Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Poznaliśmy również terminarz Drużynowych Mistrzostw II Ligi. Zmagania w 2. Lidze Żużlowej zainauguruje spotkanie w Krakowie, które zostanie rozegrane 30 marca.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
0
Kilka dni temu informowaliśmy o zaskakującej decyzji Sławomira Kryjoma. Dyrektor sportowy Unii Leszno postanowił po 10 latach współpracy rozstać się z "Bykami". Powodem miała być p(...)
0
Kilka dni temu prezes Falubazu Zielona Góra ogłosił, że najwyższy czas by jego klub został sprywatyzowany. Jak przyznał Jacek Frątczak, do realizacji zamysłu prezesa wciąż jednak d(...)
0
Zawodnik Falubazu Zielona Góra, Piotr Protasiewicz, postanowił wesprzeć akcję charytatywną na rzecz chorego na białaczkę Radka i przeznaczył na licytację swój własny kevlar. Podcza(...)
0
W piątek doszło do spotkania włodarzy zielonogórskiego Falubazu z Rafałem Dobruckim. Jak nie trudno się domyślić dotyczyły one nowego kontraktu. Zawodnik po zakończeniu rozmów poin(...)
0
Unibax Toruń nie jest zainteresowany przedłużeniem umowy z Hansem Andersenem. Duńczyk zawiódł w tym sezonie oczekiwania działaczy oraz kibiców i musi rozpocząć poszukiwania nowego (...)
0
Lech Piasny, właściciel firmy Lechma jest kojarzony z poznańskim żużlem od kilku lat. Przed sezonem 2010 właściciel firmy Lechma podpisał umowę z zarządem poznańskiego klubu o spon(...)
0
Emil Sajfutdinov to z pewnością największy pechowiec minionego sezonu. Młody Rosjanin, który szturmem wdarł się do światowej czołówki zdobywając już w swoim debiutanckim sezonie w (...)
0
Przed paroma dniami poinformowaliśmy Państwa o śmierci czeskiej modelki próbującej swoich sił na żużlu- Lenki Kopalovej. Jak podaje jedna z czeskich gazet informacja ta jest niepra(...)
0
Dopiero co zakończył się sezon 2010, a władze polskiego speedway'a zabierają się już do pracy nad zmianami, które zaczną obowiązywać w przyszłym roku. Po rewolucjach związanych z w(...)
0
Doszło wreszcie w Bydgoszczy do długo oczekiwanego spotkania prezesa Polonii z Emilem Sajfutdinowem. Rozmowa ta nie przyniosła jednoznacznej odpowiedzi na temat przyszłości Emila, (...)
0
Po latach urodzaju w klubie ze stolicy Dolnego Śląska zrobiło się nieciekawie. Bez wątpienia jeszcze kilka lat temu, gdy sponsorem tytularnym drużyny była firma Atlas, tamtejsi dzi(...)
0
Tuz po finałowym meczu DMP 2010, w rozmowie z leszczyńskim radiem Elka, Rafał Dobrucki zapewniał, że w nowym sezonie nadal jeździł będzie dla Falubazu Zielona Góra. Teraz nadszedł (...)
0
Jutro w siedzibie Polonii Bydgoszcz stawi się Emil Sajfutdinow wraz ze swoim menadżerem. Obie strony dyskutować będą na temat ewentualnego przedłużenia umowy na starty w miejscowym(...)
0
Mistr Szwecji- Elit Vetlanda podpisał umowę na kolejny sezon z następnym zawodnikiem. Po m.in Januszu Kołodzieju na parafowanie nowej umowy z klubem zdecydował się Patrick Hougard.(...)
0
Na stadionie przy Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze są już pierwsze ślady przygotowań do modernizacji tutejszego toru. Ten nowy ma pozwalać na więcej walki, a co za tym idzie dać mo(...)
0
Ricky Kling zdecydował się, że nie będzie zmieniał barw klubowych w rodzimej lidze i parafował nową umowę z Dackarną Mallila.(...)
0
Kilka dni temu informowaliśmy Państwa, iż przeprowadzimy transmisje video-live z turnieju pożegnalnego Jacka Krzyżaniaka, wspólnie z telewizją internetową KP Sport. Mimo wcześniejs(...)
0
Chris Holder i Darcy Ward na początku swojej przygody z Toruniem byli pupilami sympatyków klubu. Z czasem jednak sympatia do nich zaczęła słabnąć głównie poprzez częstokroć lekcewa(...)
0
9 lat temu
Wygraną wychowanka Falubazu Zielona Góra zakończył się piątkowy turniej o tytuł Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Okręgu rozegrany na zielonogórskim owalu. Patryk Dudek, bo o ni(...)
0
W Ostrowie Wielkopolskim na jutrzejsze popołudnie zaplanowano trening punktowany, który miał zakończyć tegoroczne rozgrywki żużlowe na tamtejszym owalu. Ze względu na niekorzystne (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com