Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Powrót Ryana Sullivana do Peterborough
 06.06.2013 1:01
Ryan Sullivan, który przed tym sezonem ogłosił koniec kariery wraca do żużla. Na początku czerwca Saletra objął funkcję menadżera w zespole Peterborough Panters.

Zespół Peterborough Panters bardzo słabo spisuje się w tegorocznym sezonie. Władze klubu nie czekały długo ze zmianami. Na początku czerwca z posadą kierownika drużyny pożegnał się Jan Staechmann.Jego miejsce zajął Ryan Sullivan, jedna z legend Panter. Saletra, który na początku sezonu zakończył zawodniczą karierę będzie czuwał nad kwestiami technicznymi, udzielał porad zawodnikom, ale także otrzyma zadania typowe dla menadżera.

 

-Ryan wie wszystko o tym klubie, dlatego uważam, że jego powrót to najlepsze rozwiązanie. Wszyscy byliśmy sfrustrowani wynikami drużyny w tym sezonie i zależało nam, żeby dokonać sensownych zmian. Wierzę, że Ryan wykorzysta swoje doświadczenie zdobyte na torze i sprawdzi się w roli menadżera, co przełoży się na poprawę wyników zespołu- ujawnia Rick Frost, właściciel Panter.

 

W przeszłości Australijczyk reprezentował angielski klub w latach 1994-1997, 1999-2006 oraz 2008. W 1999 i 2006 roku wygrywał z Panterami ligę będąc jednym z liderów drużyny. Jego skuteczna jazda i długoletnia współpraca z klubem zaskarbiła sobie dozgonną sympatię kibiców z Peterborough.

Marcin Kowalik (za: http://www.peterboroughpanthers.co)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com