Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Żużel na sygnale: 21 - 23 lipca
 20.07.2018 21:28
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni

Przedstawiamy telewizyjny rozkład jazdy speedway`a dla wszystkich, którzy nie mogąc uczestniczyć bezpośrednio w zawodach będą posiłkowali się transmisją w polskiej stacji telewizyjnej.

 

 

 

 

 

Michał Lewandowski (za: inf. własna/taksiegra.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (49)
4 lata temu
W odpowiedzi na komentarz:
Tak to w końcu nie Auckland czy Melbourne xD
otoz to
  Lubię
  Nie lubię
4 lata temu
Rafał Karczmarz (Cash Broker Stal Gorzów): Jestem bardzo zadowolony. Trochę przerwy mieliśmy, bo pogoda w ostatnich dniach nie pozwalała. Pogoda dopisała dzisiaj, tor zachowywał się znakomicie. Był dobrze przygotowany. Sprzęt spisywał się jak należy, próbowaliśmy nowych ustawień, bo za tydzień mamy mecz ligowy, więc chcieliśmy popróbować innych ustawień. Z chłodną głową podchodziliśmy do każdego biegu. Analizowaliśmy po każdym wyścigu co zmienić. Miałem przerwę, takie zawody są bardzo przydatne. Wznawiam jazdę i biorę wszystkie zawody, jakie są, żeby odbudować formę. Łatwo nie było o to srebro, walczyliśmy do samego końca
  Lubię
  Nie lubię
4 lata temu
Sebastian Niedźwiedź (Falubaz Zielona Góra): Trochę szkoda tej punktacji. Staramy się jechać jak najlepiej. Czasami zdarzają się słabsze dni, tym razem słabszy dzień miał Mateusz. Walczymy, jedziemy dalej. W tym sezonie zacząłem się lepiej czuć na motocykl, doszedłem z przełożeniami, wzrosła pewność siebie. Można powiedzieć, że jestem w gazie, chociaż chciałbym coś jeszcze poprawić. Myślę, że to kwestia czasu i będzie jeszcze lepiej. Myślę, że w biegu z Wrocławiem dałem plamę. Wprowadziliśmy korekty w motocyklu i później było już lepiej. Zeszłoroczne przełożenia się w tym sezonie nie sprawdziły. Medalu nie ma, ale jest nauka. Patrzę przyszłościowo, chcę się rozwijać. Chcę przejechać sezon cało i zdrowo do końca, bo w moim przypadku zawsze się gdzieś trafiały ciężkie kontuzje.
  Lubię
  Nie lubię
4 lata temu
Piotr Paluch (trener młodzieży Cash Broker Stali Gorzów): Pojechał Rafał Karczmarz, który ma doświadczenie i startuje w lidze. Pojechał też Hubert Czerniawski, który wywalczył awans. Gdyby była konieczność, to Mateusz Bartkowiak też by wyjechał na tor. Po biegu z Unią Leszno było jeszcze sporo biegów. Przegraliśmy ten wyścig, jak wszyscy z Lesznem. Walczyliśmy o jak najlepsze miejsca, o punkty. Zawodnicy udźwignęli ciężar, presja była duża. Srebrny medal jest sukcesem. W teorii zawodnicy Unii Leszno są wyżej notowani, aczkolwiek można było sprawić jakąś niespodziankę. Rafał miał dwie kontuzje groźne i jeszcze to nie jest ten Rafał, co przed kontuzjami. Myślę, że z biegiem czasu będzie jechał coraz pewniej. Hubert miał w poniedziałek wyciągane druty z obojczyka i jak na ten zabieg, to jechał dobrze. Troszkę robił błędów na dystansie, ale ogólnie dowiózł fajne punkty. Zawodnicy spełnili oczekiwania, ale po cichu myślałem dlaczego nie wygrać z Lesznem? Srebrny medal jest dobrym rezultatem.
  Lubię
  Nie lubię
4 lata temu
Krzysztof Jabłoński (trener młodzieży Falubazu Zielona Góra): Zawsze są rezerwy, ale myślę, że pojechali na tyle, na ile było ich tego dnia stać. Widać fajną formę u Sebastiana, Mateusz musi popracować jeszcze nad wieloma aspektami swojej jazdy. Ogólnie nie było źle. Szkoda, że nie udało się stanąć na podium, bo chcieliśmy zadedykować naszym kontuzjowanym juniorom dobry wynik. Myślę, że zabrakło nam bezpośredniego zwycięstwa z Wrocławiem. Cieszymy się, że mamy lidera w postaci Sebastiana. Akurat się niefortunnie zbiegło w czasie, że praktycznie trzy kontuzje nam się nałożyły i stąd ten deficyt zawodników.
  Lubię
  Nie lubię
4 lata temu
Hubert Czerniawski (Cash Broker Stal Gorzów): Na pewno trochę przekombinowaliśmy z ustawieniami na ten bieg z leszczynianami. Pierwszy bieg nie był zły, ale chcieliśmy jeszcze lepiej, a wyszło jak wyszło. Wiadomo, że cieszy nas srebro, ale jest też niedosyt. U siebie na torze byśmy chcieli więcej. Każdy by chciał wygrać na swoim torze. Wiadomo, że u siebie chce się pokazać z jak najlepszej strony.
  Lubię
  Nie lubię
4 lata temu
Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno): Nie da się ukryć, że od pierwszego biegu nam ten tor pasował. Udało się ten tytuł obronić. Powoli muszę robić miejsce dla kolegów z klubu, bo w Lesznie mamy sporo młodych chłopaków, którzy wchodzą na bardzo dobry poziom i z każdymi zawodami są lepsi. Jestem już starszy i nie da się ukryć, że muszę się żegnać z tymi parami. Byliśmy dobrze spasowani, pasował nam sprzęt. Zawsze tych zawodników, którzy jeżdżą na co dzień na tym torze, boimy się najbardziej. Jak udało się wygrać z chłopakami z Gorzowa, to był sygnał, że jest dobrze. To był sygnał, że sprzęt jest dobrze spasowany.
  Lubię
  Nie lubię
4 lata temu
W odpowiedzi na komentarz:
118 u nas to tylko gdizna roznicy
Tak to w końcu nie Auckland czy Melbourne xD
  Lubię
  Nie lubię
4 lata temu
W odpowiedzi na komentarz:
To i tak wcześnie jak na gp.
Oni tam maja i tak wszystko zamkniete, wiec nie wiedza czy ciemno czy jasno :)
  Lubię
  Nie lubię
4 lata temu
W odpowiedzi na komentarz:
To i tak wcześnie jak na gp.
118 u nas to tylko gdizna roznicy
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2022 Zuzelend.com