Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SOMERSET REBELS - Wiadomości
46
Wszystko wskazuje na to, że Bradley Wilson-Dean wycofa się z rozgrywek żużlowych w najbliższym czasie. Zawodnik m. in. Zdunka Wybrzeża Gdańsk, Peterborough Panthers i Somerset Rebe(...)
1
W środowym spotkaniu brytyjskiej Championship ekipa Somerset Rebels pokonała na własnym torze Eastbourne Eagles w stosunku 54:36.(...)
46
Właściciel Somerset Rebels, Garry May, potwierdził, że Charles Wright w przyszłym sezonie może powrócić do składu Rebeliantów. (...)
23
W pierwszym półfinałowym spotkaniu angielskiej SGB Premiership, gospodarze, Somerset Rebel po niezwykle wyrównanym pojedynku, minimalnie pokonało Poole Pirates 46:42. Tym samym Reb(...)
130
Dzisiejszy mecz o godzinie 20:30 rozpocznie fazę play-off w angielskiej SGB Premiership. Na torze w Somerset zmierzą się miejscowy Rebelianci z Piratami z Poole. Portal ZUZELEND.CO(...)
0
W jednym z dwóch dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership, Leicester Lions po zaciętej walce do ostatniego biegu pokonało minimalnie na własnym torze Somerset Rebels 46:44.(...)
0
W jednym z trzech poniedziałkowych meczy angielskiej SGB Premiership, Somerset Rebels pokonało na własnym torze Poole Pirates 51:39. (...)
102
W jedynym dzisiejszym spotkaniu angielskiej SGB Premiership, Somerset Rebels uległo na własnym torze Belle Vue Aces 42:48. (...)
141
Dzisiaj od godziny 20:30 na torze w Somerset rozegrane zostanie spotkanie angielskiej SGB Premiership, w którym miejscowy Somerset Rebels mierzyć się będzie z Belle Vue Aces. Porta(...)
0
Dzisiejsze spotkanie angielskiej SGB Premiership pomiędzy Somerset Rebels a Wolverhampton Wolves zostało odwołane ze względu na mocne opady deszczu nad Oak Tree Arena w Somerset. (...)
0
Kings Lynn Stars po zaciętej walce niemal przez cały mecz pokonało dzisiaj w angielskiej SGB Premiership Smoerset Rebels 49:41. (...)
0
Somerset Rebels wygraną na wyjeździe w dniu dzisiejszym ze Swindon Robins 41:49 umocniło się na fotelu lidera angielskiej SGB Premiership. (...)
144
Dzisiaj na Abbey Stadium w Swindon rozegrany zostanie mecz pomiędzy dwoma czołowymi zespołami SGB Premiership. Gospodarze Swindon Robins podejmować będą Somerset Rebels. Portal ZUZ(...)
2
Dzisiejsze spotkanie angielskiej SGB Premiership pomiędzy Belle Vue Aces a Somerset Rebels zostało odwołane ze względu na silne opady deszczu.(...)
82
W ostatnim meczu angielskiej SGB Premiership, Wolverhampton Wolves uległo na własnym torze Somerset Rebels 41:49. (...)
0
Remisem zakończyło się spotkanie angielskiej SGB Premiership, w którym to miejscowy Somerset Rebels podejmowało na własnym torze Kings Lynn Stars. Mecz z kompletem pięciu zwycięstw(...)
0
W jednym z dwóch dzisiejszych spotkań w angielskiej SGB Premiership, Somerset Rebels na własnym stadionie pokonało Poole Pirates 48:42. (...)
0
W jednym z pięciu dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership, Swindon Robins rozgromił na własnym torze Somerset Rebels 58:32. (...)
101
W drugim środowym spotkaniu angielskiej SGB Premiership Somerset Rebels na własnym torze zdołało zwyciężyć z Belle Vue Aces 47:43. Klasą samą dla siebie był bez wątpienia występ Ja(...)
73
W jednym z trzech dzisiejszych spotkań w angielskiej SGB Premiership, Wolverhampton Wolves pokonało na własnym stadionie Somerset Rebels 52:38. (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com