Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Częstochowa, Gustrow, Bydgoszcz oraz Pardubice będą gospodarzami TAURON Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy rozpoczną się 17 czerwca, a finałowa runda zostanie rozegrana 22 września.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ZOOLESZCZ GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
7
Vadim Tarasienko w sezonie 2023 będzie zdobywał punkty dla ZOOleszcz GKM Grudziądz.(...)
0
Żużlowy sezon 2023 coraz bliżej, więc wszystkie zespoły powoli planują mecze kontrolne, aby jak najlepiej przygotować się do meczów inaugurujących rozgrywki ligowe.(...)
109
Ludzie już mnie skreślili, myśleli, że po takiej kontuzji to koniec i się poddam,(...)
106
Kadra drużyny GKM Grudziądz na drugi sezon U24 Ekstraligi skompletowana! Ekipa podopiecznych trenera Roberta Kempińskiego w sezonie 2023 liczyć będzie aż 14 nazwisk. W żółto-niebie(...)
104
Mateusz Szczepaniak to nowy zawodnik ZOOLESZCZ GKM Grudziądz, gdzie trafił z Cellfast Wilków Krosno(...)
360
Decyzja była najlepszą opcją dla mnie. Logistyka miała znaczenie, ale nie był to główny powód. Mieszkam we Wrocławiu i tego nie chciałem zmieniać. Jestem sentymentalnym człowiekiem(...)
103
Mozna uznać, że dzisiejszy dzień należy do grudziądzkiego ZOOleszcz GKM Grudziądz. Najpierw poznaliśmy nowe twarze jakie dołączyły do drużyny, natomiast chwilę później potwierdzono(...)
603
Max Fricke, Gleb Chugunov oraz Mateusz Szczepaniak w przyszłym sezonie będzie bronili barw ZOOleszcz GKM Grudziądz.(...)
161
Za Norbertem Krakowiakiem całkiem przyzwoity start w barwach ZOOLESZCZ GKM-u Grudziądz. Zawodnik z roku na rok notuje co raz to znaczniejszy progres i staje się pewnym punktem zesp(...)
414
Na torze w Ostrowie odbył się dziś egzamin na licencję "Ż" na motocykle o pojemności 250cc oraz 500cc. Egzamin miał się odbyć dzień wcześniej, jednak PZM zdecydował się go przełoży(...)
149
Stadion przy ul. Hallera 4 w Grudziądzu odwiedził były zawodnik ZOOLESZCZ GKM-u Grudziądz, Indywidualny Mistrz Świata z 1996 roku, Billy Hamill. Amerykanin wziął udział w treningu (...)
240
Indywidualny Mistrz Świata z 1996 roku Billy Hamill, czyli legenda klubu z Grudziądza, w czwartek wziął udział w spotkaniu z działaczami klubu oraz treningu juniorów i adeptów nasz(...)
451
Prezes ZOOleszcz GKM-u Grudziądz, Marcin Murawski podsumował sezon 2022 opowiadając o kontuzjach w tegorocznych rozgrywkach, występie w U24 Ekstralidze, regularnych treningach szkó(...)
333
Młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa triumfowali w 1 finale DMPJ rozgrywanym na torze w Ostrowie. Drugie miejsce wywalczyli juniorzy Motoru Lublin, zaś trzecie miejsce przypadło mło(...)
460
Kevin Małkiewicz to kolejny zawodnik GKM-u Grudziądz, który w tym sezonie nabawił się kontuzji. Dla 15-letniego wychowanka grudziądzkiego klubu bardzo źle zakończył się występ w 7 (...)
108
We wtorek (23 sierpnia) rozegrane zostały zaległe mecze ostatniej kolejki rundy zasadniczej U24 Ekstraligi. Do finału rozgrywek awansowały ARGED MALESA Ostrów i AGROMIX POLCOPPER U(...)
77
6 miesięcy temu
Kapituła Szczakieli, czyli Nagród PGE Ekstraligi wybrała nominowanych w pięciu kategoriach.(...)
40
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włók(...)
0
Wiktor Rafalski już w pierwszej serii startów zakończył rywalizację w turnieju Zaplecza Kadry Juniorów w Rybniku. Ledwie kilka godzin po tym jak zostało ogłoszone wypożyczenie młod(...)
0
Norbert Krakowiak podsumował sezon 2022 w wykonaniu swoim i swojej drużyny, a także opowiedział o atmosferze w zespole i planach na przyszłoroczne rozgrywki.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com