Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STAL RZESZOW - Wiadomości
101
Po 3 latach przerwy na tor postanowił wrócić były zawodnik m.in. Ostrovii Ostrów Wielkopolski czy Wilki Krosno - Nicklas Porsing. (...)
87
Czy RTŻ Rzeszów wystartuje w przyszłym sezonie w rozgrywkach ligowych?(...)
185
W środę 2 października na stadionie miejskim „Stal” w Rzeszowie odbył się pierwszy, żużlowy trening pod okiem Janusza Ślączki. (...)
2
Jest szansa na reaktywację żużla w stolicy Podkarpacia. Grupa inicjatywna zapowiada złożenie do sądu wniosku o rejestrację nowego podmiotu, a wszelkie dokumenty łącznie ze statutem(...)
28
Towarzystwo Przyjaciół Żużla w Rzeszowie walczy o powrót ligowego ścigania w 2020 roku. Organizacja była już w ratuszu, gdzie przedstawiła plan na najbliższe 3 miesiące. Zadania, j(...)
6
13 maja 2012 roku to jeden z najczarniejszych dni w historii speedwaya. Właśnie tego dnia we Wrocławiu po wypadku na torze żużlowym z powodu poważnych obrażeń wewnętrznych zmarł Le(...)
104
Prezes Stali Rzeszów Ireneusz Nawrocki nadal znajduje się w szpitalu. (...)
143
22 kwietnia na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, Żużlowa Reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną Reszty Świata. Dziś poznaliśmy skład „Biało-czerwonych” na to spotkanie.(...)
1286
22 kwietnia na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, Żużlowa Reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną Reszty Świata. Tuż przed tym spotkaniem odbędzie się ceremonia wprowadzenia obecne(...)
436
Bilans jaki się otrzymuje po spłaceniu zaległości, dodajmy.(...)
86
Skoro jest szansa, to dlaczego jej nie wykorzystać?(...)
19
Wstępne ustalenia(...)
0
Stal Rzeszów nie otrzymała żużlowej licencji na starty w Nice 1. Lidze Żużlowej do której awans wywalczyła sobie w ubiegłym sezonie. Powodem odmówienia przyznania dokumenty były ra(...)
3
Po tym jak Stal Rzeszów nie otrzymała licencji na sezon w 2019 roku bez klubu pozostaje choćby Greg Hancock.(...)
0
Dziś decyzją Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Związku Motorowego nie przyznana została licencja dla Stali Rzeszów. Oznacza to, że w nadchodzącym sezonie kibice z Rzeszowa nie b(...)
1
6 lat temu
w bliżej nieznaną krainę. Co po sobie zostawiły?(...)
209
Komunikaty Zespołu ds. Licencji dla klubów(...)
201
Jednym z dwóch klubów, które nie otrzymały licencji pozwalającej występować w rozgrywkach polskiej ligi żużlowej jest Stal Rzeszów. W czwartek o 14:00 minął czas na dosłanie wszyst(...)
103
Stal Rzeszów wraz z Orłem Łódź nie otrzymał licencji na występy w przyszłym roku w Nice 1.lidze żużlowej. Oba kluby mają czas do czwartku by uzupełnić brakujące dokumenty. Jeśli te(...)
116
Speedway Stal Rzeszów S.A. organizuje świąteczną zbiórkę na rzecz najbardziej potrzebujący osób.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com