Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
0
Jeżdżący pod patronatem naszego portalu Janusz Baniak, ostatnie kilka dni spędził w chorwackim Gorican, gdzie miał okazję testować sprzęt zakupiony na zbliżający się wielkimi kroka(...)
0
Kolejna ofiara nowych tłumików - podczas jednego z ostatnich treningów zawodników Betardu Sparty Wrocław eksplodował silnik Tomasza Jędrzejaka. Przypomnijmy, że swoje silniki strac(...)
0
Leszczyńskie "Byki" są już po pierwszych tegorocznych treningach. W najbliższy weekend z kolei Unia Leszno zmierzy się w sparingach ze Stelmetem Falubazem Zielona Góra. Obie drużyn(...)
0
Znamy już plan treningów punktowanych pierwszoligowego ROW-u Rybnik. Rekiny zamierzają odjechać aż sześć sparingów, tylko z rywalami z najwyższej klasy rozgrywkowej. Znane są też g(...)
0
Dramat Piotra Świderskiego. Zawodnik używając w motocyklu nowego tłumika nie potrafi na przyczepnym torze we Wrocławiu płynnie pokonać nawet jednego okrążenia! "Świder" jest załama(...)
0
Z dziesięciu zespołów będzie składała się brytyjska Elite League. Do grona ośmiu ekip dołączyli: Coventry Bees oraz Peterborough Panthers. Po długich i trudnych negocjacjach, Pszcz(...)
0
Zawodnicy Stelmetu Falubazu Zielona Góra wyjadą na tor jeszcze w tym tygodniu, o ile warunki meteorologiczne na to pozwolą. Dziś tor w Zielonej Górze przeszedł pozytywną weryfikacj(...)
0
W dniu dzisiejszym poznaliśmy składy na sobotni trening punktowany, który odbędzie się na stadionie żużlowym przy ulicy Hallera w Grudziądzu, gdzie miejscowy GTŻ podejmować będzie(...)
0
Za 12 dni pierwsze spotkanie Elite League 2011. Przerwa zimowa na Wyspach była niezwykle burzliwa - liga angielska ruszy bez najlepszych drużyn ubiegłorocznego sezonu. Która ekipa (...)
0
Na wtorek zaplanowano pierwszy trening zawodników Grudziądzkiego Towarzystwa Żużlowego w tym sezonie na własnym stadionie.(...)
0
Zaplanowany na dzisiaj trening rybnickiej drużyny, mimo znakomitej pogody, został odwołany. Wszystkiemu winne są prace trwające nad torem przy ulicy Gliwickiej, przypomnijmy, iż mi(...)
0
We wtorek odbędzie się pierwszy oficjalny trening w Bydgoszczy. Zawodnicy Polonii wyjadą na tor o godzinie 13:00, a na godzinę 15:00 zaplanowany jest w Bydgoszczy trening Unibaxu T(...)
0
Czterech Polaków wzięło udział w treningu punktowanym, rozegranym na torze w chorwackim Gorican. W niedzielnym sparingu brylowali Rosjanie, a w szczególności Grigorij Łaguta oraz A(...)
0
Wczoraj odbył się pierwszy w tym sezonie trening punktowany pomiędzy Startem Gniezno a Falubazem Zielona Góra. Wygrali go goście, w stosunku 50:40. O swoich wrażeniach telewizji Fa(...)
0
Początek sezonu żużlowego zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie, zawodnicy przygotowują się do niego pełną parą. Kilka drużyn w Polsce doprowadziło już tory w swoich miast(...)
0
Dziesięciopunktowym zwycięstwem Falubazu Zielona Góra zakończył się pierwszy sparing, który odbył się dzisiaj w Gnieźnie. Wsparty Piotrem Świderskim oraz braćmi Pawlickimi zespół S(...)
0
Przed chwilą w Gnieźnie zakończył się pierwszy sparing, w którym miejscowa drużyna rywalizowała z Falubazem Zielona Góra. Goście wygrali trening punktowany 40:50. Wyborną formę zap(...)
0
ŻKS Polonia Bydgoszcz, Cinema City Bydgoszcz oraz Stowarzyszenie Pomagamy Polonii zapraszają na prezentację drużyny żużlowej Polonii Bydgoszcz, która odbędzie się w kinie Cinema Ci(...)
0
Już za niespełna dwie godziny w Gnieźnie rozpocznie się trening punktowany pomiędzy miejscowym Startem a Falubazem Zielona Góra. Portal Zuzelend.com zaprasza kibiców na relacje na (...)
0
Kolejna drużyna jest już o krok od wyjazdu na własny owal. Bardzo prawdopodobne, że już u progu nowego tygodnia na swój tor wyjadą zawodnicy PSŻu Lechmy Poznań. - Czekam z niecierp(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com