Pogoda storpedowała całą kolejkę w Elite League
 02.06.2014 23:12
Pogoda znów pokrzyżowała plany żużlowców w Anglii. Z trzech zaplanowanych na dziś spotkań, nie udało się rozegrać ani jednego.

Mecz pomiędzy Belle Vue Aces i Eastbourne Eagles został odwołany na krótko przed startem do pierwszego wyścigu. W Wolverhampton udało się rozegrać tylko jeden bieg. Miejscowe Wilki podejmowały ekipę Leicester Lions. Gospodarze pokonali Lwy 4:2, ale zaraz po inauguracyjnej gonitwie lunął deszcz i sędzia był zmuszony zakończyć ściganie. Najdłużej trwało spotkanie pomiędzy Birmingham Brummies i Swindon Robins. Naprawdę niewiele zabrakło, aby wynik tego meczu został zaliczony. Opady deszczu rozpoczęły się tuż po zakończeniu siódmej gonitwy. Po krótkiej przerwie i kosmetyce toru zawody zostały wznowione. Udało się jednak rozegrać tylko dwa wyścigi. Opady deszczu wzmogły się na tyle, że sędzia przerwał mecz. Aby wynik został zaliczony musiałby się odbyć jeszcze tylko jeden bieg. Po dziewiątej gonitwie gospodarze prowadzili 31:28. W zespole z Birmingham zadebiutował dziś Bartosz Zmarzlik. Wychowanek Stali Gorzów zdołała wywalczyć trzy punkty w dwóch startach.