Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Wczoraj o 19:30
Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SGP - Wiadomości
0
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
1
Kiedy opadnie kurz, można na spokojnie usiąść do analizy. Takiej właśnie specjalnie dla Czytelników Zuzelend.com podjął się Dariusz Momot, były działacz żużlowy powiązany z RKM – e(...)
1035
Kolejny rok Leon Madsen będzie reprezentował Włókniarz Częstochowę. W ubiegłym sezonie był najlepszym zawodnikiem zespołu spod Jansje Góry i ze swoją śdnią uplasował się na drugiej(...)
97
Leon Madsen kończy chyba najlepszy sezon w swojej karierze. Jeden z liderów forBet Włókniarza Częstochowy wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Jego wysiłki docenili organ(...)
2
Bohaterem wczorajszego wieczoru był bez wątpienia Tai Woffinden. Zdobył on tytuł Indywidualnego Mistrza Świata po raz trzeci i wygrał też toruńską rundę Speedway Grand Prix. Jednak(...)
0
Umarł król, niech żyje król. Po raz trzeci w historii panuje nam wszystkim na światowych torach, Tai Woffinden. Brytyjczyk wygrał ostatnią rundę Speedway Grand Prix w Toruniu i tym(...)
59
Polscy kibice czekają na tytuł Indywidualnego Mistrza Świata już osiem lat. W 2010 roku Tomasz Gollob wywalczył złoty medal spełniając marzenie swoje i wielu fanów. Teraz rywalizac(...)
115
Już w najbliższą sobotę zostanie rozegrana ostatnia runda Speedway Grand Prix na żużlu w 2018 roku. Mistrza Świata poznamy w Europie po trzech latach przerwy, gdy to koronacja miał(...)
87
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
302
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
49
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
29
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
601
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
305
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
118
Vaclav Milik to zawodnik, który przywraca wiarę w czeski żużel. Dawno nasi południowi sąsiedzi nie mieli tak dobrego zawodnika, który z powodzeniem może ścigać się na światowym poz(...)
249
Tai Woffinden zaliczył bardzo dobry występ na toruńskiej Motoarenie gdzie zajął drugie miejsce zdobywając piętnaście punktów. Dla Anglika ta zaliczka sprawia, że włącza się do gry (...)
100
Paweł Przedpełski z bardzo dobrej strony pokazał się podczas turnieju Speedway Grand Prix w Toruniu. Torunianin awansował do finału i nie wiele zabrakło aby pojechał w gonitwie fin(...)
265
Bartosz Zmarzlik zaliczył kapitalne zawody na toruńskiej Motoarenie. Gorzowianin zdobył w sumie czternaście oczek i dzięki temu nadal podtrzymuje swoje szanse medalowe w cyklu Spee(...)
102
Patryk Dudek wygrał swój pierwszy w historii turniej Speedway Grand Prix przed polską publicznością na toruńskiej Motoarenie. Wychowanek Falubazu popisał się kapitalną jazdą na sta(...)
105
W sobotę, 7 października, zostanie rozegrana przedostatnia runda Speedway Grand Prix. Tym razem cykl zagości na toruńskiej Motoarenie gdzie na trybunach zasiądzie komplet kibiców. (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com