Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Karnety i bilety cz.3
 27.01.2019 21:27
2 Liga Żużlowa

Poprzednie dwa spotkania to wędrówka w poszukiwaniu biletów na stadiony Ekstraligi i 1. Ligi Żużlowej. Dziś ostatni przystanek. Przyjrzymy się cenom wejściówek na stadiony 2 Ligi Żużlowej. Czy ceny, które zaproponowali będą znacząco odbiegały od tych w klubach ścigających się w wyższych ligach? Na początek spadkowicz. Piła.

 

 

 

Polonia Piła

W obiegu są cztery rodzaje karnetów: normalny, ulgowy, VIP i VIP GOLD. Pierwszy z nich kosztuje 140 zł, drugi 80 zł. Obydwie propozycje upoważniają do udziału we wszystkich domowych spotkaniach Polonii Piłą a także do uczestnictwa w trzech wybranych przez siebie imprezach PZM za wyjątkiem play – off. Kolejne dwie katy VIP – owskie kosztują odpowiednio 400 i 700 zł NETTO. W nich zawierają się dodatkowe opcje jak możliwość parkingu oraz catering. Kupując VIP GOLD klient nabywa możliwość wejścia na wszystkie imprezy żużlowe organizowane w Pile. Ceny biletów jednorazowych kształtują się w przedziale od 7 do 25 zł. Dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie.

 

Arge Speedway Wanda Kraków

Tu na stronie informacji o karnetach nie ma. Podane są za to ceny biletów jednodniowych które wahają się od 10 do 25 zł. Dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie a program można nabyć w cenie 10 zł.

 

Stainer Unia Kolejarz Rawicz

W Rawiczu się zaczyna bajka. Klub, który z założenia jest rezerwami FOGO Unii Leszno wprowadził trzy opcje karnetów. Najtańszy szkolny jest w cenie 40 zł a najdroższy bez ulg w cenie 100 zł. Bilety jednorazowe sa w cenie od 8 do 20 zł. Dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie. Dodatkowo posiadacze karnetów na mecze FOGO Unii Leszno mogą nabyć stałe wejściówki na mecze drugoligowej drużyny z 30% rabatem!

 

OK Kolejarz Opole

Opole do sprzedaży udostępniło karnety zwykłe oraz vip – owskie z miejscówkami pod wieżyczką sędziowską. Te pierwsze kosztują 80 i 130 zł w zależności czy kupujący jest w grupie, której przysługuje ulga a vip w cenie 130 i 250 zł. Bilety jednorazowe są w cenie 15 i 25 zł w zależności czy występuje ulga. Osoba niepełnosprawna z opiekunem wchodzą za 15 zł.

 

Power Duck Iveston PSŻ Poznań

W Poznaniu do końca stycznia trwa promocyjna cena na karnety. W tym czasie ceny przedstawiają się następująco 137 zł za normalny, 99 za ulgowy i 6 zł karnet junior. Od 1 lutego cena juniora nie zmieni się, karnet ulgowy podrożeje o 8 zł a normalny o 12 zł. Karnet junior przysługuje uczącym się do 15 roku życia. Osobom niepełnosprawnym i opiekunowi przysługuje karnet 1 zł + 1 zł. Karnety upoważniają, oprócz rundy zasadniczej do uczestnictwa w sparingach i zawodach młodzieżowych a także do rabatu w przypadku zakupu biletów na mecze play – off. Do wiadomości podane zostały ceny pojedynczych biletów. Warto zaznaczyć, że w dniu sprzedaży cena będzie wyższa aniżeli w dniach poprzedzających wydarzenie. Bilety ulgowe w przedsprzedaży będą kosztowały 18 zł a normalne 25 zł. W dniu meczu bilet ulgowy kosztować będzie 2 zł więcej a normalny 3 zł więcej. Bilet junior kosztować będzie 3 zł a w przedsprzedaży 1 zł. Na fazę play – off bilety będą w cenowym przedziale od 22 do 30 zł. Karnetowicze będą mogli liczyć na 2 – 3 zł rabatu. W dniu spotkania cena będzie o 2 – 3 zł wyższa. Bilet junior kosztować będzie podobnie jak wcześnie 1 zł w przedsprzedaży i 3 zł w dniu zawodów.

 

Polonia Bydgoszcz

Ceny karnetów wahają się od 75 zł (ulgowy) do 250 zł (normalny). Dla kibiców w wieku 7 – 16 lat przygotowany specjalne wejściówki na rundę zasadniczą w cenie 50 zł i 100 zł w zależności od sektora. Bilet na pojedyncze spotkania wahają się od 10 do 50 zł w zależności od przysługującej ulgi. Dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie.

 

Wilki Krosno

Karnety można nabyć od 75 zł (ulgowe) do 300 zł (VIP). Karnety normalne są w cenie 120 i 160 zł w zależności od tego czy wybierze sobie trybunę krytą czy bez zadaszenia. Na karnet będzie można obejrzeć nie tylko rundę zasadniczą ale także inne zawody na torze w Krośnie za wyjątkiem play – off. Bilety jednorazowe wahają się od 10 do 30 zł.

Podobał Ci się ten artykuł?
Daj plusa autorowi, by zwiększyć jego szanse na nagrodę!
Aktualna ocena: 0
Michał Lewandowski (za: inf. własna/ strony klubowe)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com