu dojdzie do pojedynku w ramach 13 rundy DMP pomiędzy Betard Sparty Wrocław a ZOOleszcz GKM-em Grudziądz.(...)
353
W najbliższy piątek we Wrocławiu dojdzie do pojedynku w ramach 13 rundy DMP pomiędzy Betard Sparty Wrocław a ZOOleszcz GKM-em Grudziądz.(...)
103
W meczu 12. rundy PGE Ekstraligi goście z Lublina pokonali w Grudziądzu miejscowy ZOOLESZCZ GKM. Kilka słów ze strony MOTORU Lublin po meczu powiedzieli menedżer Jacek Ziółkowski i(...)
375
Dobre informacje napływają do nas z Grudziądza. Krzysztof Kasprzak opuścił szpital, do którego trafił po meczu z Motorem Lublin.(...)
148
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com