Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Austriak Franky Zorn obronił tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w ice speedwayu sprzed roku. 53-latek sięgnął po swój trzeci tytuł, który co ciekawe wszystkie trzy zwycięstwa odniósł na torze w Sanoku.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1 LIGA - Wiadomości
0
Orzeł Łódź na swojej oficjalnej stronie poinformował, że dogadał się z dwójką zawodników, którzy w przyszłym sezonie będą reprezentować barwy łódzkiej drużyny. Jedną podpowiedzią j(...)
1
Wciąż nie wiadomo czy PGE Marma Rzeszów w sezonie 2015 wystartuje w Enea Ekstralidze, gdyż po wycofaniu się Marty Półtorak w budżecie klubu brakuje kilku milionów złotych. Jak info(...)
1
ŻKS ROW Rybnik poinformował, iż w piątek klub pochwali się kontraktem z kolejnym zawodnikiem, który w sezonie 2015 będzie reprezentować barwy rybnickiej drużyny.(...)
0
W poniedziałek w Rybniku przedstawiono trzech nowych zawodników ŻKS ROW-u. Do rybnickiej drużyny dołączyli Troy Batchelor, Sebastian Ułamek i Damian Baliński.(...)
0
Jacek Woźniak w sezonie 2015 wciąż będzie trenerem Polonii Bydgoszcz. Jak informuje Andrzej Polkowski nowa umowa z trenerem zostani podpisana w ciągu kilku dni.(...)
0
Karuzela transferowa kręci się w najlepsze. Kluby prowadzą negocjację z zawodnikami i podpisują z nimi kontrakty czy też listy intencyjne. Zawodnikiem, który wciąż nie podpisał umo(...)
0
Marek Cieślak w sezonie 2015 będzie trenerem beniaminka Nice PLŻ - Ostrovii Ostrów - poinformowano podczas środowej konferencji prasowej. Dodatkowo list intencyjny na starty w sezo(...)
0
Choć okienko transferowe rozpocznie się dopiero w grudniu to kluby już teraz prowadzą zaawansowane rozmowy oraz mogą podpisywać listy intencyjne z zawodnikami, gdyż większości z ni(...)
0
Choć okienko transferowe rozpocznie się dopiero w grudniu to kluby już teraz prowadzą zaawansowane rozmowy oraz mogą podpisywać listy intencyjne z zawodnikami, gdyż większości z ni(...)
0
Jutro o godzinie 18:00 w łódzkiej hali Expo dojdzie do podpisania listów intencyjnych pięciu zawodników, którzy w przyszłym sezonie startować będą w barwach Orła Łódź. (...)
0
10 lat temu
Wiele wskazuje na to, że w przyszłorocznych rozgrywkach ligowych Michał Piosicki będzie reprezentował drużynę z Gniezna. Jak przyznaje sam zawodnik rozmowy z pierwszoligowym zespoł(...)
0
Podczas konferencji prasowej która odbyła się w poniedziałek w Hotelu Pietrak poinformowano o tym, że kontrakt z gnieźnieńską drużyną przedłużył Bjarne Pedersen. Nie była to jedna(...)
0
Wielu zawodnikom z końcem października skończyły się kontrakty w klubach polskich lig żużlowych. Okienko transferowe ze względu na proces licencyjny rozpocznie się dopiero w połowi(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała obszerne uzasadnienie do orzeczenia nr 51/2014 w sprawie kary dla klubu Orzeł Łódź. (...)
0
Trener reprezentacji Polski ? Marek Cieślak jest bardzo blisko podpisania kontraktu z pierwszoligowym zespołem z Ostrowa. W ekipie biało-czerwonych dużo mówi też się o angażu kilku(...)
0
Marek Cieślak ogłosił w dniu dzisiejszym, że odchodzi z klubu z Tarnowa. Po nieudanych rozmowach z tarnowskimi działaczami jest już po słowie z prezesem beniaminka Nice PLŻ - MDM K(...)
0
Rok 2014 był dla Orła Łódź najlepszym sezonem w historii tego klubu. Drużyna trenera Lecha Kędziory zajęła 2. miejsce w rozgrywkach ligowych Nice PLŻ będąc jednocześnie jej najwięk(...)
0
GKM Grudziądz w sezonie 2014 uklasował się na drugiej pozycji w ligowej tabeli. Co ciekawe początek sezonu nie zapowiadał się tak kolorowo ? (...)
0
W galerii zdjęć dostępna jest już fotorelacja z wczorajszego meczu towarzyskiego ŻKS ROW Rybnik - Goście. Zdjęcia są autorstwa fotoreportera portalu zuzelend.com, Mirosława Żydka. (...)
0
Poważne długi, które doprowadziły do upadłości układowej zapowiadały walkę o utrzymanie w szeregach pierwszoligowców w sezonie 2014 przez Carbon Start Gniezno. (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com