Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STAL RZESZOW - Wiadomości
87
Czy RTŻ Rzeszów wystartuje w przyszłym sezonie w rozgrywkach ligowych?(...)
185
W środę 2 października na stadionie miejskim „Stal” w Rzeszowie odbył się pierwszy, żużlowy trening pod okiem Janusza Ślączki. (...)
2
Jest szansa na reaktywację żużla w stolicy Podkarpacia. Grupa inicjatywna zapowiada złożenie do sądu wniosku o rejestrację nowego podmiotu, a wszelkie dokumenty łącznie ze statutem(...)
28
Towarzystwo Przyjaciół Żużla w Rzeszowie walczy o powrót ligowego ścigania w 2020 roku. Organizacja była już w ratuszu, gdzie przedstawiła plan na najbliższe 3 miesiące. Zadania, j(...)
6
13 maja 2012 roku to jeden z najczarniejszych dni w historii speedwaya. Właśnie tego dnia we Wrocławiu po wypadku na torze żużlowym z powodu poważnych obrażeń wewnętrznych zmarł Le(...)
104
Prezes Stali Rzeszów Ireneusz Nawrocki nadal znajduje się w szpitalu. (...)
143
22 kwietnia na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, Żużlowa Reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną Reszty Świata. Dziś poznaliśmy skład „Biało-czerwonych” na to spotkanie.(...)
1286
22 kwietnia na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, Żużlowa Reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną Reszty Świata. Tuż przed tym spotkaniem odbędzie się ceremonia wprowadzenia obecne(...)
436
Bilans jaki się otrzymuje po spłaceniu zaległości, dodajmy.(...)
86
4 lata temu
Skoro jest szansa, to dlaczego jej nie wykorzystać?(...)
19
Wstępne ustalenia(...)
0
Stal Rzeszów nie otrzymała żużlowej licencji na starty w Nice 1. Lidze Żużlowej do której awans wywalczyła sobie w ubiegłym sezonie. Powodem odmówienia przyznania dokumenty były ra(...)
3
Po tym jak Stal Rzeszów nie otrzymała licencji na sezon w 2019 roku bez klubu pozostaje choćby Greg Hancock.(...)
0
Dziś decyzją Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Związku Motorowego nie przyznana została licencja dla Stali Rzeszów. Oznacza to, że w nadchodzącym sezonie kibice z Rzeszowa nie b(...)
1
4 lata temu
w bliżej nieznaną krainę. Co po sobie zostawiły?(...)
209
Komunikaty Zespołu ds. Licencji dla klubów(...)
201
Jednym z dwóch klubów, które nie otrzymały licencji pozwalającej występować w rozgrywkach polskiej ligi żużlowej jest Stal Rzeszów. W czwartek o 14:00 minął czas na dosłanie wszyst(...)
103
Stal Rzeszów wraz z Orłem Łódź nie otrzymał licencji na występy w przyszłym roku w Nice 1.lidze żużlowej. Oba kluby mają czas do czwartku by uzupełnić brakujące dokumenty. Jeśli te(...)
116
Speedway Stal Rzeszów S.A. organizuje świąteczną zbiórkę na rzecz najbardziej potrzebujący osób.(...)
109
Dzisiaj w rzeszowskim Apart Hotel 12 włodarze Stali Rzeszów podczas konferencji "odkryli kart" i tym samym przedstawili skład zespołu w jakim walczyć będą w Nice 1.lidze żużlowej. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com