Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Somerset chce pozyskać Wrighta
 20.10.2018 13:08
Właściciel Somerset Rebels, Garry May, potwierdził, że Charles Wright w przyszłym sezonie może powrócić do składu Rebeliantów.
Wright stracił miejsce w składzie po sporze z początkiem lata z właścicielem, jednak w minioną środę powrócił na Oaktree Arena, aby jako gość przyczynić się do triumfu w KO Cup.
 
- Słysząc publiczność za każdym razem,kiedy Wrighty wyjeżdżał na tor, zademonstrował, jak bardzo popularny jest w tych stronach. Podczas gdy na tym etapie nie wiemy jeszcze jak będzie wyglądał skład zespołu w 2019 roku, mogę zapewnić fanów Somerset, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, by spróbować sprowadzić Charlesa na przyszły sezon - powiedział Garry May.
Redakcja (za: speedwaygb.co.uk)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (46)
6 lat temu
W odpowiedzi na komentarz:
Siema
siema
  Lubię
  Nie lubię
6 lat temu
Siema
  Lubię
  Nie lubię
6 lat temu
David Howe postanowił zakończyć swoją żużlową karierę. 36-latek swoje największe indywidualne sukcesy odnosił w wieku juniorskim, kiedy był Młodzieżowym Mistrzem Wielkiej Brytanii czy zajął 3. miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów (2002). Brytyjczyk ma zostać od nowego sezonu mechanikiem Nikolaja Busk Jakobsena.
  Lubię
  Nie lubię
6 lat temu
am Masters przedłużył umowę z Wolverhampton Wolves. Dla Australijczyka będzie to czwarty sezon w barwach Wilków. 27-latek był w minionym sezonie liderem drużyny z Monmore Green, lecz nie przełożyło się to na dobry wynik drużyny, bowiem drużyna z Wolverhampton zajęła szóstą pozycję.
  Lubię
  Nie lubię
6 lat temu
Konto usunięte
no i uważam że z czasem wycisną dokończenie tematu stadionu ckm w obszarze parkingu, ale myślę że to perspektywa 3 lat
  Lubię
  Nie lubię
6 lat temu
Konto usunięte
w czewie bez zmian, sld w rolach głównych, w radzie miasta również po staremu, ckm raczej ma bezpieczne relacje, a dla rakowa też już są plany stadionowe...mogą wchodzić do ekstra ;)
  Lubię
  Nie lubię
6 lat temu
W odpowiedzi na komentarz:
Konto usunięte
Cześć
Kto tam prezydentem u Was ? Żużlowiec ? tzn kibic żużla ?
Czesc. musialem wyskoczyc i pozałatwiac cos.
Generalnie u nas druga tura bedzie, ale roznice w 1 turze byly miedzy kandydatami dosc spore . Ten co wygrał 46 %, ten drugi 28 %,reszta sie nie liczyła . Generalnie zabrakło 4 % aby sie to skonczyło w 1 turze.
W radzie jako tako. po rowno, po 8 radnych będą miały Koalicja Obywatelska oraz Prawo i Sprawiedliwość. 7 mandatów obsadzi Sojusz Obywatelski Grudziądz. podobno ma byc koalicja PO z tym Sojuszem. Czyli raczej ludzie przychylni zuzlowi. Ewentualny nowy prezydent jakims wielkim fanem nie jest, ale w debatach zapewnial ze bedzie dalej wsparcie. wlasciwie wszyscy kandydaci obiecywali ,ze beda wspierac GKM
Dostał sie kolejny raz Smolarek, co tworzy magazyn zuzlowy w TV kablowej, Fiałek przepadł,
Wicek obecny, co chciał Golloba, dostal ino 10,5 % a zjego list nikt nie wszedł do rady
  Lubię
  Nie lubię
6 lat temu
Gościem specjalnym imprezy będzie indywidualny mistrz świata - Tai Woffinden. Zawody będą liczyć 16 biegów, w tym wielki finał. W międzyczasie rozgrywany będzie turniej w klasie 125 cc.

Obsada:
Ricky Wells
Ashley Morris
Steve Worrall
Sam Masters
Nicolai Klindt
Paul Starke
Kyle Howarth
Jason Garrity
Chris Harris
Sebastian Niedźwiedź
Nick Morris
Richard Lawson
Drew Kemp (rezerwowy)
  Lubię
  Nie lubię
6 lat temu
Speed Car Motor Lublin: Andreas Jonsson, Dawid Lampart, Mikkel Michelsen, Robert Lambert, Grzegorz Zengota, Wiktor Lampart, Wiktor Trofimow jr, Oskar Bober.
Kilka zagadek wciąż jest. Wpisaliśmy Trofimowa, ale ten zawodnik jest w trakcie załatwiania. Nie wiadomo, co Motor zrobi z rezerwowym. Może zostawić Bobera, ewentualnie Pawła Miesiąca. Ten ostatni ma 33 lata, więc przy takim rozwiązaniu musiałby być wpisywany pod numery 1-5 (9-13), a pod 8 lub 16 trafiłby Lambert.
  Lubię
  Nie lubię
6 lat temu
Falubaz Zielona Góra: Nicki Pedersen, Piotr Protasiewicz, Martin Vaculik, Michael Jepsen Jensen, Patryk Dudek, Norbert Krakowiak, Mateusz Tonder, Sebastian Niedźwiedź (Mads Hansen).
Karty już dawno rozdane. Doszli Pedersen, Vaculik i Krakowiak. Na rezerwie będą Niedźwiedź z Hansenem, więc tyły też są zabezpieczone. Na papierze Falubaz wygląda znakomicie.
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2024 Zuzelend.com