Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Nowy nabytek Stali Rzeszów
 31.01.2016 16:02
Stal Rzeszów zakontraktowała kolejnego żużlowca na sezon 2016. Z klubem z Podkarpacia kontraktem związał się Nicolas Covatti.

W polskiej lidze 26-latek zadebiutował w 2012 roku w barwach KSM Krosno. Zdobywając jeden punkt w swoim w inauguracyjnym meczu nie zapewnił sobie miejsca na stałe w składzie. Z ?Wilkami? miał również podpisany kontrakt w minionych rozgrywkach, ale ostatecznie nie skorzystano z jego usług.

 

Covatti jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Włoch i Mistrzostw Argentyny. Obecnie Argetyńczyk na co dzień startujący z włoską licencją walczy o mistrzostwo swojego kraju. Jego rywali są choćby Dawid Stachyra i Paweł Mesiąc, a więc byli zawodnicy rzeszowskiej drużyny. Po sześciu z dziesięciu rund nowy nabytek Stali jest w drugi w klasyfikacji generalnej, tracąc punkt od Stachyry.

 

 

 

 

NICOLAS COVATTI - STAL RZESZÓW 2016!

Posted by Stal Rzeszów Speedway on 31 styczeń 2016

 

To już ósmy zawodnik w kadrze zespołu prowadzonego przez trenera Janusz Ślączka. Kadra Stali Rzeszów prezentuje się zatem następująco: Nicklas Porsing, Norbert Magosi, Dawid Lampart, Maciej Kuciapa, Karol Baran, Jozsef Tabaka, Nicolas Covatti i Scott Nicholls oraz juniorzy Grzegorz Bassara, Mateusz Rząsa i Patryk Wojdyło.
Natalia Zawodna (za: stal.rzeszów.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (3)
9 lat temu
Pierwszy sklad jest bardzo dobry,nadspodziewanie dobry,ale ławka raczej nie powala na kolana.Covatiego dobrze kojarze z eliminacji do GP w ktorych o malo nie awansowal do głownego cyklu i z ligi brytyjskiej,gdzie dosc dobrze sobie radził.U nas raczej szału nie zrobi.Cieszmy sie tym co jest.Najwazniejsze to wystartowac w rozgrywkach,bo z tym moze byc problem.
  Lubię
  Nie lubię
9 lat temu
Konto usunięte
samo zainteresowanie oddaniem się w łapy skompromitowanego typa z Ostrowa jest plamą na honorze klubu z Rzeszowa, niestety jakkolwiek sprawy się potoczą, nigdy, przenigdy nie należało publicznie rozważać takiej alternatywy, tylko kategorycznie ją odrzucić. nie będę nazywał sprawy po imieniu, inteligentnym tłumaczyć nie trzeba.
  Lubię
  Nie lubię
+1
9 lat temu
Konto usunięte
Ciekawy nabytek Stali Rzeszów.
  Lubię
  Nie lubię
+1
© 2002-2024 Zuzelend.com