Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Bech wierzy w sukces Wolverhampton
 09.01.2016 21:53
Nowy zawodnik Wolverhampton, Mikkel Bech wierzy, że jego drużyna będzie miała wszelkie atuty do tego, aby walczyć o mistrzowski tytuł Elite League w sezonie 2016.

Po przeniesieniu z Lakeside do Monmore Green, Bech przyznaje, że nie może się już doczekać, aż założy czarno- złoty kewlar.

Bech mówi: ?Myślę, że mamy skompletowany bardzo dobry zespół na sezon 2016. Nie jest tak, że jest tylko kilku dobrych zawodników, ale jesteśmy naprawdę silni w każdym elemencie.?

?Nie mogę się już doczekać startu sezonu. Mam nadzieję, że będziemy mogli zacząć jak najszybciej. Trzeba zbudować formę i utrzymać ją przez cały sezon.?

?Chcemy wejść do fazy play- off i włączyć się do walki o tytuł. Więc na pewno cała drużyna będzie dawała z siebie wszystko od początku sezonu, aby był on dla nas jak najlepszy.?

Magdalena Gątkowska (za: www.speedwaygb.co)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (1)
7 lat temu
Nie wiedziałem gdzie mam to wkleić więc tu umieściłem-sorry "Do wzięcia jest Rune Holta. Jednak nie pasuje do koncepcji Piotra Żyto.. Trener Piotr Żyto ma zamiar robić przyczepny tor, więc Holta, który nie tak dawno miał spore problemy z nadgarstkami, mógłby się nie sprawdzić. Gdzie trafi Holta?
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2022 Zuzelend.com