Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Daniel Hendersen na stałe w cyklu FIM ICE Speedway Gladiators
 27.02.2015 9:56
Choroba zmusiła Matsa Jarfa do rezygnacji z udziału w mistrzostwach świata Gladiatorów. Jego miejsce zajmie utalentowany reprezentant Szwecji- Daniel Henderson.
Przewlekła chorobą, z którą zmaga się  Fin zmusiła go do wycofania się z  Indywidualnych Mistrzostw Świata Gladiatorów. Podczas rozgrywanych w Kazachstanie, Matsa Jarfa zastąpił Szwed, Daniel Henderson.  Został on powołany w  trybie nagłym. Reprezentant Szwecji otrzymał od FIM propozycję startów już do końca cyklu. 
 
Szwed, który w wyścigach na lodzie zaistniał dopiero rok temu, skomentował to krótko:  - Takiej propozycji się nie odrzuca
 
Jest to dopiero drugi sezon w karierze Hendersona, w którym zdobywa fantastyczne wyniki. Razem ze swoją drużyną, Stromsunds MC, wygrał rozgrywki Isracingserien. W spotkaniach ligowych zazwyczaj zdobywał komplet punktów. W niedawnym finale Indywidualnych Mistrzostw Europy zajął szóste miejsce.  Teraz swoich sił będzie próbował w Indywidualnych Mistrzostw Świata Gladiatorów, dwa finałowe spotkania zostaną rozegrane w holenderskim Assen i niemieckim Inzell .
Marta Opara (za: racemagazine.se)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com